Şekersiz Fit Dondurma Tarifi

Hazır Olarak Aldıklarınızı Unutturacak Kolay ve Nefis 9 Çubuk Dondurma Tarifi

Favorilerime
Ekle

Size belki de çocukluğunuzdan beri hazır olarak alıp afiyetle yediğiniz favori dondurmanızı unutturacağımızı söylesek... Üstelik en az onlar kadar lezzetli olacak ve ellerinizle yapabileceğiniz tariflerle desek?

Eğer şu ana dek evde hiç dondurma yapmayı denemediyseniz buna inanmakta zorlanabilirsiniz, kabul. Ancak hemen aşağıda sizi bekleyen çubuk dondurma tarifleriyle tanışınca siz de bize hak vereceksiniz, eminiz. Üstelik yapımları düşündüğünüzden çok daha kolay olacak. Bu çubuklardan sadece size özel olarak hep bedava çıkacak.

Bol bol hazırlamayı ve tüm ev halkıyla gönül rahatlığıyla paylaşmayı unutmayın diyor ve başlıyoruz! Nefis tarifleriyle listemize katkıda bulunan tüm hamarat yazarlarımıza da kocaman teşekkürlerimizle...

  • Pratik dondurma tarifi

Çubuklar ilk olarak 4 malzemeli ve sağlık dolu bu pratik dondurma için hazırlansın! Bir kez deneyip tadına bakınca onu her gün yemek isteyecek kadar çok seveceksiniz.

Üzerini de bademle süsleyelim: Pratik dondurma tarifi

  • Avokadolu çubuk dondurma tarifi

Aynısını başka yerde kolay kolay bulamayacağınız bir tarifle devam ediyoruz. Rengiyle iştah açacak, içindeki sağlık dolu malzemeler sayesinde gönül rahatlığıyla yiyebileceksiniz.

Bu ne güzellik: Avokadolu çubuk dondurma tarifi

  • Çilekli buz tarifi

Süt ve süt ürünleri tüketmeyi tercih etmeyen ya da tüketemeyenlere ilaç gibi gelecek, içinde süt ya da krema kullanmadan hazırlanan serin ve şık çubuklar karşınızda!

Keşke buzdolabında hep olsa: Çilekli buz tarifi

  • Bademli fit dondurma tarifi

Sırf zararlı ya da çok kalorili olduğunu düşündüğünüz için dondurmalardan uzak durmaya çalışıyorsanız, şu sıralar diyet yapıyor ya da forma girmeye çalışıyorsanız bu dondurma tarifi tam size göre diyebiliriz.

Dondurmasız olmaz diyenler bu tarifte buluşuyor: Bademli fit dondurma tarifi

  • Şekersiz fit dondurma tarifi

Toplamda sadece 3 malzemeyle hazırlanıyor, dileyenler onu yine içinde rafine şeker olmayan çikolata ile kaplayabiliyor. O her haliyle enfes, her haliyle çok şık oluyor.

Sağlığınıza: Şekersiz fit dondurma tarifi

  • Sağlıklı dondurma tarifi

Yine sağlık dolu çubuklar hazırlamak için bir aradayız. Yine az malzeme kullanarak harikalar yaratacağız. "Nasıl olacak?" mı dediniz?

Tam olarak şöyle: Sağlıklı dondurma tarifi

  • Karçi tarifi

Hazırlaması yalnızca 5 dakikanızı alacak, bu tarifin en zor kısmı onun buzlukta kıvam almasını beklemek olacak. Endişeye mahal yok, beklediğiniz her ana fazlasıyla değecek.

Mis gibi de kokar: Karçi tarifi

  • Karpuzlu buz tarifi

Tıpkı çilekli buz gibi karpuzlu buzu da sadece çubuk dondurma severler değil süt ve süt ürünlerine alerjisi olanlar da değerlendirebilir. Unutmadan söyleyelim, mevsime uygun meyvelerle bu tarifi uygulamaya devam ederek dört mevsim afiyetle yiyebilirsiniz.

Bu lezzetin tadını dört mevsim çıkarmak isteyeceksiniz: Karpuzlu buz tarifi

  • Çilekli dondurma tarifi

Çilekli Dondurma Tarifi

Çilekli Dondurma Tarifi

Yukarıda da söylediğimiz gibi artık dondurmaları yalnızca yazın değil dört mevsim afiyetle yemek isteyenlerimiz o kadar çok ki... Eğer siz de o dondurma severlerdenseniz zamanında dondurduğunuz çileklerle hızlıca yapabileceğiniz bu tarifi en yakın zamanda değerlendirmeye başlamalısınız.

Toplam 4 malzeme yeter: Çilekli dondurma tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

2

Fatma Karaca30 Ekim 2022 19:00
çok güzel
Yanıtla
Leyla Günbay 31 Ekim 2022 09:20
Yanıtla
Teşekkürler, değerli yorumunuz bizi mutlu etti! :)

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?