TARİF / YAZI GÖNDERMEK İÇİN
/

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Pastaname

yemek.com

Sıkça Yenen Konular

Haftanın en takip edilesi yemek blogunu seçerken ciddi anlamda zorlandığımızı söyleyerek başlayalım. O kadar lezzetli ve zevkli yemek blogları ile karşılaşıyoruz ki gönül her gün bir blogu tanıtmak istiyor.

Bir de siz bize kendi blogunuzu ya da takip ettiğiniz blogları gönderiyorsunuz, iyice kararsız kalıyoruz.

Yemek.com jürisinin bugün seçtiği "haftanın takip edilesi blogu"nu gururla sunmak isteriz: Pastaname

Pastaname'nin kurucusu Name Ataşen, İzmir'de yaşayan, iki kız annesi hamarat bir insan. Kendini de şöyle tanıtıyor:

"...çocukluk yıllarından beri mutfak meraklısı, her zaman bu konulara istekli boş zamanlarını hep mutfakta tariflerle geçiren, yeniliklere değişikliklere açık; gerek özel gerek devlet kurslarına gitmiş, hevesli, kısacası mutfak delisi biridir. Burada sizinle nacizane tariflerini paylaşmaktadır."

Neden takip etmelisiniz: Acı bir gerçek var ki bloggerlar sık sık güncellemiyorlar bloglarını. Bu durum aşağı yukarı yemek blogları için de geçerli maalesef. Pastaname ise haftada birkaç kez güncellenen ve her seferinde yeni tarifleri ve nefis fotoğrafları ile bakanın içini açan işler yapıyor. Sevgiler selamlar kendisine, eline gönlüne sağlık!

Yemek.com Pastaname'den öneriyor: Bilirsiniz herkesin tarifini önermeyiz. Name'nin blogundaki muzlu çikolatalı muffin'e ise tek kelimeyle bayıldık! Fotoğrafını gördüğümüzde içimiz açıldı, bir hoş olduk zaten. İlk fırsatta göz atın isteriz.

Pastaname'nin bir de Facebook ve Instagram sayfaları var, takip edin mutlaka!

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da arkadaşınızın blogunu önermek istiyorsanız yorum olarak bırakmayı unutmayın. Yemek.com jürisi seçmeye devam edecek.

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

İZLEDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?