ekim-2019-instagram-hesaplari-9-one-cikan

Ekim Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Bu ay da birbirinden lezzetli, birbirinden iştah açan Instagram hesapları var karşımızda! Hazır mısınız?

Siz de Instagram!ı en çok yeni lezzetler keşfetmek, en sevdiğiniz yemeklerin tam kıvamında tariflerine ve hatta yapılış videolarına ulaşmak için kullanıyor, kendinize Instagram hesabınız sayesinde adeta online bir tarif defteri oluşturmayı seviyorsanız buyurun hemen böyle.

Yanlış anlaşılmasın, listemizde sadece nefis tarifler veren Instagram hesapları yok, aynı zamanda en tok anınızda bile sizi yollara düşürecek kadar iddialı mekan önerileri yapanlar da var.

"Ama ben diyetteyim" diyecek olanları da unutmadık! Diyette olanları, sağlıklı yaşamak isteyenleri motive edecek, onlara sağlıklı tarifleriyle destek olacak Instagram hesaplarını da bir bir sıraladık.

Buyursunlar, sizi hiç bekletmeden önce listemize, ardından da takip et butonlarına doğru alalım.

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı hiçbir kriter gözetmeden yaptık, zira bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis!

notdietx

Neden takip etmeli: Özellikle sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin tüm ihtiyaçlarına cevap bulabilecekleri, birbirinden nefis fit tarifler ve beslenme önerileriyle dolu bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: notdietx

yildizmutfakta_

Neden takip etmeli: Mutfağımızın en özel, en sevilen lezzetlerini de, sofralarınıza farklılık katacak yepyeni tarifleri de bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. Tarifleri, tarif defterlerinizin ilk sayfalarında yerini alacak, eminiz. Hiç vakit kaybetmeden sizi takip butonuna doğru alabiliriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yildizmutfakta_

sisterontheway

Neden takip etmeli: "Ben işin yemek yapma değil yemek yeme kısmıyla ilgileniyorum" diyenleri de hemen böyle alalım. Yepyeni mekanlar ve yepyeni lezzetler keşfetmenizi sağlayacak bu Instagram hesabını bir sonraki rotanızı belirlerken gönül rahatlığıyla değerlendirebilirsiniz. Her bir önerisini görür görmez yollara düşmek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sisterontheway

hesnaninsirinmutfagi

Neden takip etmeli: Tıpkı annenizin ellerinden çıkmışçasına nefis, tam kıvamında tarifler arıyor, "Bugün ne pişirsem?" diye düşünürken size ilham olabilecek bir sayfa takip etmek istiyorsanız sizi hemen böyle alalım. En pofuduk poğaçalardan çıtır çıtır lahmacunlara, tam ölçülü dolmalardan görür görmez denemek isteyeceğiniz tatlılara... Burada yok yok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: hesnaninsirinmutfagi

kolaytarifler365

Neden takip etmeli: Adından da anlaşıldığı gibi hem çok pratik hem de çok nefis tarifleri bir arada bulabileceğiniz, ana yemeğinden tatlısına, aradığınız her türlü tarife kolayca ulaşabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Anlayacağınız takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kolaytarifler365

sihirli_patisserie

Neden takip etmeli: Yemek fotoğraflarına bakmaya doyamayanların mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabının her bir paylaşımına dakikalarca bakmak, hemen altında tarifini görünceyse koşar adım mutfağa gidip yapmak isteyeceksiniz. Öyle lezzetli ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: sihirli_patisserie

annesi_bir_melek

Neden takip etmeli: Başta tatlı düşkünleri olmak üzere mutfakla ilgisi olan herkesin takip etmesi gereken bir Instagram hesabıyla devam ediyoruz! "Akşama ne pişirsem?" diye düşünürken size bir anda cevap olacak ana yemekler mi dersiniz, yedikçe yemek isteyeceğiniz, sunumuyla tüm misafirlerinizi şaşırtacak enfes tatlılar mı... Evet, aradığınız birçok şeyi bu Instagram hesabında bir arada bulabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: annesi_bir_melek

tarif_defterimden

Neden takip etmeli: Bir tarif defterinden sizinkilere... Gördüğünüz her tarifi bir köşeye hemen kaydedip en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz kadar nefis ve iddialı tarifleri bir arada bulabilir, tam ölçülü reçeteler sayesinde gördüğünüz lezzetin aynısını evde, kolayca yapabilirsiniz. Nefis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tarif_defterimden

pisinin_mutfagi

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni ve en lezzetli yüzlerinden biri o! Hem en sevdiğiniz tarifleri hem de bugüne dek belki de hiç denemediğiniz lezzetleri bir arada bulabileceğiniz bu Instagram hesabında, tarifleri videolu olarak izleyebilir, yapılış adımlarını tek tek takip edebilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pisinin_mutfagi

elifinbeslenmesirlari

Neden takip etmeli: Çünkü sağlıklı beslenmenin en lezzetli halleriyle herkes tanışmalı! Bu Instagram hesabı, sadece diyette olanlara değil, beslenme düzenini daha sağlıklı bir şekle sokmak isteyen herkese yardım etmeye kararlı. Lezzetli tariflerini, renkli lezzetlerini ve nefis önerilerini görünce siz de bize hak vereceksiniz kesinlikle.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: elifinbeslenmesirlari

"Bilmeyen kalmasın" bonusu: Yemek.com Instagram hesabı

Bu denli Instagram'dan söz etmişken hala bilmeyen, takip etmeyen kaldıysa minik bir hatırlatma yapmamak olmaz: Yemek.com olarak biz de Instagram'dayız tabii ki! İzlerken acıktıran tüm videolarımıza, yazılı tariflerimize Instagram hesabımızdan güncel olarak kolayca ulaşabilir, beğendiğiniz tarifleri tek tıkla kaydedip dilediğiniz zaman yapmak üzere saklayabilirsiniz. Bu kadar mı, elbette hayır! Acıktığınız her anı ya da nefis tariflerinizi bizimle paylaşabilir, Soru-Cevap günümüzde aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ya da lezzet dolu yarışmalarımızı Instagram hesabımız üzerinden takip edebilirsiniz.

Buyursunlar, sizi hemen böyle alalım: Yemek.com Instagram hesabı


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?