hakkimizda-banner

Yemek.com, sevdiklerini mutlu etmek için mutfağa girenlerin, tek başına olsa bile yaptığı yemeğin lezzetli olduğunu görünce kendiyle gurur duyanların, mutfağı daha fazla keşfetmesini sağlayan bir bilgiyi dört bir yana paylaşmak isteyenlerin, yeri geldiğinde kendine daha fazla vakit ayırmak için pratik tarif peşinde koşanların, herkesin bütçesine göre bir tarif olduğunu bilenlerin, yemek yaparken günlük hayatın zorluklarını bir çırpıda unutanların ve bunların hepsinden mutlak keyif alanların sitesi...

Her gün milyonlarca kişiye dokunan Yemek.com, web sitesi, mobil uygulaması ve sosyal medya hesaplarıyla "Bugün ne pişirsem?" diye düşünenlerin de hafta sonu kahvaltıya nereye gitsek diyenlerin de "Pilav lapa olursa ne yapılır?" diye çözüm arayanların da hayatını kolaylaştırıyor. Hepsi denenmiş, adım adım fotoğraflı ve stüdyoda şeflerimiz tarafından üretilmiş videolu tarifleriyle mutfakta kötü sürprizlere yer bırakmıyor.

Siz de Yemek.com'a üye olarak beğendiğiniz, "Ben bunu yaparım" dediğiniz tarifleri, tarif defterinize ekleyebilir, dilediğinizde onlara tek dokunuşla ulaşabilir, dahası şahane tariflerinizi bizimle paylaşıp adınızla Yemek.com'da yayınlanmasını sağlayabilir, en güzeli de mutfağınıza giren bir tarifimiz olursa bizlere haber verebilirsiniz.

Ayrıca "Mutlaka gitmem lazım" dediğiniz mekan önerilerini, öğretici, ilham verici içerikleri, tarif listelerini favorilerinize ekleyebilir, beğendiğiniz yazarları takip edebilir, tarifleri puanlayabilir ve yorum bırakabilirsiniz.

Her gün onlarca yenisi eklenen onbinlerce tarifimizle, yemek yapmaktan ve yemek yemekten keyif alan herkese soframızda yer var.

İyi ki varsınız, hoş geldiniz!

Yemek.com

Sosyal medyadan bize ulaşabilirsiniz.
instagramtiktokyoutubetwitterfacebookpinterest