agustos-2021-instagram-hesaplari-8-one-cikan

Ağustos Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram'dan yükselen mis gibi kokuların izindeyiz yine!

Sosyal medyayı en çok nefis tarifler keşfetmek için kullananları, gördüğü muazzam yemek fotoğraflarındaki yemeklerin aynısını, evde elleriyle hazırlamak isteyenleri hemen böyle alalım ve hiç vakit kaybetmeden bu mis kokulu Instagram hesaplarıyla tanıştıralım. Eğer içlerinde henüz takip etmedikleriniz varsa takip butonlarına tıklamayı unutmayın.

Unutmadan, Instagram'da biz de varız. Hala haberdar olmayan kaldıysa şuraya bekleriz: Yemek.com Instagram hesabı

Minicik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

papatyaoymak

Neden takip etmeli: Hem harika sunumları hem de nefis tarifleriyle bir an önce tanışmanız gereken Instagram hesaplarından biri o. Her bir tarifini tek tek kaydetmek ve denemek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: papatyaoymak

misrasfoodies

Neden takip etmeli: Nefis tatlılara asla kayıtsız kalamayanlar başta olmak üzere yemek yapmayı, şahane ve farklı tarifler keşfetmeyi seven herkes bu Instagram hesabıyla tanışmalı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: misrasfoodies

lezzetliamafit

Neden takip etmeli: Tıpkı adı gibi lezzetli ama fit tarifler bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Fit, hafif ve sağlıklı yemeklerin lezzetsiz olduğunu düşünenleri bile şaşırtacak kadar nefis tarifler ve öneriler var, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetliamafit

alimenin_lezzet_bahcesi

Neden takip etmeli: Ana yemeğinden tatlısına, hamur işlerinden tatlılara, aradığınız hemen her tarifi bulabileceğiniz şahane bir Instagram hesabı karşınızda! İştah açan fotoğraflarıyla en tok anınızda bile acıkmanıza sebep olabilir, bizden söylemesi.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: alimenin_lezzet_bahcesi

azizenin_mutfagii

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diye düşündüğünüz her gün için nefis çözümler bulabileceğiniz, tarif defterinize hem yepyeni hem de nefis tarifler eklemenizi sağlayacak bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: azizenin_mutfagii

pembesofram

Neden takip etmeli: Sadece en sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini bulmakla kalmayacak, bu Instagram hesabı sayesinde yöresel birçok tarifimizi de keşfetme fırsatı yakalayabileceksiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pembesofram

dytmeltemboz

Neden takip etmeli: Bir diyetisyenden sağlıklı beslenme önerileri almak gibisi var mı? Sağlıklı beslenmenin aslında tatsız-tuzsuz değil lezzetli bir deneyime dönüşebileceğini keşfetmek istiyorsanız sizi hemen böyle alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dytmeltemboz

fitfood.fresh

Neden takip etmeli: Hem fit hem farklı hem de renkli mi renkli tarifleri bir arada bulabileceğiniz, sadece renkleriyle dahi iştahınızı açmayı başaracak nefis lezzetlerle dolu bir Instagram hesabı karşınızda. Sözün kısası onu takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fitfood.fresh

1.esrayildirim

Neden takip etmeli: Hem bugüne dek belki de hiç denemediğiniz kadar farklı tarifleri hem de yıllardır en sevdiklerinizi bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Üstelik tariflerini adım adım, tüm detaylarıyla paylaşmayı da ihmal etmiyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: 1.esrayildirim

tatlimsimutfak

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Sizin için de her gün ne pişireceğinizi düşünmek yemek yapmaktan zor geliyorsa, nefis tatlılar keşfetmek, mutfağınıza yepyeni tatlar kazandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir. Henüz onunla yolunuz kesişmediyse hemen şimdi sizi takip butonuna doğru alabiliriz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlimsimutfak


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?