Dışarıdaki ve Evdeki Fiyat Farklarıyla Sizi Hemen Mutfağa Sokacak 11 Leziz Tarif

Favorilerime
Ekle

Evde yemek yapmak gibisi var mıdır?

En güzel yemek dışarıda yenen değil, evde hazırlanan yemektir. Sevdiklerinizin gönlünden aldığınız Michelin yıldızları gittiğiniz restoranların değil, sizin mutfağınızın her tarafını kaplar. Tariflerimizdeki maliyet farkları da sizleri yemeklerin evde yapıldığında ne kadar bütçe dostu olduğu konusunda bilgilendirecek, mutfağa daha bi' aşık edecek. Çünkü evde yapılan yemek sevdiklerinizi bir sofrada birleştirir, evde yapılan yemek daha ekonomiktir.

Huzurlarınızda Vestel & Yemek.com'dan "Ya Evde Yapsan" ile birbirinden muazzam tarifler ve dışarıdaki/evdeki maliyet farkları.

Fettucini alfredo: Fark 20.66 TL

fettucini-alfredo-yemekcom-yepiki
Bu farkı duyduktan sonra mutfağınızın penceresinde güzel bir Roma manzarası hayal etmiş olabilirsiniz çünkü artık o mutfaktan başka yerde yapılan makarnalar yenmeyecek.

İtalyanları kıskandıracaksınız: Fettucini alfredo tarifi

Adana kebap: Fark 18.05 TL

adana-kebap-yep
İçinizdeki Adanalıyı ortaya çıkaracak bu tarifimiz ve fiyat farkı Adana kebabın evde de yapılabilir olduğunu kanıtlayacak.

Evde kebap partisi var: Adana kebap tarifi

Ton balıklı salata: Fark 14.68 TL

ton-balikli-salata-tarifi-yep
Eğer siz de maaşı salataya yatıran beyaz yakalıysanız tarifimizle cebinizi sevindirip, ofis arkadaşlarınıza salata şefi yönünüzü gösterebilirsiniz.

Salata set edeceksiniz: Ton balıklı salata tarifi

Lahmacun: Fark 6.52 TL

tavada-lahmacun-tarifi-yey
"Evde de lahmacun mu yapılırmış?" dediğinizi duyar gibiyiz ama evet yapılır. Hem de tavada, kolayca yapılır. İster öğrenci olun, ister yönetici; "Ben evde lahmacun yapmış insanım" demek için bile bu tarifimiz denenmeli. Üstelik oldukça da ekonomik.

Limon koşa koşa gelecek: Tavada lahmacun tarifi

Mantı: Fark 17.92 TL

manti-tarifi-yey
Evet artık mantıyı bir restoranda gördüğünüzde onun bir kara delik gibi sizi içine doğru çekmesine engel olabileceksiniz çünkü tarifimizle en az büyükleriniz gibi mantı hazırlayacak, ekonomik olarak da mutlu olacaksınız.

Mantının güzeli evde yapılandır: Mantı tarifi

Izgara köfte: Fark 16.43 TL

izgara-kofte-yemekcom-yey
Semtin köfteci amcasını üzdürecek, sizi sevindirecek bu fiyat farkı ve tarifimizle en az dışarıda yedikleriniz kadar lezzetli köfteler hazırlayabileceksiniz.

Bu köfte sizin adınızı alacak: Izgara köfte tarifi

Et döner: Fark 18.95 TL

ev-yapimi-doner-tarifi-yeybir
Hazırından neredeyse farksız olan bu tarifimiz sizleri kendi mutfağınızda dönerci ustasına çevirecek, komşular kapının önünde sıra olacak. Detaylar ile tüm ayrıntılarıyla tarifimizde.

Ev döneri yeni trendiniz olacak: Et döner tarifi

Etsiz çiğ köfte: Fark 10.25 TL

etsiz-cig-kofte-tarifi-yey
Çat kapı gelecek arkadaş kitlesiyle ortamı sıra gecesine çevirebileceğiniz çiğ köfte tarifimiz saatler sonra değil, sadece 10 dakikada hazırlanıyor.

Çiğ köfte gurmesi olacaksınız: Etsiz çiğ köfte tarifi

Muhlama: Fark 15.72 TL

muhlama-tarifi-yey
Şimdiden uyaralım, muhlamayı evde yapmak bütçe dostu olabilir ama dayanılmaz lezzeti size ona banmalık fazla fazla ekmek aldırabilir. Ama neyse ki yemek için Karadeniz'e bilet almaya gerek kalmıyor.

Evdeki kahvaltı keyfi onun gibi uzayacak: Muhlama tarifi

Hamburger: Fark 11.78 TL

hamburger-yeni-yey
Yağlı dana döş etinden kıymayla hazırlayabileceğiniz, içi sulu sulu hamburgerimiz evinizi semtin yeni hamburgercisine çevirecek.

Aç bir de film: Hamburger tarifi

İzmir bomba: Fark 2.62 TL

izmir-bomba-tatlisi-yemekcom-yey
İzmir'den çıkan bomba gibi bu tarifi misafirlerinize hazırladığınızda her kişi için gün sonunda cebinizde bomba gibi bir para kalacaktır çünkü asla bir tanesiyle yetinmeyecekler.

Misafirler bomba gibi ağırlanacak: İzmir bomba tarifi

"Ya Evde Yapsan" ile daha birçok tarifin dışarıdaki ortalama fiyatlarını ve Yemek.com'daki uygun bütçeli tariflerini görmek için buraya tıklayabilirsiniz. Çünkü en güzel yemek evde yaptığınız yemektir. Çünkü evde yapılan yemek ekonomiktir...Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?