Kasım Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni bir ayı karşılıyor, sonbaharın son demlerini yaşayacağımız kasım ayında da yine birbirinden nefis Instagram hesaplarından ilham almaya, nefis tarifler edinmeye, belki de hiç denemediğimiz yepyeni yemekler, tatlar öğrenmeye devam ediyoruz!

En sağlıklısından en pratiğine, her ihtiyaca hitap edebilen bu Instagram hesapları içinden bakalım sizin favorileriniz hangileri olacak?

Yepyeni mekanlar keşfetmeyi sevenler için nefis mekan önerileri yapanlar da var, en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşanlar da, tarif videolarıyla iştahlarımızı en az ikiye katlayanlar da... Diyette olanlar, formuna dikkat edenler için sağlıklı önerileriyle motive edecek Instagram hesapları da yok değil, baştan söyleyelim.

Sizi önce aşağıdaki listemize, hemen ardından da takip butonlarına doğru alalım o zaman!

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı bir kriter gözetmeden yaptık, zaten bu on hesabın onu da birbirinden lezzetli, birbirinden mis kokulu.

fitbirmutfak

Neden takip etmeli: Diyet yapıyor ama sağlıklı beslenme konusunda yeterince motivasyon bulamıyorsanız, yeni fikirlere, lezzetli öneri ve tariflere ihtiyacınız varsa ya da rafine şekeri hayatınızdan çıkarmaya çalışıyor ama bir türlü başarılı olamıyorsanız tüm bu isteklerinizi bu Instagram hesabından alacağınız motivasyonla yapabilirsiniz mesela.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitbirmutfak

hi_food_

Neden takip etmeli: Instagram'a hızlı ve lezzetli bir dönüş yapan bu hesabı hala takip etmeyenleriniz varsa hemen takip butonlarına. Özellikle tatlı düşkünlerinin bayılacağı bu Instagram hesabında makarondan Sebastian cheesecake'e, tarifini merak ettiğiniz birçok lezzetin tarifini kolayca bulabileceksiniz! Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hi_food_

egedentarifler

Neden takip etmeli: "Ben yapmak değil yemekten yana olanlardanım" diyenleriyse hemen böyle alalım. Bir lezzetin peşinde semt semt, hatta şehir şehir dolaşacak kadar iddialı olanlara verdiği nefis mekan önerilerini görünce ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak, bir sonraki tatil planınızı bu Instagram hesabından alacağınız harika önerilerle yapacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: egedentarifler

tubaozcakmak

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında sadece çok özel yemek tarifleri bulmakla kalmayacak, her birine dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar muhteşem yemek fotoğrafları bulacaksınız. Hem yemek fotoğrafçılığına hem de nefis tariflere meraklı olanların mutlaka takip etmesi gerekenlerden olur kendisi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tubaozcakmak

berrycooks

Neden takip etmeli: En büyük tutkusunun sağlıklı tarifler üretmek olduğunu söyleyen ve her bir paylaşımıyla bunu kanıtlamayı başaran bir Instagram hesabı bu. Sağlıklı beslenmenin aslında nasıl renkli bir deneyim olduğunu daha yakından keşfetmek istiyorsanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: berrycooks

renklitariflerr

Neden takip etmeli: Tam da adı gibi rengarenk, aradığınız her tarifi, hatta çok daha fazlasını bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Anlayacağınız, takip etmek için hem çok fazla hem de çok lezzetli sebepleriniz var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: renklitariflerr

diyetisyensercinkaradag

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenden tarifler almak, onun önerilerine kulak kabartmak istiyorsanız aradığınız Instagram hesabı tam da karşınızda duruyor demektir. Sağlıklı tariflerin ötesinde nefis mi nefis öneriler bulup bilgilenebileceğiniz bir Instagram hesabı hem de!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyetisyensercinkaradag

pelinbozkurtbilgic

Neden takip etmeli: Sofranıza yenilik katacak farklı ve muazzam lezzetler keşfetmek istiyorsanız tatlısından tuzlusuna, aradığınız her şeyi bu Instagram hesabında bir arada bulacaksınız. Mutfaklar renklensin, yemek tabakları hem sağlık hem de lezzetle dolsun!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pelinbozkurtbilgic

asligul.kutlu

Neden takip etmeli: Kahvaltı, öğle ya da akşam yemeği, ara öğün hiç fark etmez... Günün her anında aklınıza gelebilecek o "Ne pişirsem, ne yesem?" sorularının yanıtları bu Instagram hesabında. Şifa dolu çorbalardan ana yemeklere, nefis ikramlıklardan tadı damakta kalan tatlılara...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: asligul.kutlu

irempatisseriee

Neden takip etmeli: Paylaştığı her bir tarifi görünce hemen kaydetmek ve denemek isteyeceğiniz bir Instagram hesabı o. Tatlısından tuzlusuna, en sevdikleriniz de şu ana dek belki de hiç denemedikleriniz de burada hem de!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: irempatisseriee

Biz eksik kalır mıyız bonusu geliyor: Yemek.com Instagram hesabı

Hatırlatmadan bitirmeyelim dedik, "Biz Instagram'da da varız!" demek istedik. Tüm tariflerimizi güncel olarak takip etmek, iştah açan videolarımızı izlemek ve gördüğünüz her şeyi tek tıkla kaydedip kendinize Instagram'da da nefis bir tarif defteri oluşturmak için tek yapmanız gereken takip et butonuna tıklamak.

Buyursunlar, bu taraftan: Yemek.com Instagram hesabıDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?