Leydi Öpücüğü Kurabiye Tarifi

Sürekli Aynı Kurabiyeyi Hazırlamak İstemeyenlere Sizden Gelen 10 Farklı Kurabiye Tarifi

Favorilerime
Ekle

Bu hafta hamarat yazarlarımızın mutfağına mis gibi kurabiyeler için konuk oluyor, sizi her zaman yaptığınız klasik kurabiye tariflerinden daha farklı lezzetlerle tanıştıralım istiyoruz.

Bu farklı kurabiye tarifleri sayesinde çayınızın, kahvenizin yanına yepyeni eşlikçiler hazırlayabilecek, her biri defalarca kez denenmiş ve tadına bakan herkesten tam puan almış tarifleri sayesinde "Acaba tam tutar mı?" diye endişe etmeyeceksiniz.

Tüm bu harika kurabiyeler için maharetli Yemek.com yazarlarımıza teşekkür ediyor ve sizi hemen aşağıdaki tariflere doğru bekliyoruz.

Unutmadan, "Ben de Yemek.com yazarı olmak istiyorum ama nasıl olabileceğimi tam olarak bilmiyorum" derseniz sizi hemen şöyle alabiliriz: Yemek.com'a Nasıl Tarif Yollanır, Nasıl Yemek.com Yazarı Olunur?

  • Rafine şekersiz brownie kurabiye tarifi

Kurabiye yerken vicdan azabı çekmek istemeyenlere, rafine şekerden uzak durmaya çalışanlara enfes bir öneriyle başlıyoruz! Üstelik adeta brownie tadında olacak nefis bir kurabiye o.

Ellerine sağlık gurmefoodbox bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Rafine şekersiz brownie kurabiye tarifi

  • Waffle kurabiye tarifi

Hemen her evde olan malzemelerle bir kurabiye hamuru hazırlıyor, waffle makinesinde pişirerek sıra dışı bir kurabiyeye imza atıyoruz. Waffle makineniz yoksa tost makinesinde de pişirebilirsiniz, baştan söylemiş olalım diyor ve lezzet kadar sunuma da önem verenleri hemen aşağıda bekliyoruz.

Ellerine sağlık evdekendinpisir bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Waffle kurabiye tarifi

  • Leydi öpücüğü kurabiye tarifi

"Baci Di Dama" olarak da bilinen bir İtalyan lezzeti o. Şık sunumuyla, mini mini haliyle öyle lezzetli ve farklı ki yeni favorilerinizden biri olacağı şimdiden belli.

Ellerine sağlık iugurchef bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Leydi öpücüğü kurabiye tarifi

  • Leblebili kurabiye tarifi

Çocukken afiyetle yediğimiz leblebi tozları bu kez bir kurabiyenin harcına dahil olarak mutfağımıza konuk oluyor. Bu kurabiye leblebi tozu sayesinde kazandığı o mükemmel dokuyla damakta iz bırakıyor.

Ellerine sağlık Neficious bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Leblebili kurabiye tarifi

  • Glutensiz çikolata parçalı kurabiye tarifi

Glutensiz beslenmek zorunda olan ya da bu şekilde beslenmeyi tercih edenleri hemen böyle alalım. Hem nefis, hem farklı hem de sadece 18 dakikada hazır olacak kadar pratik bir kurabiye hazırlıyoruz bugün.

Ellerine sağlık tothecook bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Glutensiz çikolata parçalı kurabiye tarifi

  • Susamlı Paris kurabiyesi tarifi

Lokmalık mini mini kurabiyelere asla hayır diyemeyenleri görebilir miyiz? Çay saatlerinize yepyeni, bol susamlı bir konuk geliyor, fırın tepsilerini hazırlayın.

Ellerine sağlık Nilay Tütüncü bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Susamlı Paris kurabiyesi tarifi

  • Dantel kurabiye tarifi

Orijinal ismi "Grandma’s Lace Cookies" olarak anılan, incecik dokusuyla yedikçe yeme isteği uyandıran bir kurabiye geliyor. Evde hep olsun, hiç bitmesin isteyeceksiniz.

Ellerine sağlık Dilan Duman bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Dantel kurabiye tarifi

  • Çikolatalı pişmeyen kurabiye tarifi

Eğer kurabiye yapmaya vakit ayıramıyor, daha kısa sürede daha sağlıklı lezzetler hazırlamak istiyorsanız bu tarif tam size göre demektir. Her lokması ayrı bir enerji verir.

Ellerine sağlık Nagihan Ateş bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Çikolatalı pişmeyen kurabiye tarifi

  • Fıstık bombası kurabiye tarifi

Tatlılara en çok yakışan isimlerden Antep fıstığını böyle alalım! Bu kez onu baklavada değil mis gibi kurabiyelerde kullanıyor, çatlak dokulu bu lezzete bayılıyoruz.

Ellerine sağlık bakewithbest bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Fıstık bombası kurabiye tarifi

  • Baklava kurabiye tarifi

Baklava Kurabiye Tarifi

Baklava Kurabiye Tarifi

İçi yumuşacık ve ceviz dolu nefis bir kurabiyeyle listemizi tamamlıyoruz. Pastanelerdekileri bile kıskandıracak kadar şık bu kurabiyeleri kimseyle paylaşmak istemeyecek, hepsini afiyetle yemek isteyeceksiniz.

Ellerine sağlık 1dolumutfak bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Baklava kurabiye tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?