https://yemek.com/tarif/pratik-lavas-pizza-2/ | Pratik Lavaş Pizza Tarifi

Her Gün Birini Denemek İsteyeceğiniz Kadar Pratik Sizden Gelen 10 Kolay Pizza Tarifi

Favorilerime
Ekle

Hamarat yazarlarımız mutfaklarında muazzam lezzetler hazırlamaya ve özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşmaya devam ediyor! Bu kez onların ellerinden çıkan kolay pizza tariflerini keşfedeceğiz birlikte.

Canınız bir anda mis gibi bir pizza yemek istediğinde, evdeki malzemeleri değerlendirerek yapabileceğiniz bu pratik pizzalar aklınıza gelsin. "Ama ben diyetteyim, oldu mu şimdi bu yaptığınız" diyecek olanlara da şimdiden söylemiş olalım: Sizin için de listemizde nefis ve sağlık dolu öneriler var!

Pizza nasıl sağlıklı ve hafif bir hale getirilir, evde nasıl kolayca pizza yapılır, bu kolay pizza tarifleri aklınıza takılan tüm bu sorulara bir bir yanıt verecek.

Küçük bir not: "Ben de Yemek.com yazarı olmak, tariflerimi paylaşmak istiyorum" derseniz detaylı bilgi için sizi hemen şöyle alabiliriz.

  • Tavada şipşak pizza tarifi

Evde fırınınız yoksa ya da bozulduysa buyurun hemen böyle, tavada hazırlanan mis gibi bir pizzayla başlıyoruz! Pratik bir pizza hamuru hazırlıyor, üzerini dilediğimiz malzemelerle lezzetlendirip tavada kısa sürede şipşak pişiriyoruz. Mis.

Ellerine sağlık Lezzetlendik bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Tavada şipşak pizza tarifi

  • Kahvaltılık milföyden tart pizza tarifi

Kendiniz hamur hazırlamak istemiyorsanız ya da hamur hazırlayacak vaktiniz yoksa pratikliğin en çıtır hali milföy hamurlarından destek alarak şöyle enfes pizzalar hazırlayabilirsiniz. Kendisi kahvaltıdan pratik bir akşam yemeğine, her öğüne uygun efsane bir lezzete dönüşebiliyor üstelik.

Ellerine sağlık Zeliha06 bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Kahvaltılık milföyden tart pizza tarifi

  • Tavada patates pizza tarifi

Tabanında patatesli nefis bir harç kullanıyor, üzerini nefis pizza malzemeleriyle renklendiriyoruz. Dilerseniz malzemeleri tabii ki damak tadınıza göre çeşitlendirebilirsiniz.

Ellerine sağlık Esra Yonca bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Tavada patates pizza tarifi

  • Karnabahar pizza tarifi

Formunu korumak isteyenlerin ama bir yandan da canı pizza yemek isteyenlerin kurtarıcı olacak nefis bir öneri var sırada: Karnabahar pizza! İçinde un kullanılmıyor, pizza hamuru hazırlanmıyor... Öyle de lezzetli ki karnabahar yemeyenler bile bu pizzaya bayılıyor!

Ellerine sağlık Momminthekitchen bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Karnabahar pizza tarifi

  • Tortilla pizza tarifi

Bu kez taban olarak tortilla kullanıyor ve pizza hamuru hazırlama zahmetine girmiyoruz. Salçalı nefis bir sos hazırlayıp tortillayı lezzetlendiriyor ve mantardan kapya bibere nefis malzemelerle üzerini donatıyoruz. Sonrası tam bir ziyafet!

Ellerine sağlık aylak_chef bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Tortilla pizza tarifi

  • Kahvaltılık pizza tarifi

Kahvaltı sizin için de günün en güzel öğünüyse hemen yaklaşın böyle. Evdeki ekmekleri değerlendirmenin en lezzetli yollarından biri bu tariften geçiyor, gün bir anda güzelleşiyor.

Ellerine sağlık mutlulukkdilimii bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Kahvaltılık pizza tarifi

  • Kabak pizzası tarifi

Hazırlaması 10 dakikanızı alacak, bu pizza pratikliğinin yanı sıra hafifliğiyle de gönülleri fethedecek. Bu kez başrolde kabak var!

Ellerine sağlık gidamuhendisianlatiyor bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Kabak pizzası tarifi

  • Pratik lavaş pizza tarifi

Lavaşları hazırlayın, baharatlarla lezzetlendirilmiş mis gibi domates sosu tıpkı tarifteki gibi yapın. Pişirmesi de sadece 10 dakikanızı alsın. Nefis.

Ellerine sağlık ozlmcesunumlarr bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Pratik lavaş pizza tarifi

  • Tavuk tabanlı fit pizza tarifi

Şu zamana dek yaptığınız, yediğiniz tüm pizzaları unutturacak kadar farklı ve nefis bir pizza karşınızda! Tabanında hamur değil tavuk var. Proteini bol, lezzeti yerinde.

Ellerine sağlık lezzetimuhabbett bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Tavuk tabanlı fit pizza tarifi

  • Sağlıklı pizza tarifi

Sağlıklı Pizza Tarifi

Sağlıklı Pizza Tarifi

Sağlıklı malzemeler bir araya geliyor, hazırlaması 10 dakikanızı alacak pratik ve nefis bir pizzaya dönüşüyor. Evde pizza yapmanın ne kadar lezzetli ve kolay olduğunu görünce her gün yapıp afiyetle yemek isteyeceksiniz.

Ellerine sağlık Meftun Eda Cebeci bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Sağlıklı pizza tarifiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?