yemekyolcululugu-manset

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Yemekyolculugu

Favorilerime
Ekle

Haftanın en takip edilesi blogunda bu hafta çok yakından tanıdığımız bir blogger'ı sayfamıza konuk ediyoruz. Hatta aslında onu siz de tanıyorsunuz Yemek.com'a arada gönderdiği nefis tariflerinden.

Yemekyolculuğu.

Yemek.com jürisinin ince eleyip sıkı dokuduğu ve onlarca Türk yemek blogu arasından her hafta özenle seçtiği... Uzatmayalım, Yemekyolculuğu'na ve kurucusu Banu'ya, tariflerine, fotoğraflarına, tarzına ekip olarak bayılıyoruz.

Kendisini şöyle anlatıyor Banu:

"Ben Banu, iki çocuklu, bir kedili çalışan bir anneyim. Yemek konusunda bir blog hazırlamamın temel nedeni doğal gıdalarla beslenme çabam. Oğlum doğduktan sonra beslenme konusundaki bilincimi artırmaya çalıştım ve bu süreçte aslında hazır gıdaların birçoğunun evde doğal malzemelerle yapılabileceğini öğrendim. Blogda hem bu tarifleri, hem de beslenme konusunda öğrendiklerimi paylaşıyorum. Hedefim, bu konuyla ilgilenen diğer insanlara ulaşmak ve onların tecrübelerinden yararlanmak."

donut tarifi - yemekyolculugu

donut tarifi - yemekyolculugu

Neden takip etmelisiniz: Çünkü Yemekyolculuğu hem klasik hem de daha yeni, alışılmadık tariflere yer veriyor blogunda ve bu işi sıkılmadan, vazgeçmeden her hafta düzenli yapıyor. Onun bloguna göz attığınız her yeni haftada farklı bir tarif bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Yemek.com Yemekyolculuğu'ndan öneriyor: Donut. Ev yapımı olunca ise donut büyük harflerle kocaman kocaman DONUT DONUT diye yazasımız geliyor. Banu'nun hazırladığı donut'ın fotoğrafı nefis, tadı da nefis. Mutlaka deneyin!

Yemekyolculuğu'nun bir de Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını da takip etmeyi unutmayın.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da arkadaşınızın blogunu önermek istiyorsanız yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yemek.com jürisi seçmeye devam edecek.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

elifcan15 Haziran 2015 23:50
merhaba benim yemek sitemi de değerlendirirseniz sevinirim :)
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?