https://yemek.com/tarif/blackberry-cheesecake/ | Blackberry Cheesecake Tarifi

Ağustos Ayının En Hamarat İsimlerinin Tarif Defterlerinden Çıkan 10 Harika Tarif

Favorilerime
Ekle

Bize gönderdiğiniz birbirinden nefis tarifler, sadece görüntüleriyle bile iştahımızı kabartırken buna kayıtsız kalamadık, her ay olduğu gibi bu ay da hamarat Yemek.com yazarlarının mutfaklarından çıkan tariflerle herkesi buluşturalım istedik.

En sağlıklısından şu ana dek belki de hiç denemediğiniz kadar farklı olanlara, ana yemeklerden tatlılara, günün her anına uygun bu tarifleri bir köşeye not edip en yakın zamanda denemeyi unutmayın deriz.

"Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum ama nasıl tarif göndereceğimi bilemiyorum" diyenleriyse hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır?

  • Hurmalı fit pankek

Güne lezzetli ve enerji dolu bir başlangıç yapmaya hazırsanız, içinde rafine şeker kullanmamanıza rağmen tatlı krizlerinizde bile destek alabileceğiniz bir lezzete imza atmak istiyorsanız doğru tariftesiniz demektir.

Ellerine sağlık Niran Dinipak bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Hurmalı fit pankek tarifi

  • Kilis tava

Yöresel lezzetleri keşfetmeyi sevenlerdenseniz, söz konusu bir de efsane et yemeklerimiz olunca sizin için akan sular duruyorsa, bu lezzetle hiç vakit kaybetmeden tanışmak için sebebiniz çok!

Ellerine sağlık Gülşah Seyhan bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Kilis tava tarifi

  • Sebzeli bulgur pilavı

Bu kez bulgur yan rollerde değil başrolde yer alacaK, hazır mısınız? Patlıcan ve kabak başta olmak üzere birçok sebzenin içine dahil olup lezzetini katladığı bu bulgur pilavını tek başına bir ana yemek olarak değerlendirebilir, yanında bir kase yoğurtla miser gibi yiyebilirsiniz. Hadi, hemen bu akşam için hazırlayalım, "Bugün ne pişirsem?" derdinden de kurtulalım.

Ellerine sağlık Begonvil Sokağı bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Sebzeli bulgur pilavı tarifi

  • Tavuklu bayat ekmek kebabı

Evdeki bayatlayan ekmekleri değerlendirmenin en ekonomik, en lezzetli ve en doyurucu yollarından biriyle karşınızdayız şimdi de. "Ben bu bayat ekmekleri nasıl değerlendirsem?" diye düşündüğünüz her an bu enfes lezzet gelsin aklınıza. Akşama sofrada ziyafet var!

Ellerine sağlık hergunbirtarif bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Tavuklu bayat ekmek kebabı tarifi

  • Izgara şeftalili semizotu salatası

Klasik salatalardan sıkıldıysanız, sofraya şöyle günün yıldızı olacak kadar farklı ve lezzetli bir salata çıkarmak istiyorsanız bu salatayı mutlaka denemelisiniz. Dilerseniz tek başına hafif bir öğün olarak da afiyetle yiyebilirsiniz. Yok böyle bir lezzet!

Ellerine sağlık atasevlerindilan bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Izgara şeftalili semizotu salatası tarifi

  • Zeytin piyazı

Yoksa siz piyaz yalnızca fasulye ile mi yapılır sanıyordunuz? Sizi hiç yormadan hazır olacak, evdeki malzemelerle kolayca hazırlayabileceğiniz farklı ve enfes bir meze geliyor. Üstelik pişirme uğraşı bile yok.

Ellerine sağlık Rabiye Sultanın Mutfağı bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Zeytin piyazı tarifi

  • Blackberry cheesecake

Görüntüsü en tok insanın bile ağzını sulandıracak kadar şık ve iştah açıcı, lezzeti olay bir tatlı geliyor. Bir çatal alınca "Bugüne dek yediklerim neydi?" dedirtecek kadar özel bir tarif o. Tarif defterlerinize mutlaka not edin ve en yakın zamanda deneyin.

Ellerine sağlık Umay Gür bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Blackberry cheesecake tarifi

  • Süt burger

Büyük ihtimalle bugüne dek hep onu hazır olarak aldınız, belki de evde yapması çok zahmetli olur diye düşündünüz. oysa bu tarifle tanıştıktan sonra eliniz bir daha hazırlarına gitmeyecek, 10 dakikanızı ayırıp şipşak hazırlayabildiğinizi görünce hem çocuklarınız hem de kendiniz ya da misafirleriniz için sık sık yapmak isteyeceksiniz. öylesine lezzetli...

Ellerine sağlık halenurcglyn bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Süt burger tarifi

  • San Sebastian cheesecake

Artık adını duymayan, tadına bakmayan kalmadı ama peki ya böyle özel bir kıvama sahip lezzeti evde yapmak kolay mı? Şu ana dek zor gelmiş olabilir, doğru tarifle karşılaşmamış olabilirsiniz ama bu tariften sonra mutfağınızda çok şey değişecek, çayınızın, kahvenizin yanı onsuz hep biraz boş kalacak.

Ellerine sağlık Alperen Duran bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: San Sebastian cheesecake tarifi

  • Sütlü pekmezli irmik tatlısı

Sütlü Pekmezli İrmik Tatlısı Tarifi

Sütlü Pekmezli İrmik Tatlısı Tarifi

İçinde rafine şeker kullanmadan da enfes tatlılara imza atabileceğinizin kanıtlarından biriyle listemizi sonlandırıyor, bu sağlık dolu irmik tatlısı, bugüne dek yaptığınız tüm irmikli tatlıları unutturacak kadar da lezzetli olacak diyoruz. Deneyince bize hak vereceksiniz.

Ellerine sağlık serenaybender bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Sütlü pekmezli irmik tatlısı tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?