ev atölyesi sibel yalçın

Haftanın En Takip Edilesi Yemek Blogu: Ev Atölyesi

Favorilerime
Ekle

Yemek.com jürisinin üç haftadır özenle seçtiği haftanın blog'u seçkisinde dördüncü haftadayız ve yine fotoğraflarıyla, önerileri ve zevkiyle bizi etkileyen bir blogger'ı sizinle tanıştırmak isteriz.

Haftanın en takip edilesi blogunda bu haftaki konuğumuz: Ev Atölyesi

Ev Atölyesi'ni kurucusu Sibel Yalçın'dan dinleyelim:

"...Yemek pişirmeyi ve el işlerini çok sevdiğimden bu paylaşım sitesini kurdum. El emeği göz nuru el işlerimi ve mutfağımda pişen bu lezzetleri sizlerle paylaşmak istedim..."

Bu kadar net aslında Sibel Yalçın'ın amacı. Sevdiği şeyleri, yaptığı yemekleri, beğendiği işleri paylaşıyor takipçileriyle.

enginar tatlısı

enginar tatlısı

Neden takip etmelisiniz: Çünkü Ev Atölyesi'nde her yerde karşılaşabileceğiniz yemek tariflerinden daha fazlası ve daha farklısı var. Meksika fasulyeli patlıcan var örneğin, lahmacun poğaça var, mantarlı bezelyeli marul salatası var...

Yemek.com Ev Atölyesi'nden öneriyor: Ev Atölyesi'ni takip etmemizin ana nedeni farklı tarifler uygulaması ve bunu yaparken de sürekli çalışması, sürekli yeni şeyler üretmesi. Peki bunca güzel ve farklı tarif arasından biz neyi önereceğiz?

Enginar tatlısı.

Hemen "nasıl yani" demeyin, bir göz atın deriz. Enginarın da tatlısı oluyor, Sibel Yalçın'ın ellerine sağlık!

Ev Atölyesi'nin Facebook, Twitter ve Instagram sayfalarını da takip etmeyi unutmayın deriz. Sürekli daha estetik, daha leziz fotoğraflar ve tarifler paylaşıyor kendisi.

Editörün notu: Sizin de kendi blogunuz varsa ya da bir arkadaşınızın, eşinizin, dostunuzun blogunu önermek istiyorsanız bu yazının altına yorum bırakmayı unutmayın. Yemek.com jürisi haftanın blog'unu seçmeye devam edecek. 8-)


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

6

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?