TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Pratikliğin Kitabını Yazmış Bütçe Dostu 6 Üç Malzemeli Tarif

https://yemek.com/tarif/uc-malzemeli-nutellali-kurabiye/#.V06W4JGLTIU | Üç Malzemeli Nutellalı Kurabiye
Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlendiririm.

Sıkça Yenen Konular

İşin gücün ortasında hafta içi alışveriş yapmaya zaman ayırmak zor. Ama mide bu, hafta içi hafta sonu dinlemeden devamlı bir beklenti içinde. Onu kırmak da olmuyor tabii.

Malzemeleri denklemek için neyin nereye olduğunu düşünmeye üşenenler için mutfağı kısa sürede pastanelerin muhteşem kokusuyla kasıp kavuracak tarifler var. Evin yakınındaki markete bile gitmenize gerek kalmadan yapabileceğiniz bu lezzetler, gününüzü güzelleştirir, enerjinize enerji katar.

İşte evdeki malzemelerle hızlı hızlı yapabileceğiniz, çok da bulaşık çıkarmayacak üç malzemeli tarifler:

  • Üç malzemeli kurabiye

Yağ, un ve toz krem şanti ile şipşak hazırlanan üç malzemeli kurabiye, müptela olunacak tadı sayesinde insana zorla ekonomi yaptırır.

Mis kokar: Üç malzemeli kurabiye tarifi

  • Üç malzemeli fıstık ezmeli kurabiye

Tatlı isteği bastırdı ama evde tatlı yapacak kadar malzeme olmadığını düşünüyorsunuz. Dolabı açın, fıstık ezmesini çıkarın ve ekmeğe sür-me-yin. Bir bekleyin önce, yumurta ve toz şekerle buluşan fıstık ezmesi size şov yapsın.

Yanında gezdirmek istersin: Üç malzemeli fıstık ezmeli kurabiye tarifi

  • Üç malzemeli cheesecake

Bildiklerinizi unutun, evde üç malzemeyle hazırlanan bu cheesecake, diğerlerinden çok farklı. Size geleceğini yoldayken haber veren düşüncesiz misafirlerinize verebileceğiniz en güzel cevap, üç malzemeyle pastaneleri geride bırakan bu cheesecake olacak.

Pamuk gibi: Üç malzemeli cheesecake tarifi

  • Üç malzemeli un kurabiyesi

Üç malzemeli un kurabiyesinin yirmi dakikada etrafı saracak mis kokuları eşliğinde kendinizi bir anda çocukluğunuza geri dönmüş gibi hissedersiniz. Öyle pratik, öyle leziz.

Ağızda dağılır: Üç malzemeli un kurabiyesi tarifi

  • Üç malzemeli Hindistan cevizli kurabiye

Üç malzemeyle yapılmış olması yetmezmiş gibi bir de fırın zahmetine sokmayan üç malzemeli hindistan cevizli kurabiye tarifi, pratiklik konusunda mutfağınızda şov yapacak.

  • İki malzemeli çikolatalı kek

İki Malzemeli Çikolatalı Kek Tarifi

İki Malzemeli Çikolatalı Kek Tarifi

İki malzemeyle ne cevherler doğuyor dedirten çikolatalı keki sufle diye ikram etseniz kimsenin itirazı olmaz. Çikolata ve yumurtanın damak çatlatan birlikteliğinden doğan kek, en pratik, en sempatik lezzet.

Daha kolayı yok: İki malzemeli çikolatalı kek tarifi

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?