yeni-burger

Yazara Teşekkür Ettirecek Burgerciler Listesi

Favorilerime
Ekle

Şu aralar yok smoothie bowl, yok avokado tost, aman da poşe yumurta çok moda. Evet ben de son 3 aydır şekeri bıraktım ama bir saniye ya!

Bu burgerler için suç işlenir, iPod rehine bırakılır, kedi tatile götürülür.

O zaman aşağı doğru kaydır.

Akali

2 taneden az yiyeni dövüyor olabilirler..

Belirli bir baz hamburger var, ekmeği özel. Sen bu bazın üzerine ek malzemelerini koyduruyorsun. Ananaslı, fıstık ezmeli soslu gibi değişik alternatifleri var. Göz yumurtayı da çok iyi pişirmişler. Fıstık ezmeli olanı denedim, mutlaka denenmeli. 2 tercihimden biri olacak galiba bundan sonra.

Fiyatlar da iyi. Ayrıca kalabalık oluyor, uzun uzun oturmak pek mümkün değil.

Baldır

Yedik yedik ağır da gelmedi daha çok yedik.

Bildiğimiz köfteli burgerleri de var ama asıl olay yukarıda görselde göreceğiniz Baldır Burger'i. Dana tandırdan yapılıyor, et yumuşacık ve ekmek özel.

Menüdeki tüm alternatifleri 4 kişi denedik. Hepsi birbirinden güzel ama Baldır Burger ile başlamanız lazım.

Super Friends

Burgerlerine ayrı hot doglarına ayrı bayıldığım mekan. Biz 2 senedir aralıklarla gideriz, bence hala yeterince keşfedilemedi. Beşiktaş/Darphane'de ara sokakta mütevazi bir mekan.

Mini Eatery

Tabii ki Şamburger ve ev yapımı soğan halkasının göründüğü fotoğrafı referans seçecektim!

Tüm burgerleri güzel, şamburger bence spesyali. Başka iyi alternatifler olsa da benzeri yok. Şimdiden afiyet olsun, yağ-kilo olmasın.

Bonkis

Kahvaltılarını(özellikle İngiliz kahvaltısı) ve burgerlerini çok övüyorlar. Ben daha denemedim, deneyenlerin yalancısıyım ama bilgi sağlam yerden. Siz deneyin de bana mesaj atın deneyimlerinizi. Israr üzerine ekliyorum

Biber Burger

Öveni-seveni çok. Burgerler lezzetli ama ben gittiğimde porsiyonlar gözüme küçük gelmişti, fiyatlar da bi tık yüksekti. Denenmeye ve çokca gitmeye değer. Mekan tasarımını da hoş. Birkaç farklı şey yemiştim hepsi iyiydi ama şu an hatırlayamadım. Siz de benim gibi gidip rastgele bir şeyler seçin, yeni deneyimlere açık olmak lazım.

Kral Bonusu: Zula

Tarih veriyorum, 23.02.18-24.02.18 tarihlerinde 2 gün arka arkaya gittik. Diyeti bozdum, pişman değilim bir daha olsa tekrar yaparım. Yakınlardaki tüm özel günlerde gidip kendime ödül verip durucam.

Menü sade, karışıklığa mahal yok. Edizione menünün yıldızı. Ekmeklerini kendileri yapıyorlar ama bence ekmek değil poğaça. Hatta hamurişi üstü bir şey. Tandır Taco 2. favorim, sosislilerden bence Hermosillo daha iyi. Benden söylemesi.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

4

Tayfur Düzağaç1 Mart 2018 14:31
Hopdaddy Yeniköy'ü de deneyin derim
Yanıtla
ebistombas1 Mart 2018 03:44
Biber’e gittim. Fazla övülen bi yer olduğunu düşünüyorum. 4 kişilik sipariş verdik 3kisininki geldi. 4.yu sisteme almamışlar. Arkadaslar yemeklerini bitirdi benim burger 20 dk sonra geldi. Peynirli baconlı bi burger yaptırmıştım. Kesinlikle hiçbir öne çıkan tat yoktu. Tatsız tuzsuz biseydi. Bu listede görünce yazayım dedim.
Yanıtla
Buse Bayhan Kayaokay 1 Mart 2018 09:48
Yanıtla
Geri bildirim için teşekkür ederim. Bazen restoranlar da insanlar gibi kötü günlerinde olabiliyor. 2. bir şans daha verin derim, o zaman da beklediğinizi bulmazsanız derhal listenizden çıkarın.

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?