agustos-2018-instagram-hesaplari-7-one-cikan

Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Sosyal medyanın en lezzetli yanlarına dahil olmayı sevenler, Instagram hesabında onlarca kaydedilmiş tarifi, yüzlerce yemek ve tarif fotoğrafı olanlar buraya!

Her ay olduğu gibi Ağustos ayında da size nefis Instagram önerilerimizle geldik, bu ay Instagram'da önce çıkan ve her birinden bal damlayan hesapları yine bir bir sıralayalım istedik.

Önerilerimiz arasında en özel tariflerini çekinmeden paylaşanlar da var, nefis yemek fotoğraflarıyla karnınızı acıktıracak olanlar da... Şahane mekan önerileriyle sizi yollara düşürecek olanlardan ya da diyette olanlara iyi gelecek sağlıklı beslenme önerileri verenlerden daha söz etmedik bile.

Siz iyisi mi elinizi çabuk tutun, bu ay bitmeden, daha fazla vakit kaybetmeden bu Instagram hesaplarını takibe alın, bizden söylemesi.

neclanin_lezzet_duragi

Neden takip etmeli: Zengin mutfağımızın en klasik ve en özel tariflerini bir arada bulabileceğiniz, bugüne dek belki de hiç denemediğiniz lezzetlerle tanışabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Anne eli değmişçesine lezzetli yemekler hazırlamak isterseniz bu hesabın paylaştığı tarifleri mutlaka değerlendirin deriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: neclanin_lezzet_duragi

tarcinkokulumutfagim

Neden takip etmeli: Tıpkı adı gibi üzerinden mis kokular yükselen bir Instagram hesabı karşınızda! Tatlısından tuzlusuna, tarif defterlerinizde yerini alması gereken nefis tarifleri, izler izlemez mutfağa gitmek isteyeceğiniz harika tarif videoları ve daha neler neler...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tarcinkokulumutfagim

derinlitatlar

Neden takip etmeli: Şahane sunumlarıyla her bir paylaşımına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz, hayran olacağınız tüm lezzetlerin ayrıntılı tariflerini de bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Neden takip etmeyesiniz ki?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: derinlitatlar

dytelifkarsli

Neden takip etmeli: Hafif ama aynı zamanda çok lezzetli tarifler bulabileceğiniz, diyet yaparken rehber niteliğinde kullanabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Sözün kısası gerçek bir diyetisyenin lezzet dolu dünyasına davetlisiniz!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytelifkarsli

lezzetdansi

Neden takip etmeli: Tam kıvamında nefis lezzetler, ayrıntılı tarifler ve iştah kabartan videolar... Sözü hiç uzatmadan sizi hemen takip butonuna doğru alalım diyoruz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetdansi

gurmemory

Neden takip etmeli: Mekan mekan, şehir şehir gezmeyi seven gurmeler buraya! Paylaştığı her bir videoyla sizi yollara düşürecek, gördüğünüz her bir lezzetle en tok anınızda bile acıkacağınız bir Instagram hesabı karşınızda. Hiç vakit kaybetmeden eller takip butonuna.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmemory

melikecorut

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek için özel bir çaba harcıyorsanız, hem hafif hem de lezzetli tarifler keşfetmek istiyorsanız, diyet yapmanın aslında nasıl lezzetli bir deneyime dönüşebileceğini keşfedebileceğiniz bu Instagram hesabı tam size göre demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melikecorut

gurmekesifler

Neden takip etmeli: "Hangi lezzet nerede yenir?" sorusuna en lezzetli cevapları bulabileceğiniz, şahane mekan önerileriyle kendinizi bir anda yollarda bulabileceğiniz bir Instagram hesabı bu. Hem gezmeyi hem de bol bol yemeyi seviyorsanız aradığınız adres karşınızda...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gurmekesifler

melikeeipek

Neden takip etmeli: Bakmaya doyamayacağınız yemek fotoğrafları, görür görmez denemek isteyeceğiniz tarifleri ve en tok anınızda bile acıkmanıza neden olacak paylaşımlarıyla bu Instagram hesabı kaçmaz, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: melikeeipek

lezzet_kusagi

Neden takip etmeli: Hafta içi akşamlarınızı kurtaracak pratik tarifler deseniz var, tatlılar, kekler, kurabiyeler arasanız yine var! E tüm bunların yapılışının gösterildiği nefis videolar ve ayrıntılı tarifler de var. Daha ne olsun?

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzet_kusagi

"Biz de eksik kalacak değildik" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu kadar çok Instagram'dan ve lezzetli yemeklerden söz etmişken söylemeden geçmek istemedik: Biz de bu lezzet şöleninden eksik kalacak değildik!

Hala takip etmeyenler varsa biz de iştah açan tariflerimiz, ağız sulandıran videolarımız ve nefis önerilerimizle Instagram'dayız.

Bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Yukarıdaki sıralama hiçbir kriter gözetmeden yapıldı, zaten bu Instagram hesaplarının her biri birbirinden lezzetli.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?