Kestaneli Rulo Pasta Tarifi

Yapımı Düşündüğünüzden Çok Daha Kolay Mutluluk Garantili 9 Rulo Pasta Tarifi

Favorilerime
Ekle

Bugün kıvrımlarında kaybolmak istediğimiz, görüntüsüyle hipnotize edip lezzetiyle kendine aşık eden rulo pasta tarifleriyle geldik karşınızda!

Kendisine olan hisleriniz en az bizim kadar yoğunsa, sizin için de rulo pasta deyince akan sular duruyorsa buyurun böyle.

Pastanelerde görmeye alışık olduğumuz, hatta artık marketlerde de hazır kutular içinde kolayca bulabildiğimiz bu lezzeti aslında evde de kolayca yapabileceğinizi söylemek isteriz. Hem de tam da istediğiniz malzemelerle!

Nefis bir pasta yemek için doğum günü kutlamayı bekleyemeyecek olanları, çay saatlerini, altın günlerini ya da yemek sonrası tatlı saatlerini lezzetlendirmek isteyenleri rulo pasta tariflerimize doğru alalım hemen.

E artık seçin seçin yapın.

 

Muzlu rulo pasta tarifi

Pastanelerin en sevilen tariflerinden olan muzlu rulo pastayı aldık, evde hem malzemesine dolgun hem de pastanede yediklerinizi aratmayacak lezzette yaptık.

Üzerine de beyaz çikolata geldi mi, tamamdır: Muzlu rulo pasta tarifi

Bisküvili rulo pasta tarifi

Bakın mesele ciddi, toplam 10 dakikada bir pasta hazırlamaktan söz ediyoruz. Bugün yapmayacaksanız bile bu tarifi mutlaka bir köşeye not edin, ne zaman lazım olacağı hiç belli olmaz baştan söylüyoruz.

Hayat kurtarır, gün güzelleştirir: Bisküvili rulo pasta tarifi

Kakaolu rulo pasta tarifi

Tatlı deyince kakaonun, çikolatanın başrolde olduğu tatlılar aklınıza geliyorsa, çayın, kahvenin yanına en çok onları yakıştırıyorsanız sizi rulo pastanız kesinlikle kakaolu olmalı deriz!

Deneyince bize hak vereceksiniz: Kakaolu rulo pasta tarifi

Çikolatalı muzlu rulo pasta tarifi

Kakaolusunu ayrı, muzlusunu ayrı seviyoruz ama bu kez ikisini bir araya getirelim, üzerinden de çikolata sosunu eksik etmeyelim dedik. Mütevazı davranamayacağız...

Efsane oldu: Çikolatalı muzlu rulo pasta tarifi

Çilekli rulo pasta tarifi

"Çilekler keşke her mevsim taze taze bizimle olsa..." dedirten bir tarif var sırada. Pastacı kremasının o kendine has dokusunun ve tadının çileğin mis gibi lezzetiyle, kokusuyla buluştuğu bir tatlının güzel olmama ihtimali var mı zaten?

Hele söz konusu bir rulo pastaysa: Çilekli rulo pasta tarifi

Kestaneli rulo pasta tarifi

Yazı özledik, çilekleri özledik ama kışın da değerini bilmek lazım tabii. Bu kez rulo pastanın başrolünde en sevilen kış lezzetlerinden kestane var.

Yanına da sıcacık bir çay: Kestaneli rulo pasta tarifi

Desenli rulo pasta tarifi

Rulo pastanın şıklığına şıklık katmak, dilimlemeden önce uzun uzun izleyecek kadar nefis bir görünüme kavuşturmak isterseniz bu desenli rulo pastayı yapmanın en kolay yolunu öğrenmek üzere sizi hemen tarifimize alabiliriz.

Buyurun, bu taraftan: Desenli rulo pasta tarifi

Zürafa desenli rulo pasta tarifi

Desenli rulo pastaya sınıf atlatmak, onu daha da şık ve sevimli bir hale getirmek isterseniz pişirme kağıtlarınızı hazırlayın, gerisi kolay deriz. İçindeki kakaolu pudingin ve muzun lezzetinden söz etmiyoruz bile.

Bağımlılık yapacak bir lezzet: Zürafa desenli rulo pasta tarifi

Pudingli kolay rulo pasta tarifi

Pudingli Kolay Rulo Pasta Tarifi

Pudingli Kolay Rulo Pasta Tarifi

İçinde muz kullandığımız yetmezmiş gibi pudingi de muzlu seçiyor, kolayca rulo pasta yapmanın tadını en bol muzlusundan çıkarıyoruz.

İşte bu kadar kolay: Pudingli kolay rulo pasta tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?