coco-pasta-yemekcom

Tarifini Bir Sır Gibi Saklamak İsteyeceğiniz 17 Hindistan Cevizli Tatlı Tarifi

Favorilerime
Ekle

Hindistan cevizinin o kendine özgü tadı, neredeyse her tatlıyla nefis olmuyor mu sizce de? Sadece üzerine bir tutam rendelenmiş Hindistan cevizi atılan bir tatlının bile lezzeti bir anda en az iki katına çıkmıyor mu mesela? Evet, bugünkü konumuz birbirinden nefis Hindistan cevizli tatlı tarifleri!

Siz de bizim gibi düşünüyor, onu tatlılara çok yakıştırıyorsanız yaklaşın bu tarafa. Sizin için Hindistan cevizinin tam anlamıyla seviye atlattığı nefis tariflerimiz var.

Hindistan cevizinin tadıyla, kokusuyla damaklarda bıraktığı efsane mutluluklar bunlar!

 • Coco kurabiye tarifi

Birkaç temel malzeme bir araya geliyor, Hindistan cevizinden destek gecikmiyor. Ortaya işte böyle her lokması çocukluğunuza ışınlanmanıza sebep olacak efsane bir tat çıkıyor.

Püf noktaları da Ferhat Şef'ten geliyor: Coco kurabiye tarifi

 • Hindistan cevizli kek tarifi

Hindistan cevizinin o semsert kabuğuna inat, yumuşacık bir lezzetle birleştiriyoruz içini. Rendelenmiş Hindistan cevizini ve pofuduk mu pofuduk bir keki görünce çay bile seviniyor.

Efsane olur: Hindistan cevizli kek tarifi

 • Coco pasta tarifi

En başında söyledik size, bugün tatlıların üzerine öyle bir tutam rendelenmiş Hindistan cevizi serpiştirmekle yetinmeyecek, onu tatlıların yıldızı haline getireceğiz. Mesela şöyle muazzam bir pasta yapıp mis gibi aromasıyla damaklarımızı ferahlatacağız.

Mükemmel dokusuyla bu pasta çok başka: Coco pasta tarifi

 • Kakaolu Hindistan cevizli kek tarifi

Kakaolu kek sevenlerdenseniz sizi de hemen bu tarifimize doğru alalım, içindeki Hindistan cevizli sürpriziyle ilk lokmada mutluluğu garantileyecek bu tarifi en yakın zamanda denemeyi unutmayın.

Bağımlılık yapacak bir tat: Kakaolu Hindistan cevizli kek tarifi

 • Hindistan cevizi küpleri tarifi

Az malzemeyle enfes lezzetler ortaya çıkarmak daha zordur ya hani... İşte o malzemelerden biri Hindistan ceviziyse pek de zor değil aslında. İşin içinde bir de çikolata varsa...

Değmeyin keyfimize: Hindistan cevizi küpleri tarifi

 • Hindistan cevizli muhallebi tarifi

Rendelenmiş Hindistan cevizleriyle yetinemedik bu şahaneliği yaparken, içine biraz da Hindistan cevizi sütü ekledik.

Ferahlığın en mis kokulu adresi oldu: Hindistan cevizli muhallebi tarifi

 • Üç malzemeli Hindistan cevizli kurabiye tarifi

Issız bir adaya düşerseniz yanınıza almak isteyeceğiniz üç şeyden ikisini biz söylüyoruz. Hindistan cevizini de adada bulursunuz muhtemelen diyoruz. Kalan hakkınızı nasıl kullanmak isterseniz artık...

Bize bu lezzet yeter çünkü: Üç malzemeli Hindistan cevizli kurabiye tarifi

 • Hindistan cevizli toplar tarifi

Ufacık, minicik, böyle küçücük tatlılardan bahsedeceğiz bu kez. Canınız tatlı istediğinde hop diye yapabileceksiniz üstelik.

Tek atımlık masum tat: Hindistan cevizli toplar tarifi

 • Hindistan cevizli ıslak kek tarifi

Kakaolu ıslak keki kenara alalım, bu kez ıslak kekimizin başrolünde Hindistan cevizi olsun. Öyle yumuşacık, pamuk gibi bir doku ve efsane bir tat yakalayacaksınız ki bu tarifi kimseyle paylaşmak istemeyeceksiniz.

Aramızda sır olsun: Hindistan cevizli ıslak kek tarifi

 • Hindistan cevizli sufle tarifi

Her kaşığı ayrı bir mutluluk sebebi olacak, bir kez deneyen bir kez, bir kez daha yapmadan duramayacak. Aynısını başka yerde kolay kolay bulamayacağınız şahane bir sufle karşınızda!

Onu çok bekletmeyin: Hindistan cevizli sufle tarifi

 • Pişmaniye kurabiye tarifi

İçindeki Hindistan cevizi sayesinde şu zamana dek denediğiniz tüm kurabiyelerden çok daha farklı bir doku yakalayacak, pişmaniye gibi ağzınızda dağılacak bu kurabiyeye bayılacaksınız.

Hazırlaması da öyle kolay ki: Pişmaniye kurabiye tarifi

 • Şekersiz kartopu tatlısı tarifi

Rafine şeker kullanmadan tatlı hazırlamak isteyenleri, rafine şekeri tamamen hayatından çıkarmış olanları böyle alalım. Onsuz da nefis tatlılar yapılır.

Yeter ki elinizin altında Hindistan cevizi olsun: Şekersiz kartopu tatlısı tarifi

 • İrmikli yulaflı barlar tarifi

Rafine şekersiz tatlılar hazırlamaya devam ediyor, bu kez de sadece görüntüsüyle bişle iştah kabartan, enerji deposu bu barları hazırlıyoruz.

Siz de buyurmaz mıydınız: İrmikli yulaflı barlar tarifi

 • Pişmeyen pasta tarifi

Bir pasta düşünün, az malzemeyle kolayca hazırlanıyor, sizi pandispanya hazırlama uğraşından da pişirme süresinden de kurtarıyor.

15 dakikada hazır: Pişmeyen pasta tarifi

 • Saray lokumu tarifi

Yapımı tahmin ettiğinizden çok daha kolay, Hindistan cevizli kaplaması sayesinde şeklini vermek de çok pratik! Muhteşem görüntüsüyle en tok insanın bile iştahını kabartan bu lokumu denemeyen kalmasın.

Sofralara tatlı bir beyazlık gelsin: Saray lokumu tarifi

 • 4 malzemeli şekersiz pasta tarifi

Canınız aniden tatlı yemek isterse, evde klasik bir pasta yapmak için yeterli malzemeler yoksa ya da daha ferah bir tat peşindeyseniz bu tatlı tam size göre demektir.

Az malzemeli dev lezzet: 4 malzemeli şekersiz pasta tarifi

 • Az malzemeli çikolata soslu lokum tatlısı tarifi

Az Malzemeli Çikolata Soslu Lokum Tatlısı Tarifi

Az Malzemeli Çikolata Soslu Lokum Tatlısı Tarifi

Hindistan cevizi ve çikolatanın güçlerini birleştirip rüyaya dönüştüğü bir tariften söz ediyoruz. Güzelliği adından bile belli, lokum gibi damakta eriyen bir lezzet!

Yedikçe yiyesin gelir, durduramazsın: Az malzemeli çikolata soslu lokum tatlısı tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?