https://yemek.com/tarif/sut-recelli-dondurma/ | Süt Reçelli Dondurma Tarifi

Sizden Gelenlerde Bu Hafta: Bakery Cooking'in Ferah Mutfağından 10 Farklı Tarif

Favorilerime
Ekle

Sizden Gelenler köşemize gönderdiği her bir tarifle adını en hamarat yazarlarımız arasına yazdıran Bakery_cooking'in mutfağına konuk oluyoruz bugün!

Hem en sevdiğiniz lezzetlerin tam kıvamında tariflerini bulabileceğiniz hem de şu zamana dek belki de hiç denemediğiniz nefis tatlarla tanışabileceğiniz bu mutfakta neler yok ki... Tadı damağınızda kalacak nefis tatlılar, çay saatlerinize eşlik edecek mis gibi kekler, kurabiyeler ve daha neler neler...

Görünce her birini tek tek kaydedip en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz tarifleriyle Bakery_cooking karşınızda! Tüm bu nefis tarifler için ellerine sağlık Bakery_cooking.

Hatırlatmadan geçmek olmaz, "Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum, nasıl olabilirim?" diyenleri hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır, Nasıl Yemek.com Yazarı Olunur?

  • Vanilyalı dondurma tarifi

Evde kendi dondurmanızı kendi ellerinizle hazırlamak gibisi olur mu hiç? Üstelik bunun için sadece 4 malzeme yeterli olacak...

Dışarıdan hazır olarak aldıklarınızdan bile lezzetli olacak: Vanilyalı dondurma tarifi

  • Çikolata kremalı kek tarifi

Çikolata severlerin yeni favorilerinden olacak, bulut gibi yumuşacık dokusuyla damağınızda eriyecek bir kek geliyor. Çayınızın, kahvenizin yanında ona mutlaka yer açın.

Kıvamına bayılacaksınız: Çikolata kremalı kek tarifi

  • Türk kahveli beze tarifi

Bu kez kahveyi sadece içmekle kalmıyor, onu çocukluğumuzdan beri severek yediğimiz bezelerin içine dahil ediyoruz. Böylesi çok daha lezzetli!

Bir de böyle denemeli: Türk kahveli beze tarifi

  • Mermer kek tarifi

"Benim yaptığım kekler hiç istediğim gibi kabarmıyor, hemen sönüyor" diyenlerin dahi kolayca uygulayıp muazzam bir sonuç alabileceği, puf puf kabaran nefis bir kek tarifiyle devam ediyoruz.

Kabına sığmaz: Mermer kek tarifi

  • Ekşi mayalı muffin tarifi

Çökelek, kırmızı kapya biber ve dereotuyla lezzetlenen, ekşi maya sayesinde farklı ve enfes bir tada ulaşan bir muffin o. Farklı ve sağlıklı bir kahvaltılık ya da atıştırmalık arıyorsanız, "Benim tercihim tuzlulardan yana" diyenlerdenseniz bu tarif tam size göre demektir.

Hem sağlıklı hem doyurucu: Ekşi mayalı muffin tarifi

  • Kolay incir uyutması tarifi

Mutfakla arası iyi olmayanların dahi kolayca yapabileceği, sadece 3 malzemeli ve çok hafif bir tatlı o. Tarifin en zor kısmı kıvam almasını beklemek olacak.

Bir kez deneyen her gün yeniden yapmak isteyecek: Kolay incir uyutması tarifi

  • Süt reçelli dondurma tarifi

Listemize vanilyalı nefis bir dondurmayla başlamıştık zaten ama siz daha farklı tatlar keşfetmek, ev yapımı dondurmalara sınıf atlatmak isterseniz süt reçellerinizi hazırlayın.

Yok böyle bir lezzet: Süt reçelli dondurma tarifi

  • Kolay iki renkli kurabiye tarifi

İki renkli kurabiye yapmanın en pratik yolu karşınızda! Kıyır kıyır bir kurabiye hazırlıyor, sunumuyla da farkını ortaya koyuyorsunuz.

İşte bu kadar kolay ve nefis: Kolay iki renkli kurabiye tarifi

  • Sulu kek tarifi

Süt ve süt ürünlerine alerjisi olanların ya da evde süt/yoğurt kalmadığında canı kek yapmak isteyenlerin imdadına yetişecek lezzet dolu bir kek o. Suyla yapılan bir kek ancak bu kadar lezzetli olabilir.

Bir oturuşta dilimlerce yemek isteyeceksiniz: Sulu kek tarifi

  • Granül kahveli sütlü tatlı tarifi

Granül Kahveli Sütlü Tatlı Tarifi

Granül Kahveli Sütlü Tatlı Tarifi

Tatlıda tercihi sütlü tatlılardan yana olanları ve kahve severleri bir kez daha böyle alalım. Her kaşığı ayrı bir ferahlık olan bu tatlı, özellikle sıcak havalara ilaç gibi geliyor.

Damakta ferahlık, midede şenlik oluyor: Granül kahveli sütlü tatlı tarifiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?