https://yemek.com/tarif/taze-makarna/ | Taze Makarna Tarifi

Haziran Ayının En Hamarat İsimlerinden Mutlaka Denemeniz Gereken 10 Nefis Tarif

Favorilerime
Ekle

Artık bilmeyen kalmadı ama biz yine de hatırlatarak başlamış olalım: Artık siz de kolayca bize tariflerinizi gönderebiliyor ve hamarat Yemek.com yazarları arasına adınızı yazdırabiliyorsunuz. Üstelik bu sayede en özel tariflerinizi tüm Yemek.com takipçileri ile paylaşma fırsatı da buluyorsunuz.

İşte tam da böyle yapan, bize en sevdikleri, elleriyle hazırladıkları tariflerini gönderen Yemek.com yazarlarının mutfaklarına konuk olacağız şimdi. Onların özene bezene hazırladıkları bu birbirinden nefis tarifleri görünce eminiz her birini tek tek denemek üzere bir köşeye not edeceksiniz.

İşte karşınızda ayın en hamarat isimlerinden mutlaka denemeniz gereken tarifler...

Önemli bir not: "Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum" derseniz sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır?

  • Patatesli omlet

Güne başlamanın en lezzetli ve en doyurucu reçetelerinden biriyle listemize başlayalım! Tam kıvamında pişen patatesler ve yumuşacık dokusuyla sofradan hiç kalkmama isteği uyandıran yumurta bir arada!

Ellerine sağlık Burculu tarifler bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Patatesli omlet tarifi

  • Kabak börek

Hem günün her anına uyacak kadar lezzetli, hem birbirinden sağlıklı malzemelerle dolu hem de çok ama çok sağlıklı! Bu börek tarifi bir an önce denenmeli.

Ellerine sağlık Melis Alpan Temür bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Kabak börek tarifi

  • Enginar dolması

Enginarların zamanı geçmeden, bir an önce denemeniz gereken, adı gibi dolu dolu bir tarif o. Hazırlarken vereceğiniz emek, yerken size her lokmasında fazlasıyla geri dönecek.

Ellerine sağlık Figen Yanaroğlu bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Enginar dolması tarifi

  • Pratik su böreği

Evde, kolayca anneannelerinizin, annelerinizin yaptığı gibi enfes su börekleri hazırlamak istiyorsanız bu tarif tam size göre demektir. Üstelik hem kıymalı hem de peynirli harçla hazırlanan iki hali de adım adım anlatılıyor. Daha ne olsun?

Ellerine sağlık Ceren Beyza Altun bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Pratik su böreği tarifi

  • Tombul kabak dolması

Bugüne dek denediğiniz tüm kabak dolmalarını unutun, çünkü bu dolma bir başka! Tombul görüntüsüyle iştahları açan, bir tanesiyle doyursa da yemeye devam etmek isteyeceğiniz bu enfes reçeteyi mutlaka not edip en kısa zamanda deneyin deriz.

Ellerine sağlık Suna Atilla bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Tombul kabak dolması tarifi

  • Taze makarna

Gerçek bir şefin ellerinden çıkan, size evde, ellerinizle hazırlayacağınız taptaze makarnaların tadını çıkarma olanağı sunan bu tarif tam anlamıyla evladiyelik!

Ellerine sağlık Ozkansalman bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Taze makarna tarifi

  • Acı tatlı sos

Uzak Doğu mutfaklarının en sevilen, en ünlü soslarından biri o. Tavuk yemeklerinden tutun da karides ve kalamar gibi lezzetlere, birçok yemeğin yanında servis edilebiliyor, dahil olduğu her yemeğin lezzetini katlıyor.

Ellerine sağlık Amatorbirasci bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Acı tatlı sos tarifi

  • Türk kahveli kurabiye

İçinde kullanılan Türk kahvesi sayesinde klasik kurabiyelerden çok daha farklı bir lezzete kavuşan, hem çayın hem de kahvenin yanına çok yakışan bir kurabiye o. Nasıl da kıyır kıyır üstelik, bir bilseniz...

Ellerine sağlık tariflergamzeli bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Türk kahveli kurabiye tarifi

  • Dondurmalı çikolata rüyası

İçinde kullanacağınız malzemeleri olabildiğince hafif seçerek diyete uygun hale getirmenize yardımcı olan bu tarif ile aniden bastıran tatlı krizlerinize en lezzetli, en doyurucu çözümlerden birini bulacaksınız.

Ellerine sağlık esumkarmel bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Dondurmalı çikolata rüyası tarifi

  • Karamelli trileçe

Karamelli Trileçe Tarifi

Karamelli Trileçe Tarifi

Evde, dışarıdakiler gibi şık ve nefis trileçeler yapmanın imkansız olduğunu düşünüyorsanız henüz bu tarifi görmemişsiniz demektir. Bilirsiniz, doğru tarifle her şeyin en güzeli, en lezzetlisi evde yapılan olur. Onun gibi mesela!

Ellerine sağlık bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Karamelli trileçe tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?