damyskitchen

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Damy's Kitchen

Favorilerime
Ekle

Yemek.com olarak yepyeni bir konu başlığıyla ve konseptle karşınızdayız. Biliyorsunuz ki haftanın en bayıldığımız Instagram hesabı ve aylık olarak takip edilmesi gereken Instagram hesaplarını sizinle paylaşıyoruz.

Bu kez radarımıza takılan ve takip etmekten keyif alacağınız "haftanın yemek blogunu" sizinle paylaşmayı planladık. Böylece Yemek.com'un seçtiği o güzel blogları öğrenme ve takip edebilme fırsatınız olacak.

İlk haftanın maharetlisi ise Damy's Kitchen oldu.

Bahçeşehir Üniversitesi'nde okuduğu bölümden vazgeçip gönlünü yemeğe kaptıran Damla, Le Cordon Bleu'de eğitim alıp 2 yılını Paris'te geçirdikten sonra Türkiye'ye dönüyor ve hayatına yepyeni bir çizgi çekiyor.

damyskitchen

damyskitchen

Neden takip etmelisiniz: Yaptığı yemekleri, sevdiği şeyleri kendi blogunda yani damyskitchen.com paylaşan Damla, öyle harika fotoğraflar çekiyor ki insanı çok fazla acıktırıyor. Olsun, acıktırsın. Biz onu böyle sevdik, böyle seçtik.

Üslubu da o kadar sıcak ki kendinizi minik bir kuzinenin yanında yemek yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Web sitesi dışında kendisini Damy's Kitchen Facebook ve damyskitchen Instagram hesaplarında bulabilirsiniz.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da arkadaşınızın blogunu önermek istiyorsanız yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yemek.com seçmeye devam edecek


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

4

pillibebegindunyasi15 Ocak 2016 09:32
Benim ki @pillibebegindunyasi :) Öneri; @ikokesifte , @bugunneseyesem @neredenyemelicom @dontyoueatcom @agopunkazi @lezzetcaglari@eating_diaries
Yanıtla
neslice tarifler6 Ekim 2015 13:43
Ben de bloğumu göndereyim dedim. www.neslicetarifler.blogspot.com
Yanıtla
Tuğçe26 Mayıs 2015 02:18
@tatdelisi @cigdemseferoglu @gevrekandgingercom @pelinchef @gezenyer @tatdedektifi @tokgezenlerkulubu @linminchi @sonradangurmeler Bu hesaplar mutlaka takip edilmesi gerekenlerden :)
Yanıtla
name25 Mayıs 2015 23:09
www.pastaname.com merhabalar yayinlarsaniz sevinirim www.pastaname.com
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?