mayis-2020-instagram-hesaplari-8-one-cikan

Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Zeynep Çetin
Yemek.com Editörü / Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlend...
Devamını okuyun

Sıkça Yenen Konular


Favorilerime
Ekle

Instagram her zaman olduğu gibi bu ay da yine nefis lezzetlerle dolu!

Siz de Instagram'da birbirinden enfes tariflerle dolu hesapları takip etmeyi seviyor, yeni lezzetler keşfedip evde hemen denemek istiyor, sofranıza farklılık ve lezzet katacak, tam kıvamında tarifler öğrenmek istiyorsanız bu önerilerimize mutlaka göz atmalısınız!

Formuna dikkat etmeye özen gösterenler için birbirinden sağlıklı önerileriyle, tarifleriyle destek olan, motivasyonuzu artıracak mis gibi Instagram hesaplarından da söz edeceğiz tabii, baştan söyleyelim.

Unutmadan, bu kadar çok Instagram'dan söz etmişken söylemeden geçmek olmaz: Tabii ki biz de Instagram'dayız. Aranızda hala takip etmeyenler varsa tariflerimizi kolayca kaydetmek ve güncel olarak takip etmek için sizi şuraya doğru alabiliriz: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden lezzetli!

1dolumutfak

Neden takip etmeli: Özellikle tatlı düşkünlerinin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabı sayesinde hem en sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerine hem de bugüne dek hiç denemediğiniz yepyeni tatlara kolayca ulaşabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: 1dolumutfak

agiztadiniz

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla "pastacılık eğitimi almış ve mutfağı çok seven" bir Instagram hesabı karşınızda. Tatlısından tuzlusuna, çorbasından ana yemeğine, günün her öğünü size eşlik edebilecek muazzam lezzetler bir arada!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: agiztadiniz

mis_kokulu_mutfak

Neden takip etmeli: Sütlü ve şerbetli nefis tatlılar, mezeler, çorbalar, ana yemekler, hamur işleri ve daha neler neler... Görünce hepsini tek tek denemek isteyeceğiniz tam kıvamında enfes tarifler almak için bu Instagram hesabını hemen takip etmeye başlamalısınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mis_kokulu_mutfak

burcimutfakta

Neden takip etmeli: Aynı anda hem sağlıklı beslenmeye çalışıyor hem de lezzetli şeyler yemek istiyorsanız aradığınız o nefis tatları bu Instagram hesabında kolayca bulabilirsiniz! Sözün kısası, takip etmek için birbirinden sağlıklı ve nefis sebebiniz var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: burcimutfakta

melikeomerhomee

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında sadece tam kıvamında nefis tarifler almakla yetinmeyecek, paylaşılan her bir fotoğrafa dakikalarca bakmak, her bir videoyu başa sara sara izlemek isteyeceksiniz. Dikkat, bağımlılık yapabilir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melikeomerhomee

cikolatalimutfak_

Neden takip etmeli: Adından da anlayabileceğiniz gibi hem göze hem mideye hitap eden muazzam tatlı tarifleri bulabileceğiniz, bununla da kalmayıp çorbasından ana yemeğine, farklı lezzetleri de bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendileri. Mis kokular yükselen bu hesapla bugüne dek tanışmadıysanız buyurun hemen tanıştıralım...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cikolatalimutfak_

cihanusnmz

Neden takip etmeli: Genelde hazır olarak almaya alışık olduğumuz mis gibi ekmeklerden, ramazan pidelerinden tutun da mutfağımızın vazgeçilmez tatlılarına, mezelerine, bu Instagram hesabında bulunan her bir tarif hemen kaydetmek isteyeceğiniz türden. "Bugün ne pişirsem?" dediğiniz her an hızlıca cevap bulmak isterseniz buyurun sizi bu taraftan alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cihanusnmz

coolavo

Neden takip etmeli: Sağlık beslenmeye çalışanlara, bunun için hem motivasyon bulmak hem de farklı tarifler keşfetmek isteyenlere muazzam bir önerimiz var! Bu Instagram hesabını hemen takip etmeye başlayın. Paylaşılan renkli mi renkli, sağlık dolu tarifleri görünce, sağlıklı beslenme önerilerine göz attıkça ne demek istediğimizi anlayacak, "İyi ki" diyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: coolavo

sanati.mutfak

Neden takip etmeli: Tam kıvamında tatlılar, kolayca hazırlanan hamur işleri, dışarıdan hazır olarak aldıklarınızı aratmayacak tarifler, "Ne pişirsem" sorunuza yanıt olacak ana yemekler... Takip etmek için o kadar lezzetli nedenler var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sanati.mutfak

Biraz tarif biraz müzik

https://www.instagram.com/bedenimiseciyorumm/ | instagram

instagram

Neden takip etmeli: Elmalı cevizli kurabiyeden mozaik pastaya, mutfağımızın en sevilen lezzetlerinin en fit, en sağlıklı halleri bu Instagram hesabında bir arada. Formunuza dikkat etmeye çalışıyorsanız, sağlıklı beslenmek, sağlıklı yaşamak istiyorsanız bu Instagram hesabı en lezzetli destekçilerinizden biri olmaya hazır.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: Biraz tarif biraz müzik


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

coolavo17 Mayıs 2020 01:12
💖💖💖💖💖
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?