tumayin-mutfagi-blog

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Tümay'ın Mutfağı

Favorilerime
Ekle

Haftanın en takip edilesi blogu çalışmamızda dördüncü haftadayız. 8-)

Yemek.com jürisinin internetin en ağzının tadını bilen, en hamarat, en çalışkan bloggerlarını bulup bilmeyenlerle tanıştırdığı bu serimizde bu hafta da yine tanıyanların pek sevdiği, tanımayanların ise tanıştığı için pek mutlu olacağı bir blogger'ımız var: Tümay'ın Mutfağı

Twitter'ında kısaca şöyle anlatıyor kendisini: "Yemek yapmayı çok seven, hiperaktif bir elektrik mühendisi..."

Neden takip etmelisiniz: Çünkü Tümay'ın Mutfağı'nda birkaç ayda bir heves edilip güncellenen birçok yemek bloguna kıyasla gerçekten düzenli olarak yeni tarifler yayınlanıyor ve bu tariflerin birçoğu da ya pek klasik olmayan yeni nesil yemekler ya da bilinen tariflerin uyarlanmış şekilleri.

Ayrıca Tümay'ın Mutfağı'nın bir de video tarifler bölümü var, onları da meraklıları için önermiş olalım.

Yemek.com, Tümay'ın Mutfağı'ndan öneriyor: Önceki bloggerlarda birer tarif öneriyorduk ama bu sefer birkaç tane birden önereceğiz. Yöresel bir tat olan ve hemen yukarıda da fotoğrafını görebileceğiniz kaluk çorbası ile başlıyoruz, kıymalı akordiyon pide poğaça ile devam ediyoruz ve çilek soslu beyaz çikolatalı cheesecake ile bitiriyoruz.

Menü gibi menü, yazarken doyduk. Eline sağlık Tümay! 

Tümay'ın Mutfağı'nı özellikle Instagram ve Twitter'dan da takip etmenizi öneriyoruz, en yeni tariflerini paylaştığı kanalları bunlar.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da bir arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun blogunu önermek istiyorsanız bu yazının altına yorum bırakmayı unutmayın. Yemek.com jürisi haftanın blog’unu seçmeye devam edecek. 8-)


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

yeşim3 Temmuz 2015 16:00
sayfama beklerim.
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?