TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Damy's Kitchen

http://www.damyskitchen.com/p/hakkmda.html | damyskitchen

Sıkça Yenen Konular

Yemek.com olarak yepyeni bir konu başlığıyla ve konseptle karşınızdayız. Biliyorsunuz ki haftanın en bayıldığımız Instagram hesabı ve aylık olarak takip edilmesi gereken Instagram hesaplarını sizinle paylaşıyoruz.

Bu kez radarımıza takılan ve takip etmekten keyif alacağınız "haftanın yemek blogunu" sizinle paylaşmayı planladık. Böylece Yemek.com'un seçtiği o güzel blogları öğrenme ve takip edebilme fırsatınız olacak.

İlk haftanın maharetlisi ise Damy's Kitchen oldu.

Bahçeşehir Üniversitesi'nde okuduğu bölümden vazgeçip gönlünü yemeğe kaptıran Damla, Le Cordon Bleu'de eğitim alıp 2 yılını Paris'te geçirdikten sonra Türkiye'ye dönüyor ve hayatına yepyeni bir çizgi çekiyor.

Neden takip etmelisiniz: Yaptığı yemekleri, sevdiği şeyleri kendi blogunda yani damyskitchen.com paylaşan Damla, öyle harika fotoğraflar çekiyor ki insanı çok fazla acıktırıyor. Olsun, acıktırsın. Biz onu böyle sevdik, böyle seçtik.

Üslubu da o kadar sıcak ki kendinizi minik bir kuzinenin yanında yemek yapıyormuş gibi hissedebilirsiniz.

Web sitesi dışında kendisini Damy's Kitchen Facebook ve damyskitchen Instagram hesaplarında bulabilirsiniz.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da arkadaşınızın blogunu önermek istiyorsanız yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yemek.com seçmeye devam edecek

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?