Patatava Tarifi

2022'de YouTube Kanalımızın En Sevilenleri Arasına Girmeyi Başaran 10 Nefis Video

Favorilerime
Ekle

"2022 bizim için nasıl geçmiş?" sorusuna yanıt vermeye, ardımızda bırakmaya hazırlandığımız bu koskoca bir yılda birlikte neler yaptığımızı incelemeye şimdi de YouTube kanalımızla devam ediyor, 2022'de YouTube'da en çok neleri sevdiniz, en çok hangi tariflerimizi yaptınız, hangi önerilerimizi uyguladınız birlikte göz atalım diyoruz. Karşınızda: 2022'nin en sevilen YouTube videoları!

Gözünden kaçanlar için yeniden hatırlatmış olalım: 2022'de takipçilerimiz tarafından en çok sevilen Instagram paylaşımlarımızı görmek ve içlerinde gözünüzden kaçanlar olduysa hemen şimdi kaydetmek isterseniz şu yazımıza da göz atabilirsiniz: 2022'de Instagram Hesabımızda Beğeni Rekorları Kıran 10 Nefis Tarif

Hadi gelin şimdi şeflerimizin bütün bir yıl boyunca sizin için özenle hazırladığı tarifler, verdikleri püf noktalar içinden hangilerini çok sevdiniz, hangileri beğeni rekorları kırdı, incelemeye başlayalım.

2023'te her mecrada olduğu gibi YouTube kanalımızda da çok daha lezzet dolu tariflerde ve videolarda buluşmak üzere!

  • 10. İlginç mutfak aletlerini denedik!

YouTube'da size sadece nefis tarifler vermekle yetinmiyor, şeflerimizden ilginç ve işe yarar bilgiler de ediniyoruz bildiğiniz gibi. Bir yerlerde karşınıza çıkma ihtimali olası mutfak aletlerini incelediğimiz bu videoda mesela, hangileri gerçekten işe yarıyor, hangileri vadettiklerini tam olarak karşılayamıyor kolayca öğrenebilir, alışverişlerinizi buna göre belirleyebilirsiniz.

  • 9. Dondurucudan çıkan et nasıl çözdürülür?

YouTube kanalımızda şeflerimiz mutfakta işlerinizi kolaylaştıracak şahane püf noktaları ve pratik bilgiler paylaşmaya bu yıl da tüm hızlarıyla devam etti. İşte o önemli bilgiler arasında en çok sevilenlerden biri size oldukça fazla zaman kazandırabilecek bu videomuz oldu. Mutfakla az da olsa ilgisi olan herkes bu yöntemi bilmeli!

  • 8. Patatava tarifi

Hemen her mutfağın demirbaş malzemelerinden patatesi bu şekilde deneyip de sevmeyen yok! Tek bir tava kullanarak patatesleri pişiriyor, içinden soğan, sarımsak ve çeşit çeşit baharatı da eksik etmiyoruz. İspanyol esintili bu tarifin tadına bakanlar patatesi sık sık bu şekilde pişirmeye başlıyor.

Siz de onlardan biri olabilirsiniz: Patatava tarifi

  • 7. Kabak basma tarifi

Az malzemeli tarifler sevenler için de bu yıl şeflerimiz muazzam tarifler üretti. Toplam 4 malzemeyle hazırlanan, tuzlu bir atıştırmalık olarak afiyetle yiyebileceğiniz bu nefis kabak basma gibi...

Önümüzdeki yılın da en sevilenlerinden olacağı şimdiden belli: Kabak basma tarifi

  • 6. Kakigori tarifi

Dünya mutfaklarından damak tadınıza çok uyacak lezzetleri de sık sık yapmaya özen gösteriyoruz bildiğiniz gibi. Birlikte yeni tatlar keşfetmeyi sevdiğimiz bu serimiz içinde bu yıl en çok sevilenlerden biri Japon mutfağının efsane lezzeti kakigori oldu. Canınız ferah ferah yemelik meyveli bir tatlı istediğinde bu tarifi hemen değerlendirmelisiniz.

Tadına bakanlar müptelası oldu: Kakigori tarifi

  • 5. Kusursuz kek yapmanın sırları

En başında da söylediğimiz gibi YouTube kanalımızda sadece nefis yemek tarifleri vermekle kalmıyor, aynı zamanda şeflerimizden muazzam püf noktaları öğreniyoruz. Kendi mutfağının şefi olan herkesin bilmesi gereken bu lezzet sırları sayesinde 2022'de kabına sığmayan puf puf kekler yapanların sayısı bir hayli arttı mesela. Eğer siz de bu püf noktaları uygulamak isterseniz sizi önce videomuza, sonra da hemen mutfağa doğru alabiliriz.

  • 4. Kusursuz pilav yapmanın sırları

Mutfakla arası iyi olan herkesin en güzelini yapmak istediği lezzetlerden pilavı en lezzetli şekilde hazırlamanın yolu da şeflerimizden geliyor tabii ki. "Pilavı güzel yapan her yemeği güzel yapar" düşüncesi sizin için de geçerliyse bu kusursuz tarifle bir an önce tanışmalısınız. Şimdiye dek yaptığınız tüm pilavları unutmaya hazır olun.

  • 3. Domates kabukları nasıl değerlendirilir?

Sıkı takipçilerimiz bilir, mutfakta artanları değerlendirmeyi seven, sıfır atık yaklaşımını benimsemiş şeflerimiz var bizim! Yasemin Şef'in pratik fikriyle ortaya çıkan, sofralarımıza da yepyeni ve nefis bir tat taşımamızı sağlayan bu baharat işte tam da o yaklaşımla ortaya çıkmış tariflerimizden. Biliyoruz, bu video sonrası birçoğunuzun evine konuk olmaya başladı bile.

Bu lezzetle tanışmayan kalmamalı: Domatesten baharat tarifi

  • 2. Kusursuz patates kızartması yapmanın sırları

"Patates kızartması deyip geçmeyin, onu evde çıtır çıtır bir şekilde hazırlamak için mutlaka uygulamanız gerekenler var" dedik, şeflerimizden yine "kusursuz" bir patates kızartması hazırlamak için bilmemiz gereken püf noktalarını bir bir aldık. Siz de bu önerileri çok beğendiniz, patates kızartmasını bu şekilde bir kez deneyince hep bu şekilde yapmaya başladınız. Eğer siz bu videomuzla henüz karşılaşmamış olanlardansanız hemen yukarıdan izleyebilir, "İzlemiştim ama unutmuşum" diyenlerdenseniz ihtiyaç anında değerlendirmek üzere bir köşeye kaydedebilirsiniz.

  • 1. Çilek sirkesi tarifi

Artanları değerlendirmeye, mutfakta sıfır atık yaklaşımını uygulamaya kararlı olduğumuzun bir başka kanıtı olan çilek sirkesi, çilek reçeli yaparken elinde kalan çilek saplarını değerlendirmek isteyenler için mükemmel bir alternatif oldu. Kendisi bu yıl takipçilerimiz tarafından en çok uygulanan ve en çok sevilen tarif oldu.

Deneyen herkesten tam puan alan lezzet: Çilek sirkesi tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?