Mangolu Kinoa Tarifi

Ofiste Çubuk Kraker Yerine Yiyebileceğiniz 13 Atıştırmalık

Favorilerime
Ekle

Ofiste çubuk kraker yemeye, otomatik makinelere iki 'gıdım' bir şeyler yenecek diye yumruk atmaya, yan masadaki keke melul melul bakmaya, tatsız tuzsuz ölümcül atıştırmalıklara uzunca bir süre son vereceksiniz a dostlar.

İddialıyız.

Her türlü yenir: Ev yapımı müsli

Ev Yapımı Müsli Tarifi
Son birkaç yılın yeni trendlerinden müsli. Yemek için ikametgahınızın Cihangir'de olmasına da gerek yok. Öyle algı yaratanlara aldanmayın siz. Hep birlikte tüketelim, pek de sağlıklı kuru yemişini sevdiğimiz.

Katılanlar: Ev yapımı müsli tarifi

Çerez tabakları dile gelir: Fırınlanmış Nohut Cipsi

Fırınlanmış Nohut Cipsi
Kokusu arka masadaki Yasemin Hanım'ın halinizi hatrınızı sormasına neden olacak, muhasebeden Bülent Bey, subject'lerine fırınlanmış nohut cipsini konu edecek. Yaratıcı atıştırmalık bir kere. Haşlanmış nohuttan cips yapıyorsun. Nefis.

''İyi fikir'' diyenlere: Fırınlanmış nohut cipsi tarifi

Öğleden sonra akşamdan önce: Elmalı lezzet topları

Çantanızda tabletin uzağında, cüzdanın yanında bir yer açın. Akşam yemeğinde dünyaları yememek için de öğleden sonra akşamdan önce midenizde bir yer açın.

Buyursunlar: Elmalı lezzet topları tarifi

Çıtır çıtır yersin: Yer fıstıklı krokan

Yer Fıstıklı Krokan Tarifi
Yan masadan arkadaşınızın evden kendi elleriyle hazırladığı yer fıstıklı krokanı şirkette herkese dağıttığını düşünün. Fazladan bir endam, fazladan bir cool'luk eklenir ona. Meydanı bırakmamak lazım.

Buyurun o zaman: Yer fıstıklı krokan tarifi

Açlığı bastırır: Granola bar

Granola Bar Tarifi
Elf peksimetini duymuş olabilirsiniz. Lembas'dır adı. Hüneri de doyurucu ve enerji verici olması. İşte bu lembas'ın daha lezzetli, daha enerji verici ve sağlıklısını düşünün. Granola bar tam olarak bu.

Tarif için: Granola bar tarifi

Fabrikası mutfak: Kuru yemişli baharatlı kraker

Madem çubuk krakeri ofiste istemiyoruz alternatif kraker vermesek olmazdı. Bu alternatif de öyle günü birlik değil. Pazar gecesinden hazırlıyorsunuz, Cuma'ya kadar ofisteki çekmecenizde sapasağlam sizi bekliyor.

Sadık tarif: Kuru yemişli baharatlı kraker tarifi

Plaket aldırır: Ev yapımı çikolatalı Donut

Çikolatalı Donut
Eğer donut yapımı için özel makineniz varsa zaten bu maddeyi atladınız. Sürekli satın almaktan yana iseniz, atlamayınız. Evde yapılanın ne denli lezzetli olduğunu bilmiyorsunuz henüz.

Kendimize güveniyoruz: Ev yapımı çikolatalı donut tarifi

Gastronomi bitiren kuru yemiş: Fırınlanmış baharatlı kaju

Sevdiğiniz baharatları göreve çağırın dostlar. Son sınavına sokup, kuru yemiş familyasını temsilen kajuyu mezun edeceğiz.

Hazırsak başlayalım: Fırınlanmış baharatlı kaju

Yanına da bir çay alırız Seçil Hanım: Marshmallow'lu pirinç patlağı

Marsmallow'lu pirinç patlağına sorumluluk yüklüyoruz. Hoşlandığınız kadın ya da direktörünüz olabilir, fark etmez. Alıyoruz pirinç patlağını, masasına yaklaşıyoruz ve malum soru çıkıyor ağzımızdan: Yanına da bir çay alır mıyız?

Öncesinde: Marshmallow'lu pirinç patlağı tarifi

Kabak terfi aldı: Kabak cipsi tarifi

Patatesin stratejik derinliği, aldığı kararlar ve yönetim tarzı uzunca bir süredir yerlerdeydi zaten. Artık gençlerin önünü açma vakti geldi. İlk adayımız da kabak.

Bu şansı hak ediyor: Kabak cipsi tarifi

Sağlık için kahvaltı: Mangolu kinoa

mangolu-kinoa
O bir zengin protein kaynağı. O yüksek tansiyon için bire bir. O bir antioksidan deposu. O bir meyveyle yendiğinde kahvaltı sebebi O ofiste pek şık olur: Kinoa.

İkna olanlar için: Mangolu kinoa tarifi

Türkü Bardan Kurtarıldı: Soslu salatalık

Soslu Salatalık Tarifi

Soslu Salatalık Tarifi

Ne olduğu belirsiz bir suyun içine koyarlardı salatalığı ve çoğu zamanda türkü barlarda sahne alırdı. Artık öyle değil, kurtarıldı. Gayet şık, gayet cool bir hale ve ofise geldi.

Hoş geldi: Soslu salatalık tarifi

Ağızda dağılır: Çikolata dolgulu macaron

macaron-tarifi
Fransa'nın Zinedine Zidane'dan sonra dünyaya en büyük armağanıdır macaron. Evde yapıldığında benim diyen Fransız aşçı kıskandırılır. Ofiste saat 3 sularında kan şekerini düzenler, sunumu tamamlatır.

Hemfikir olanlar: Çikolata dolgulu makaron tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?