kgel-pasta-yemekcom

Evde Yaş Pasta Yapmanın Aslında Hiç Zor Olmadığının Kanıtı 10 Pudingli Pasta Tarifi

Favorilerime
Ekle

Evde yaş pasta yapmak çok zor mu geliyor? Evde her zaman bulunmayan malzemeler, mutfakta geçirilecek uzun zamanlar derken evde pasta yapmaktan vazgeçip dışarıdan mı alıyorsunuz?

Eğer cevabınız evetse bunu değiştirmeye kararlıyız. Zira evde hazır puding varsa aslında çok kolay bir şekilde dışarıdakileri kıskandıracak nefis ve havalı yaş pasta tariflerine imza atabilir ve herkesi kendinizi hayran bırakabilirsiniz.

Bu pudingli pasta tarifleri çok işinize yarayacak.

  • Kugel pasta

Evde süt, toz puding ve bisküvi varsa yapabileceğiniz en kolay ve en havalı pasta tariflerinden biri o. Almanya'da pek popüler olan kugel pasta şimdi sizin mutfağınızdan çıkacak.

Zahmetsiz: Kugel pasta tarifi

  • Balerin pasta

Yapımı mozaik pastaya benzese de sunumuyla ondan ayrılan, adeta dans eden balerine benzeyen bir pasta bu. Az malzemeyle nefis bir ev yapımı pasta hazırlamaya ne dersiniz?

Kuğu zerafetinde: Balerin pasta tarifi

  • Bisküvili pasta

 

Çocukluğumuzdan beri en sevdiğimiz tatlılardan olan bisküvili pastayı adeta bir doğum günü pastası kıvamına getirdik. Üzerine mum dik, üfle; üstelik hemencecik hazır olsun.

En sevilen: Bisküvili pasta tarifi

  • Pudingli pasta

Herkesin dışarıdan aldığınız sanacağı kadar havalı bir görünüşe sahip bu pastanın kolaylığı adından da belli. Sadece 15 dakikada hazırlanan en pratik pastalardan biriyle tanışın.

Hazır değil, alın teri: Pudingli pasta tarifi

  • Vişne soslu yoğurt keki

 

İsminin kek olduğuna bakmayın, aslında onun bir pastadan hiçbir farkı yok. İç dolgusunda yoğurt ve vanilyalı puding kullandığımız bu tarif lezzetiyle sizi büyülemeye çoktan hazır.

Kek gibi pasta: Vişne soslu yoğurt keki tarifi

  • Pudingli mozaik pasta

   

Pötibör bisküviyi ve çikolatayı herkes madem seviyor; o zaman çikolatalı bir pudingle nefis bir pasta yapalım dedik. Dünyanın en pratik pastasıyla tanışın.

İştah açar: Pudingli mozaik pasta tarifi

  • Pişmeyen pasta

   

Ne pandispanya ne pastacı kreması hazırlamaya gerek yok. Üstelik fırına bile gerek yok! Bir dilimiyle sizi bulutların üzerine çıkaracak pişmeyen pasta ani tatlı krizleri için birebir.

Daha kolayı yok: Pişmeyen pasta tarifi

  • Pudingli kolay rulo pasta

   

Pastanelerde limonatanın yanında afiyetle yediğimiz o muzlu rulo pastaları evde yapmak size zor geliyor olabilir. Ama biz onu olabildiğince kolaylaştırdık ve evde çok pratik bir şekilde yapabileceğiniz bir tarife dönüştürdük.

Biraz da muzlu puding desteği: Pudingli kolay rulo pasta tarifi

  • Pudingli pratik yaş pasta

 

Çocuğunuzun doğum gününü evde kutlayacaksanız ve pastasını hazır almak istemiyorsanız size nefis bir önerimiz var. Miniklerin bayılarak yiyeceği bu yaş pasta unutulmaz olacak.

Mumları üfle: Pudingli pratik yaş pasta tarifi

  • Zürafa desenli rulo pasta

 

Zürafa Desenli Rulo Pasta Tarifi

Zürafa Desenli Rulo Pasta Tarifi

Çocuklardan bahsetmişken onların yine çok seveceği bir pastadan bahsetmemek olmaz. Sunumuyla fark yaratan bu pasta rulo pastanın en havalı ve ilgi çeken hali olacak.

Sunumsuz olmaz: Zürafa desenli rulo pasta tarifi 


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?