Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Her ay olduğu gibi bu ay da birbirinden nefis önerilerimizle karşınızdayız!

Kasım ayının öne çıkan, henüz takip etmiyorsanız bu ay bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden takip etmeye başlamanız gereken Instagram hesapları karşınızda!

En özel tariflerini çekinmeden, tüm püf noktalarıyla paylaşanlar da var bu listede, iştah açan videolarıyla sofranıza renk katacak olanlar da, nefis mekan önerileriyle sizi yollara düşürecek olanlar da.

Buyurun, sizi önce listemize, ardından da hemen takip butonlarına doğru alalım.

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

sagliklisecimler

Neden takip etmeli: Sadece Instagram'ınızı değil tüm hayatınızı renklendirecek, lezzetlendirecek bir Instagram hesabı olur kendisi. Kendinizi bir anda sağlıklı beslenmeye alışmış halde bulabilir, bugüne dek "sağlıklı beslenme" ile ilgili aklınızda oluşmuş tüm ön yargıları bu hesapla birlikte yıkabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sagliklisecimler

damakustasi

Neden takip etmeli: "Ben evde yemek yapmaktan ziyade nefis mekanlar keşfetmeyi seviyorum" derseniz en tok anınızda bile acıkmanıza neden olacak videolarıyla favoriniz olacak bu Instagram hesabını hemen takip etmeye başlayın deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: damakustasi

ece_tastan

Neden takip etmeli: Her paylaşımını dakikalarca izlemek isteyeceğiniz, baktıkça acıktıran, acıktırdıkça daha da sıkı takipçisi olmanızı sağlayan bu Instagram hesabını çok seveceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ece_tastan

esumkarmelle_fit_kal

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin tadını doya doya çıkarmak istiyorsanız bu Instagram hesabı tam size göre. Hem fit kalın hem de nefis tatlılar hazırlayıp afiyetle yiyin, e daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: esumkarmelle_fit_kal

mutfak.antep

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz lezzetlerin bire bir tutan tariflerini bulabileceğiniz hem de bugüne dek hiç denemediğiniz tariflerle tanışabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfak.antep

lifechangehealthy

Neden takip etmeli: Hayatınızı, beslenme düzeninizi çok daha sağlıklı yemeklerle renklendirmek istiyorsanız çok doğru yere geldiniz demektir. Bu Instagram hesabının paylaştığı birbirinden hafif ve pratik tarifleri görür görmez hemen siz de denemek isteyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lifechangehealthy

tarifduragim

Neden takip etmeli: Nefis tarifler, görür görmez mutfağa koşup yapmak isteyeceğiniz lezzetler ve daha neler neler... Bu Instagram hesabı, tarif defterlerinize ekleyeceğiniz yeni tariflerin adresi olacak, her gün en az bir kez bakmadan edemeyeceksiniz, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tarifduragim

tatlitatlardiyari

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile acıkmaya hazır olun çünkü nefis bir Instagram hesabı daha önereceğiz! Sizi her an tatlı krizine sokabilecek şık sunumları ve efsane tarifleriyle bu Instagram hesabını çok seveceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlitatlardiyari

selda_ozdemir_tatli

Neden takip etmeli: Onunla henüz tanışmadıysanız hiç vakit kaybetmeden bu Instagram hesabını da takip ettikleriniz arasına almalısınız. En özel tariflerini tüm detayları ve püf noktalarıyla anlatan bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: selda_ozdemir_tatli

foodlovincouple

Neden takip etmeli: Hangi lezzet nerede yenir sorusuna en lezzetli cevapları bulabileceğiniz bu Instagram hesabında, önerilen tüm mekanlarla ilgili ihtiyacınız olan bilgileri de bulabilecek, görür görmez hemen yollara düşmek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: foodlovincouple

"Bilmeyen kalmasın" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Her ay olduğu gibi bu ay da hala bilmeyenler varsa diye klasik hatırlatmamızı yapmadan geçmeyelim. Tüm özel tariflerimiz ve ağız sulandıran tarif videolarımızla tabii ki biz de Instagram'dayız.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?