Bonibonlu Cupcake Tarifi

Yalnızken Yenildiğinde Keyfi İkiye Katlanacak 11 Bomba Etkili Lezzet

Favorilerime
Ekle

Hepiniz tutturmuşsunuz yemek yalnız yendiğinde keyif vermez, neymiş sofraya yalnız oturulmazmış, vay efendim yemek sohbetle lezzetlenirmiş! Tamam bunun doğru olduğu zamanlar elbette var. Fakat, öyle bir yemekle karşı karşıya kalırsınız ki, içinizden 'Keşke şu an yalnız olsaydım!' diye geçirmeden edemezsiniz.

Şimdi düşünün, bir yemeğe bakıyorsunuz bir de yanınızdaki insanlara. Yemek o kadar lezzetli ki, hiç lafı uzatmadan yumulmak istiyorsunuz fakat çekinip yapamıyorsunuz.

İşte, sizin için yalnız yenildiğinde size daha keyifli bir lezzet deneyimi yaşatacak tariflerimizi listeledik. Bunu bir uyarı gibi düşünün, listedeki tariflerden herhangi birini yapacaksanız eğer, yalnız yiyeceğiniz bir günü seçin.

Kalori bombardmanı: Pizza pasta

pizza-pasta-kalori-tarif

Şu kadarını söyleyebiliriz, bu tarifin görünümü olduğu kadar lezzeti de muazzam. Bi oturuşta hepsini bitirmek isteyebilirsiniz. Hiç risk almayın, yalnız yiyin.

Rüya gibi: Pizza pasta tarifi

Üç mü beş mi: Islak hamburger

Bir lokmada bir hamburger denklemiyle karnınızı doyurabilirsiniz. Ne kadar ıslak, ne kadar soslu, yani ne kadar sıkıntı çıkarabilecek gibiyse o kadar lezzetli.

Çok hayranı var: Islak hamburger tarifi

Mutfağın sultanı: Etli patlıcan bohçası

Bohça şeklinde muhteşem bir yemek... Yalnızken tüm bohçayı ağzınıza atabilirsiniz. Şimdi kim uğraşacak dilimlemekle, çatalla, falanla, filanla...

Kürdan kebabı da denir: Etli patlıcan bohçası tarifi

Çok kaçırdığınıza pişman olmazsınız: Kremalı mantarlı fırın makarna

Sosu o kadar lezzetli ki ekmeği bana bana zevkle yemek istersiniz. 'Bi' tabak daha?' sorusuna hayır demek zorunda kalmayın, yalnız olun tüm sorunlarınız çözülsün.

Sevmeyeni yoktur: Kremalı mantarlı fırın makarna tarifi

Kreması yüzünüze bulaşmalı: Bonibonlu cupcake

Çatal mı? Üzgünüm Bonibonlu cupcake için çatala bıçağa küsmeniz gerekiyor. Burnunuza kadar kremaya bulanmalısınız.

Süsü seven bir lezzet: Bonibonlu cupcake tarifi

Fıstıkla karamel evlensin: Snickers pasta

Bi insanın sağlık haricinde şekerle ilgili ne gibi bir problemi olabilir ki? Yedikçe yiyesiniz gelir. Bu karamelli çikolatalı mis gibi pastayı da tabii ki paylaşmak istemeyeceksiniz. Siz iyisi mi onu yalnız yiyin.

Aşk gibi güzel: Snickers pasta tarifi

Tek başınıza mangal yaktırır: Soslu kanat

Bu yemek aslında fırında pişiriliyor. Zaten tek başınıza yemek için de mangal yakmazdınız. Hemen vazgeçerdiniz bu lezzeti denemekten, ben biliyorum sizi.

Vazgeçmeyin, 30 tane 40 tane kanadı yüzünüzü soslara keyfinizce bulaştıra bulaştıra afiyetle yiyin. Bu arada kanat nasıl yenir?

Ertesi güne yine pişirmek istersiniz: Soslu kanat tarifi

Elle yenir: Alabalık

Tavuk, balık, kelle, bunlar yenir elle. Fazla tartışmayalım.

Aromasına nazar değer: Alabalık tarifi

Titremek fıtratında var: Jöleli muhallebi

Yaz kış reddedilemeyecek harika bir tatlı. Bunu yalnız yemenin, kibarlıkla, çatal bıçakla falan alakası yok. Kimselerle paylaşılmayacak kadar leziz. Bu kadar...

Gerekirse titretiriz: Jöleli muhallebi tarifi

Soğanı bol olsun: Antalya piyazı

Tahinli bir piyaz... Üstünden centilmenlik, yakışıklılık akıyor. İçinde soğan var, yanınızdaki insanlara ayıp olmasın diye yabana atılacak türden değil yani.

Ekmeksiz götürün: Antalya piyazı tarifi

İçinizi ısıtacak: Çikolatalı sufle

Çikolatalı Sufle Tarifi

Çikolatalı Sufle Tarifi

Çikolata aşıklarının beyaz atlı prensi, kış gecelerinin yıldızı... Üstelik kısa sürede pişiyor. Tam yalnız yemelik yani. Sizi ısıtacak başka birine ihtiyacınız olmayacak, çünkü mis sufle içinize ateşler salacak.

Kafede böylesini bulamazsın: Çikolatalı sufle tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

www.acilistatistik.com9 Aralık 2015 23:47
ıslak hamburger 3 er 5 er gider
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?