Bisküvili Pasta Tarifi

Çay Saati İçin Hazırlayıp Tüm Övgüleri Toplamanızı Sağlayacak 13 Nefis Pasta Tarifi

Favorilerime
Ekle

Pasta yemek için doğum gününüzü ya da özel günleri beklemenize gerek yok. Çünkü pasta yeri gelir altın günü tabaklarına, yeri gelir çay saatinde poğaçaların, böreklerin yanına çok yakışır; çaya gelen misafirlerinize bayram yaşatır.

Çay saati için hazırlayacağınız hamur işlerine mutlulukla dahil olacak bu birbirinden nefis ve farklı pasta tarifleri de işte tam da bu zamanlar var.

Artık mutlu edemeyeceğiniz kimse kalmayacak!

 • Mozaik pasta

O olmadan tüm altın günleri, tüm misafir ziyaretleri hep biraz eksik. Bize çocukluğumuzu, büyüdüğümüz evi, annemizin kokusunu hatırlatan mozaik pasta için sofranızda yer açın.

Olmazsa olmaz: Mozaik pasta tarifi

 • Muzlu rulo pasta

Hep pastaneden almaya alışık olduğunuz muzlu rulo pastayı evde yapmaya ne dersiniz? Çünkü her şeyin evde yapılanı en güzeli.

Yanına ister çay, ister limonata: Muzlu rulo pasta tarifi

 • Köstebek pasta

Şekliyle çok havalı, lezzetiyle pek nefis olan köstebek pasta sizi günün yıldızı yapmaya hazırlanıyor. Zor zannedilip uzak durulan köstebek pastanın aslında ne kadar kolay olduğuna çok şaşıracaksınız.

Pek havalı: Köstebek pasta tarifi

 • Şarlot pasta

Kremanın ağırlığı yok, çok yiyip içinin bayılması yok; sadece bol lezzet ve keyif var bu tarifte. Kek ile muhallebinin birleşiminden çıkan şarlot pastayı sevmek için sebep çok.

Kaç dilim yersin: Şarlot pasta tarifi

 • Ağlayan pasta

Siz onun ağladığına bakmayın, onun var olma amacı sizi mutlu etmek. Çayın yanına çok yakışan ağlayan pasta lezzetiyle sizi mutluluktan ağlatabilir ama, ona karışmayız.

Siz hep gülün diye: Ağlayan pasta tarifi

 • Marlenka

Slav mutfağından çıkan en güzel şeylerden biri olan marlenka tatlılığını baldan alan, kremasız olmasıyla birçok pastadan çok daha hafif olan bir dünya güzeli.

Müsaitseniz size gelmek istiyor: Marlenka tarifi

 • Çikolatalı muzlu rulo pasta

Kakaolu pandispanya, vanilya çekirdeklerinin lezzet kattığı enfes bir pastacı kremasıyla buluşuyor, ardından pastalara yakışmakla ün salmış muz işin içine giriyor ve yiyip yiyebileceğiniz en güzel pastalardan birine dönüşüyor.

Hiç bitmesin istersin: Çikolatalı muzlu rulo pasta tarifi

 • Piramit pasta

Bisküvilerin gücünden yola çıktık, ondan çok kolay ve pratik bir pasta yaptık. Çay saatine, zil çalan karına, çocuklara, misafirlere, eşe-dosta nefis bir sürpriz yaptık.

Bazı pastalar çok güzel: Piramit pasta tarifi

 • Ispanaklı pasta

İster inanın, ister inanmayın bu pastanın içinde kışın en sevilen sebzelerinden ıspanak var! Buna rağmen yerken ıspanak tadı almıyor ancak zevkten de dört köşe oluyorsunuz.

Onlara küçük sürprizler yapın: Ispanaklı pasta tarifi

 • Mini köstebek pasta

Daha önce de kendisinden övgüyle bahsettiğimiz köstebek pasta bu sefer porsiyonluk haliyle karşınızda. Sevimliliğini bu haliyle daha da artıran mini köstebek pastayı yapmamak için artık bahaneniz kalmadı.

Yerim onu: Mini köstebek pasta tarifi

 • Bisküvili pasta

Sizi yıllar yıllar öncesine götürecek nostaljik bir lezzeti havalı bir sunuma, nice doğum günü pastasını kıskandıracak kıvama dönüştürdük bu sefer. Öyle nefis oldu ki...

Kalpler pır pır: Bisküvili pasta tarifi

 • Çikolatalı krep pasta

Kahvaltılarda yemeyi pek sevdiğimiz kreplerin çok pratik bir pastaya ilham verdiğini söylesek? Kolayca hazırlayabileceğiniz çikolatalı krep pasta farklı tarifler arayanlar için birebir.

Hemen yapasın gelir: Çikolatalı krep pasta tarifi

 • Pişmeyen pratik bal kabağı pastası

Sonbaharın en sevilen lezzetlerinden bal kabağını sadece kabak tatlılarına konuk etmeyin, ondan nefis ve pratik pastalar da hazırlayabilin istedik. Ortaya yemelere doyulmayan bir lezzet çıktı.

Mutlu son: Pişmeyen pratik bal kabağı pastası tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?