https://yemek.com/tarif/tiramisu-tadinda-yulaf-ezmesi/ | Tiramisu Tadında Yulaf Ezmesi Tarifi

Rafine Şeker Kullanmadan Hazırlayabileceğiniz Sizden Gelen 10 Sağlıklı Tatlı Tarifi

Favorilerime
Ekle

Hamarat yazarlarımız sizler için mutfağa girdi, birbirinden nefis, bir o kadar da sağlık dolu tatlılar hazırladı!

Şu sıcak havalarda midenizi yormadan ağzınızı tatlandırmak, diyetinizi bozmadan ama doya doya tatlı yemek isterseniz aşağıdaki birbirinden pratik, fit ve sağlık dolu malzemelerle hazırlanmış tatlılara mutfağınızda mutlaka yer vermelisiniz.

Pişmanlık yaşamadan yiyebileceğiniz tüm bu nefis tatlılar için maharetli yazarlarımıza teşekkür ediyor ve sizi hemen bu nefis tatlılarla baş başa bırakıyoruz. En çok beğendiklerinizi hemen kaydedip en yakın zamanda denemeyi unutmayın.

"Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum" derseniz detayları öğrenmek üzere sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır, Nasıl Yemek.com Yazarı Olunur?

  • Çikolata kaplı elma tarifi

Çikolata yeme isteğinize karşı koyamıyor ama sağlıksız seçeneklerden de uzak durmaya çalışıyorsanız kolayca hazırlayabileceğiniz bu çikolata kaplı elmalar, tatlı yeme isteğinizi en masumundan karşılamaya hazır.

Ellerine sağlık bestososu bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Çikolata kaplı elma tarifi

  • Tiramisu tadında yulaf ezmesi tarifi

Peki ya canınız tiramisu isterse? Telaş yok, onun da çözümü hamarat yazarlarımızdan geliyor. Bu yulaf ezmesi orijinal tiramisu lezzetini aratmıyor.

Ellerine sağlık Ceren Gokpinar bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Tiramisu tadında yulaf ezmesi tarifi

  • Pişmeyen fit brownie tarifi

Birbirinden sağlık dolu malzemeler bir araya geliyor, ortaya işte böyle tadına doyum olmayan, her lokması enerjinizi yükseltecek bir brownie çıkıyor.

Ellerine sağlık zaynapfood bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Pişmeyen fit brownie tarifi

  • Hurmalı tahinli bar tarifi

10 dakikada, pişirmeden hazırlayabileceğiniz en pratik tatlı tariflerinden biri karşınızda! Üstelik kendisi sadece tatlı yeme ihtiyacınızı karşılamakla kalmayacak, karnınız kazınmaya başladığında onu bir atıştırmalık olarak da değerlendirebileceksiniz. Nefis.

Ellerine sağlık Elif Pala bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Hurmalı tahinli bar tarifi

  • Muzlu granola kasesi tarifi

Bir kez tadına bakınca bağımlılık yapacak, sıcak havalarda ferah ferah yenecek bir tatlı var sırada. O, bir tatlıdan çok daha fazlası aslında!

Ellerine sağlık gurmefoodbox bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Muzlu granola kasesi tarifi

  • Çikolatalı pişmeyen kurabiye tarifi

Gördüğünğz gibi sağlıklı birçok tatlıyı hazırlamak da çok pratik. İçinde rafine şeker kullanmıyor, pişirme uğraşına girmiyor, ona rağmen lezzetiyle damak çatlatmayı başaran mis gibi kurabiyeler dahi yapabiliyoruz. Muazzam değil mi? Buyursunlar, bu taraftan...

Ellerine sağlık Nagihan Ateş bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Çikolatalı pişmeyen kurabiye tarifi

  • Chia puding tarifi

Şöyle kaşıklaya kaşıklaya yiyebileceğiniz ferah bir sütlü tatlı arayışındaysanız sizi de hemen böyle alalım. Sütlü tatlılar şerbetli tatlılara göre görece daha hafif zaten ama bu puding bambaşka! Zira içinde rafine şeker bile kullanılmıyor, bal, granola ve çilekle lezzetleniyor. Sözün kısası hem çok sağlıklı hem de nefis oluyor!

Ellerine sağlık Özge Siyahlı bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Chia puding tarifi

  • Şekersiz mozaik pasta tarifi

Klasik tatlardan vazgeçemiyorsanız, mesela canınız şöyle nefis bir mozaik pasta isterse hemen bu tarif gelsin aklınıza. Mümkünse onu bol bol hazırlayıp dondurucuya atın, tatlı krizi bastırır bastırmaz çıkarıp afiyetle yemeye başlayın.

Ellerine sağlık Beyza Özcanoğlu bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Şekersiz mozaik pasta tarifi

  • Karçi tarifi

Yaza çok yakışacak, her gün en az bir tane yemek isteyeceğiniz ferah bir tatlı daha! Karpuz ve çileği daha önce hiç böyle bir araya getirmeyi denemediyseniz şimdi tam zamanı!

Ellerine sağlık fitabaklar bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Karçi tarifi

  • Çilekli Hindistan cevizli çikolata tarifi

Çilekli Hindistan Cevizli Çikolata Tarifi

Çilekli Hindistan Cevizli Çikolata Tarifi

Hindistan cevizinin aromasını sevenlerin yüzünü güldürecek, özellikle onu çikolatayla çok yakıştıranların gözlerinden kalpler çıkaracak bir lezzetle listemizi noktalıyoruz. Şunun sevimliliğine, güzelliğine bakar mısınız? Yemeye kıyamayacaksınız.

Ellerine sağlık HealthyFoodGozdez bu nefis tarif için teşekkür ederiz: Çilekli Hindistan cevizli çikolata tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?