kevserin-mutfagi

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Kevser'in Mutfağı

Favorilerime
Ekle

Türkçe bloglar arasında dikkatimizi çeken yemek bloglarını hafta hafta sizlerle tanıştırmayı amaçladığımız haftanın en takip edilesi blogu çalışmamızda beşinci haftadayız! 8-)

Yemek.com jürisinin bu haftaki seçimi aslında internette yemek bloglarını takip edenler için yeni bir öneri olmayacak. Birçoğunuz onu tanıyor ve seviyorsunuz, biliyoruz: Kevser'in Mutfağı

Kevserin Mutfağının ilk tohumları 2008 yılı Ekim ayında atıldı. İlk yıllarda oldukça amatör biçimde başlayan blog 2010 yılından sonra içerik sayısı ve kalitesini arttırarak gerçek kimliğini buldu. 2011 ve 2012 yıllarında Hürriyet Bumerang Ödülleri En Çalışkan Blog kategorisinde dereceler aldı.

Neden takip etmelisiniz: Kevser, yıllardır blogunda yemek tarifi paylaşan, İNANILMAZ çalışkan bir yemek blogger'ı. "İnanılmaz" kelimesini büyük harflerle yazmamızın nedenleri var. Öncelikle Kevser'in Mutfağı günaşırı mutlaka güncelleniyor; her gün yepyeni bir tarif ya da yemekle ilgili yeni bir öneri buluyorsunuz. Ayrıca videolu tarifler ve püf noktaları da yayınlıyor ve videoların tamamını kendi imkanlarıyla çekiyor ve yayına alıyor.

Ama Kevser sadece siteyi güncellemekle kalmıyor, her ay Tabule isminde ücretsiz bir dijital dergi çıkarıyor. 26. sayısı olan Temmuz sayısı yeni çıktı örneğin. Aylık bir dergi ve 26 aydır çıkartıyor, helal olsun.

Ayrıca Kevser'in Mutfağı'nın iPhone uygulaması, Android telefon uygulaması ve bir de iPad uygulaması var. Maşallah kendisine.

Yemek.com, Kevser'in Mutfağı’ndan öneriyor: Her hafta olduğu gibi yine önerdiğimiz yemek blogundan bir tane tarifi özellikle ön plana çıkarıyoruz. Kevser'in tariflerinden özellikle dikkatimizi çeken ise kirazlı yoğurt kek tarifi oldu. Kirazla yoğurdun bir olup kek haline geldiği epey ilginç, epey leziz gözüken bir tarif, deneyiniz efendim.

Kevser'in Mutfağı’nı özellikle Instagram ve Facebook'dan da takip etmenizi öneriyoruz. Blogu hakkındaki son gelişmeleri bu kanallarından düzenli olarak paylaşıyor.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da bir arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun blogunu önermek istiyorsanız bu yazının altına yorum bırakmayı unutmayın. Yemek.com jürisi haftanın blog’unu seçmeye devam edecek. 8-)


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

kurumsalevhanimi26 Kasım 2016 22:18
www.kurumsalevhanimi.com Glütensiz ve şekersiz beslenenlerin uygulayabileceği sağlıklı tarifler :)
Yanıtla
türkan7 Temmuz 2015 12:31
kevser hanım hakkında söylediklerinize sonuna kadar katılıyorum.nefis yemekleri gayet anlaşılır şekilde anlatıp, acemileri usta aşçı haline getiriyor. onu takip ederken aşçı olasım geliyor
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?