eylul-2021-instagram-hesaplari-one-cikan

Eylül Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yazı ardımızda bırakırken sonbahara lezzet dolu bir giriş yapmak isteyen herkesle Instagram'da buluşalım, Instagram'ın en mis kokulu, en lezzet dolu hesaplarını birlikte keşfedelim diyoruz, buyurmaz mıydınız?

Siz de sosyal medyayı nefis lezzetler keşfetmek, yepyeni tarifler öğrenmek için kullanmayı sevenlerdenseniz ve aşağıdaki Instagram hesaplarıyla bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıysanız buyurun hemen böyle. Daha fazla vakit kaybetmeden, bu ay bitmeden takip etmeniz gereken Instagram hesaplarını bir bir açıklıyoruz.

Ve bu kadar çok Instagram'dan söz etmişken söylemeden geçmek olmaz, Instagram'da tabii ki biz de varız! Şu ana dek bizimle Instagram'da buluşmadıysanız hemen şurada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Ufak bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden nefis!

mutfaktabirmuhendiis

Neden takip etmeli: Bir mühendisin mutfağına konuk olarak listemize başlıyoruz. Muazzam sunumları ve tam ölçülü tarifleriyle her gün girip bakmak, fikir almak isteyeceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mutfaktabirmuhendiis

yasminmutfaktaa

eylul-2021-instagram-hesaplari-5

Neden takip etmeli: Ana yemeklerden tatlılara, hamur işlerinden atıştırmalıklara, mutfakla ilgilinen herkesin tarif defterinde mutlaka bulunması gereken tam kıvamında tarifleri bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: yasminmutfaktaa

basakbetulsenol

Neden takip etmeli: Az malzemeyle kolayca hazırlayabileceğiniz birbirinden pratik tarifler de var, sizi sağlıklı beslenmeye teşvik edecek kadar sağlıklı ve leziz tarifler de... Bu Instagram hesabını takip etmek için sebebiniz çok kısacası.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: basakbetulsenol

dytmirayyamak

Neden takip etmeli: "Güzel öneriler ama ben diyet yapmaya çalışıyorum, oldu mu şimdi bu" diyenleri de unutmadık ve sağlıklı tariflerle dolu nefis Instagram hesaplarından da söz etmek istedik. Bir diyetisyenin hazırladığı, sağlıklı, sağlıklı olduğu kadar da lezzetli tarifler burada sizi bekliyor mesela. Vakit kaybetmeden onunla tanışın.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytmirayyamak

minibirmutfakmeselesi_

Neden takip etmeli: Hem en sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini bulabilecek ve gördüğünüz lezzetin aynısını evde yapabileceksiniz hem de belki de bugüne dek hiç deneme fırsatı bulamadığınız tarifleri keşfedeceksiniz. Mis, mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: minibirmutfakmeselesi_

masalsi_tatlar__

Neden takip etmeli: Gördüğünüz efsane lezzetlerin aynısını, evde ellerinizle hazırlamanızı sağlayacak tarifleri ve görür görmez iştahlarınızı açacak muazzam pastalarıyla bu Instagram hesabı geç kalmadan tanışmanız gerekenlerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: masalsi_tatlar__

tatlimcim_

eylul-2021-instagram-hesaplari-4

Neden takip etmeli: Hem "Bugün ne pişirsem?" derdinize nefis öneriler bulabileceğiniz hem de nefis tatlı ve hamur işi tarifleri alabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Parmakları hiç vakit kaybetmeden takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlimcim_

savory.ist

Neden takip etmeli: Klasik tarifleri dahi farklı şekillerde pişirmenin, örneğin fırında çilek reçeli yapmanın yollarını öğrenebileceğiniz, evdeki malzemelerle nasıl sağlıklı, lezzetli ama farklı tatlar hazırlayabileceğinizi keşfedebileceğiniz bir Instagram hesabı o. Birbirinden nefis glutensiz tarifleri de var, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: savory.ist

healthynutritionblogg

Neden takip etmeli: Birbirinden sağlıklı ve hafif tarifler bulabileceğiniz, bir diyetisyenin tavsiyelerini güncel olarak takip edebileceğiniz, sağlıklı beslenme konusunda birbirinden nefis öneriler alabileceğiniz, daha da önemlisi motivasyonunuz düştüğünde yükselmesini sağlayacak bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthynutritionblogg

ssistalicious

https://www.instagram.com/ssistalicious/ | instagram

instagram

Neden takip etmeli: Rafine şeker kullanmadan hazırlayabileceğiniz çok tatlı tarifler öğrenebilir, sağlıkla beslenmenin aslında nasıl lezzetli bir deneyime dönüşebileceğini bu Instagram hesabı sayesinde tanışacağınız tariflerle keşfedebilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ssistalicious


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

mutfaktabirmuhendiis3 Eylül 2021 14:55
😍🥰🙏🏻❤️
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?