Fırında Galeta Unlu Karnabahar Tarifi

Hazırlaması Maksimum 15 Dakikanızı Alacak Sizden Gelen 10 Farklı Karnabahar Tarifi

Favorilerime
Ekle

Karnabahar mevsimi geçmeden onu bol bol değerlendirmek isteyenlerin de, "Karnabaharı bir türlü sevemiyorum" diye düşünenlerin de mutfaklarına ve midelerine iyi gelecek önerilerimiz var bugün. Üstelik her biri hamarat mı hamarat yazarlarımızın ellerinden çıkan, defalarca kez denenmiş tarifler karşınızda.

Karnabaharı daha önce belki de hiç denemediğiniz tariflerde deneyecek, onu klasik olarak pişirdiğinizde yemeyen ev ahalisine bile karnabaharı sevdireceksiniz, eminiz. Sağlıklı beslenmek derseniz, bunun için de karnabahardan daha iyisini bulmak neredeyse imkansız diyebiliriz.

Tüm bu lezzetler için her bir yazarımıza teşekkürlerimizle diyor ve hemen başlıyoruz!

Unutmadan, "Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum ama nasıl olabileceğimi bilmiyorum" derseniz sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır, Nasıl Yemek.com Yazarı Olunur?

  • Cheddar peynirli karnabahar çorbası tarifi

Karnabaharı içerek listemize başlıyoruz! Karnabaharı sofrada görünce "Ben yemeyeceğim" diyenlerin farkına varmadan afiyetle içeceği, cheddar peynir sayesinde mükemmel bir kıvam ve lezzete sahip olan bir çorba karşınızda...

Ellerine sağlık Josyellowkitchen bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Cheddar peynirli karnabahar çorbası tarifi

  • Fırında köfteli karnabahar tarifi

Sebze yemeklerini sırf "Et yemeden doyduğumu hissetmiyorum" diye reddedenler başta olmak üzere herkese sevdirmeye bu kez de bu köfteli nefis ana yemekle devam ediyoruz. Karnabahar ve köftenin mükemmel uyumu tabaklara dolsun, artık karnabahar sevmeyen kalmasın istiyoruz.

Ellerine sağlık Sema Ayvazoğlu bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Fırında köfteli karnabahar tarifi

  • Karnabahar tabule tarifi

Karnabaharın tadını doya doya çıkarmak isteyenleri, doymak için tercihini olabildiğince hafif tariflerden yana kullananları böyle alalım. Bu kez tabuleyi klasik olarak bulgurla yapmak yerine karnabaharı devreye sokuyor, çok daha sağlık dolu ve hafif bir salata hazırlıyoruz.

Ellerine sağlık mrs.sunlock bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Karnabahar tabule tarifi

  • Fırında galeta unlu karnabahar tarifi

Karnabaharı zeytinyağlı nefis bir karışımla harmanlıyor, galeta ununa buluyor ama kızartmak yerine onu fırında pişiriyoruz. Böylece yine çıtır çıtır ama kızartmasından çok daha sağlıklı bir şekilde onu pişiriyoruz. Düşüncesi bile iştah açan bu tarifi en yakın zamanda denemeli.

Ellerine sağlık Ceren Gokpinar bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Fırında galeta unlu karnabahar tarifi

  • Karnabaharlı graten tarifi

Sadece dört malzemeyle hazırlanan pratik ve doyurucu bir tarif geliyor... Tek başına bile afiyetle doyuracak bu enfes grateni dilerseniz et ve tavuk yemeklerinizin yanında da ikram edebilirsiniz. Nefis.

Ellerine sağlık sweetymutfakta bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Karnabaharlı graten tarifi

  • Kıymalı karnabahar tarifi

Hazırlaması sadece 10 dakikanızı alacak, o pişerken siz de kalan işlerinizi rahat rahat tamamlayabileceksiniz. Karnabaharı ne zamandır bu şekilde bir ana yemek olarak değerlendirmediyseniz, akşam yemeği için ne pişirsem diye düşünüyorsanız buyurun cevap tam da karşınızda.

Ellerine sağlık triaevents bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Kıymalı karnabahar tarifi

  • Karnabahar köftesi tarifi

Karnabaharı bir de böyle deneyin! Az malzemeyle kolayca hazırlanıyor, içindeki baharatlar sayesinde karnabaharın tadı da bambaşka bir boyuta ulaşıyor. Onu deneyip de sevmeyen yok.

Ellerine sağlık Gul Gonultas bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Karnabahar köftesi tarifi

  • Fırında kaşarlı karnabahar tarifi

Adeta fırında makarna lezzetini yakalayacağınız bir tarif var sırada. Fırından sıcak sıcak çıksın, kaşar peyniri uzadıkça uzasın. Üstelik böylesi makarnadan çok daha sağlıklı bir tercih olacaktır, bizden söylemesi.

Ellerine sağlık Hülya Çerçi Akçay bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Fırında kaşarlı karnabahar tarifi

  • Pratik karnabahar salatası tarifi

Az ve öz malzemeli, hiç yorulmadan kolayca yapabileceğiniz, mantı tadında bir salata bu. Şimdiye dek yaptığınız tüm salataları unutun. Bu salata sofranın yancısı değil başrolü olmaya geliyor.

Ellerine sağlık kitchenofceren bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Pratik karnabahar salatası tarifi

  • Karnabahar pizza tarifi

Karnabahar Pizza Tarifi

Karnabahar Pizza Tarifi

Canınız pizza yemek istiyor ama bir yandan da hamur işlerinden uzak durmaya çalışıyorsanız pizza tabanını karnabaharla hazırlayacağınız bu pizza sayesinde endişelerinizi bir kenara bırakıp misler gibi pizzalarınızı afiyetle yiyebilirsiniz.

Ellerine sağlık dytozgeugur bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Karnabahar pizza tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?