Yumurtalı Tuzlu Krep Tarifi

Sahur İçin 10 Dakikada Kolayca Hazırlayabileceğiniz Sizden Gelen 10 Doyurucu Krep Tarifi

Favorilerime
Ekle

Hamarat Yemek.com yazarları sizi sahurda da yalnız bırakmamaya kararlı! Her biri mutfaklarında özenle hazırladıkları, defalarca kez deneyip en lezzetli halini buldukları tariflerini sizlerle paylaşıyor, tavada kolayca hazırlanan bu tarifler sadece doyuruculuklarıyla değil bulaşık çıkarmamaları sebebiyle de çok seviliyor.

Fırını olmayanların ya da bozulanların gönül rahatlığıyla yapabileceği lezzetler ve çok daha fazlası hemen aşağıda sizi bekliyor, içlerinden hangilerini pişireceğinize karar vermek de size düşen oluyor.

Tüm hamarat yazarlarımızın ellerine, emeklerine sağlık diyor ve hemen başlıyoruz!

Küçük bir not: "Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum" derseniz sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır, Nasıl Yemek.com Yazarı Olunur?

  • Mısır unlu krep tarifi

Klasik olarak beyaz unla hazırlamaya alışık olduğumuz krep tariflerini bir kenara alıyor, bu kez başrolü mısır ununa veriyoruz. Böylesi çok daha lezzetli!

Ellerine sağlık Zeliha06 bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Mısır unlu krep tarifi

  • Yumurtalı krep tarifi

Sahurda yumurtanın doyuruculuğundan faydalanmayı sevenleri hemen bu krep ile tanıştıralım. Kendisi toplamda sadece 4 malzemeyle hazırlanıyor, içinden bolca yumurta eksik edilmiyor. Kreplerin en doyurucusu ve pratiği karşınızda!

Ellerine sağlık Aysunun_mutfagiii bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Yumurtalı krep tarifi

  • Yeşil sebzeli krep tarifi

Yemyeşil sebzelerin besleyiciliğinden faydalanmak, onları mısır unuyla bir araya getirip çok renkli, çok lezzetli krepler hazırlamak mümkün. Bakınız işte bu kadar kolay.

Ellerine sağlık Yescooks bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Yeşil sebzeli krep tarifi

  • Yulaflı krep tarifi

Yulaf besin lifi bakımından çok zengin olduğu için birçok uzman tarafından sahurda tüketilmesi önerenlerin başında geliyor. Yulaf ezmesini en lezzetli şekilde sahura konuk etmenin yollarından biri de bu pratik krep tarifinden geçiyor.

Ellerine sağlık kemal türedi bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Yulaflı krep tarifi

  • Peynirli maydanozlu krep tarifi

Tuzlu kreplerin en sevilenlerinden, en sık yapılanlarından biri o. Bu kez krep harcı sade sade kalmıyor, içine peynir ve maydanoz da dahil oluyor. Tavada misler gibi pişmesiyle sofraya sıcak sıcak çıkması bir oluyor.

Ellerine sağlık Betül Kara bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Peynirli maydanozlu krep tarifi

  • Börek tadında sağlıklı krep tarifi

Bu krep tarifinde klasik krep tariflerinde olmayan ilginç bir malzeme sizi karşılayacak, o malzemenin de katkılarıyla bu krep bildiklerinizden çok daha farklı, adeta börek tadında bir krebe dönüşecek. En yakın zamanda denemelisiniz, bizden söylemesi.

Ellerine sağlık Ayşe Özgeniş bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Börek tadında sağlıklı krep tarifi

  • Kahvaltılık dolgulu krep tarifi

İçini sevdiğiniz kahvaltılık malzemelerle doldurarak adeta tost tadına ulaştırabileceğiniz bu nefis kreplerde sıra. Üstelik bu doyurucu krep tarifi kalabalık sahur sofraları kurmak isteyenler için ideal.

Ellerine sağlık 1 Tarif 1 Yemek bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Kahvaltılık dolgulu krep tarifi

  • Glutensiz kabak krep tarifi

Glutensiz beslenmesi gerekenleri ya da bu şekilde beslenmeye özen gösterenleri hemen böyle alalım. Kabakları, dereotlarını hazır edin, muazzam bir kreple sahur sofrasını lezzetlendiriyoruz!

Ellerine sağlık Jahana Sultan bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Glutensiz kabak krep tarifi

  • Çörek otlu peynirli krep yavrusu tarifi

Hazırlaması sadece 5 dakika sürecek, pişirmesi ise toplamda 10 dakikanızı alacak bir tarif o. İçindeki çörek otu ve peynir sayesinde klasik krep tariflerinden de çok daha farklı bir lezzette olacak üstelik. Mis.

Ellerine sağlık Berire Keskin bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Çörek otlu peynirli krep yavrusu tarifi

  • 15 dakika bonusu: Yumurtalı tuzlu krep tarifi

Yumurtalı Tuzlu Krep Tarifi

Yumurtalı Tuzlu Krep Tarifi

Bu kez hazırlaması 10 dakikadan biraz daha çok zamanınızı alacak ancak vereceğiniz her emeğe fazlasıyla değecek bir krep var karşınızda. İç harcından üzerindeki nefis yumurtaya, o her aşamasındaki lezzetle ayrı bir şahane!

Ellerine sağlık mevyberry bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Yumurtalı tuzlu krep tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?