Yeşil Detoks Çorbası Tarifi

Ödemleri Atıp Formunuzu Koruma Çabanıza Destek Olacak 8 Diyet Çorba Tarifi

Favorilerime
Ekle

Çorbasız sofraya oturamıyor ancak daha hafif beslenmeye çalıştığınız için nasıl bir çorbayla başlangıç yapacağınızı bilemiyor olabilirsiniz. Diyet yaptığınız için kremalı ya da içinde hamur işi de olan çorba tarifleriyle vedalaşmak zorunda kalmış olabilirsiniz. Peki bu durumda hangi çorbayı yapacak, hangi çorbayla midenizi mutlu edeceksiniz?

Bu sorudan yola çıkarak diyet yapıp hafif beslenmeye çalışanların da gönül rahatlığıyla yiyebileceği çorbaları bir araya getirdik.

Bu çorbalar yaz aylarına da çok yakışacak.

  • İncelten çorba

Adı üstünde "incelten" bir çorba bu. İçindeki malzemeler sayesinde anti-enflamatuar etkisi taşıyan, kısacası ödemi vücuttan atan bu çorbanın lezzeti de nefis.

Tam istediğiniz gibi: İncelten çorba tarifi

  • Brokoli çorbası

Diyet listelerinin olmazsa olmaz sebzesi brokoli şimdi sağlıklı bir çorba olarak karşınızda. Üstelik içinde krema yok, süt yok. Onu içmek için sebep çok.

Brokoli sevmeye sebep: Brokoli çorbası tarifi

  • Diyet çorba

Kendi suyuyla közlenen sebzeler hiç yağsız pişiyor, lezzetini baharatlardan alan nefis bir çorbaya dönüşüyor. Diyet yapmak artık çok daha zevkli.

Sağlık dolu: Diyet çorba tarifi

  • Yeşil detoks çorbası

Kendinizi hem hafif, hem enerjik hissetmenizi sağlayacak, lezzetiyle de şaşırtacak bir çorba tarifimiz var şimdi. Ödemlerinizle vedalaşmaya hazırlanın.

Şişkinliğe son: Yeşil detoks çorbası tarifi

  • Zencefilli kabak çorbası

Hem şifa dolu, hem de az kalorili bir çorbaya ne dersiniz? İçinde kabak, brokoli gibi sağlıklı sebzelerin yer aldığı bu çorbanın gizli kahramanı ise faydaları say say bitmeyen zencefil.

Mis gibi: Zencefilli kabak çorbası tarifi

  • Yağ yakan çorba

Forma girmek ya da formunu korumak isteyenler için yağları çıra gibi yakacak bir çorbada sıra. Yağ yakımını hızlandıracak bu bol sebzeli çorba tarifi tam size göre!

Yaza hazırız: Yağ yakan çorba tarifi

  • Közlenmiş domates çorbası

Hazır sıkılmış suyundan ya da salçasından yapılan domates çorbalarını unutun. Çünkü şimdi domatesleri fırında közleyecek ve ardından nefis bir domates çorbası yapacağız.

Nefis bir antioksidan kaynağı: Közlenmiş domates çorbası tarifi

  • Zayıflatan çorba

Zayıflatan Çorba Tarifi

Zayıflatan Çorba Tarifi

Bol vitaminli, kalorisi az bir çorba daha karşınızda. Detoks etkili tarhun otunun mucizelerini göreceğiniz zayıflatan çorba gün boyu sizi tok tutmaya kararlı.

Mucize gibi: Zayıflatan çorba tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?