https://yemek.com/tarif/coco-kurabiye/ | Coco Kurabiye Tarifi

Çay Saatlerine Eşlik Edecek 10 Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Favorilerime
Ekle

Hindistan cevizinin lezzet verdiği nefis kurabiyeler ve tatlı atıştırmalık toplar günün her saati sofralarımızda yerini alabiliyor. Hindistan cevizini tatlı ve kurabiyelere çok yakıştırıyoruz. İster kurabiye hamuruna, isterseniz de üzerine ekleyin, her şekilde Hindistan cevizi kurabiyelere kıyır kıyır bir doku ve lezzet veriyor. Evinizi misler gibi kokutacak, nefis Hindistan cevizli kurabiye tariflerimiz sizler için geliyor.

  • Hindistan cevizli kurabiye tarifi

Klasik lezzetlerden vazgeçemeyenlere, üzeri bol Hindistan cevizli, kıyır kıyır tatlı kurabiyeler çay saatlerinizin yeni favorisi olacak. Annelerimizin yaptığı tarifle, tam ölçülü kurabiye tarifi hemen denenmeli.

Ağızda dağılan kurabiyeler: Hindistan cevizli kurabiye tarifi

  • Üç malzemeli Hindistan cevizli kurabiye tarifi

Sadece 3 malzeme ile hazırlanıyor. Pastaneden aldığınız Hindistan cevizli kurabiyelerden farksız. Tek ısırıkta yoğun lezzet veren, az malzemeli bir kurabiye hazırlamak isteyenler buyursunlar tarifimize.

Az malzemeli, çok lezzetli: Üç malzemeli Hindistan cevizli kurabiye tarifi

  • Hindistan cevizli kakaolu ıslak kurabiye tarifi

Farklı kurabiyeler denemeyi seviyor, evinizde bulunan Hindistan cevizini değerlendirmek istiyorsanız işte tarifimiz sizler için gelsin. Hem değişik hem de görseliyle şaşırtan bir kurabiye. Islak kurabiyenin lezzeti bu kez çok daha yoğun, yedikçe yemek isteyeceksiniz.

İçi sürprizli ıslak kurabiye: Hindistan cevizli kakaolu ıslak kurabiye tarifi

  • Pişmaniye kurabiye tarifi

Biz ona yalancı pişmaniye kurabiye de diyoruz. Kıvamı un gibi ağızda dağılan, lezzeti tam yerinde bir pratik kurabiye. Üstelik yapılışı çok kolay olunca hemencecik hazır oluyor. Lokmalık tatlı kurabiyelere kimse hayır diyemez.

Yalancı pişmaniye tadında: Pişmaniye kurabiye tarifi

  • Hindistan cevizli kartopu tarifi

Bol Hindistan cevizli ve sadece 3 malzeme ile şipşak hazır oluyor. Buzdolabında biraz bekletince kıvam alıyor ve şekil verip dışı Hindistan cevizi ile kaplanıyor.  Tek atımlık bu enfes tatlı lezzet topları çok fazla zamanınızı almadan hazır olacak.

Lokmalık toplar: Hindistan cevizli kartopu tarifi

  • Coco kurabiye tarifi

Sadece 3 malzeme ile yapabileceğiniz en kolay kurabiye tarifi, onun adı coco kurabiye. Yapılışı şaşırtıcı derecede kolay olan bu kurabiye yeni favorinizi olacak. Sunum önerilerini ve dilediğiniz kıvamı verebileceğiniz püf noktalarını tarifin detaylarında bulacaksınız.

Hindistan cevizine doyamayanlara: Coco kurabiye tarifi

  • Hindistan cevizli kıtır kurabiye tarifi

İçerisinde hiç un yok! Çikolata ve Hindistan cevizinden lezzetini alan kıtır bisküvi kıvamında kurabiyeler hazırlamak isteyenleri şöyle alalım. Mutfağınızı mis gibi kokular saracak, çaylar onun için demlensin.

Kıvamına bayıldık: Hindistan cevizli kıtır kurabiye tarifi

  • Hindistan cevizli beyaz çikolatalı kurabiye tarifi

Kurabiyelerin üzerinde adeta bir kar örtüsü gibi duran beyaz çikolatalı ve Hindistan cevizli kaplamalı kurabiyeler... Tadı damağınızda kalacak, bu nefis kurabiyeleri bir an önce deneyin deriz.

Çikolata olmadan asla: Hindistan cevizli beyaz çikolatalı kurabiye tarifi

  • Hindistan cevizli fit kurabiye tarifi

Sadece 4 malzeme ile hazırlanıyor. Lezzetinden ödün vermeden sağlıklı fit kurabiye yemekler imkansız değil. Çayın yanına bir parça kurabiyem olmadan asla diyenler, bu lezzete bayılacak.

Formunu koruyanlara özel: Hindistan cevizli fit kurabiye tarifi

  • Limonlu hindistan cevizli kurabiye tarifi

Limonlu Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Limonlu Hindistan Cevizli Kurabiye Tarifi

Limonun mis kokusuna en çok yakışan lezzetlerden biri de Hindistan cevizi. Her türlü tatlı ve kurabiyeye yakışan bu ikili ile kıyır kıyır kurabiyeler yapacaksınız.

Mis kokulu: Limonlu hindistan cevizli kurabiye tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?