haziran-2021-instagramlari-one-cikan

Haziran Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yaza hızlı bir giriş yaparken her ay olduğu gibi yine Instagram'a uzanıyor ve üzerinden mis gibi kokular yükselen Instagram hesaplarını hep birlikte keşfediyoruz.

Siz de sosyal medyayı nefis tarifler öğrenmek, yepyeni tatlar keşfetmek için kullanmayı sevenlerdenseniz ve aşağıdaki önerilerimizle henüz yollarınız kesişmediyse hemen şimdi, hiç vakit kaybetmeden onlarla tanışın.

Muazzam yemek fotoğrafları, görünce "Ben de yapmak istiyorum" diyeceğiniz tarifleriyle bu Instagram hesapları mutfağınıza yepyeni tatlar kazandırmaya hazır.

Unutmadan, tabii ki biz de Instagram'dayız! Eğer içinizde hala takip etmeyen kaldıysa hemen şurada bekliyoruz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, listemizdeki Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden lezzetli!

gulcankitchen

Neden takip etmeli: Her gün aklınıza takılan "Ne pişirsem" sorusuna birçok yanıt bulabileceğiniz, tam ölçülü tarifleriyle tam da istediğiniz kıvamda lezzetler hazırlamanızı sağlayacak bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gulcankitchen

gimskitchen

Neden takip etmeli: Paylaştığı her bir tarifi görünce "Ben de bunu yapayım" diyeceğiniz, en tok anınızda bile acıkmanıza sebep olacak nefis yemekler ve tatlılar bulabileceğiniz bu Instagram hesabını takip etmek için çok sebebiniz var!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gimskitchen

eatcleanbook

haziran-2021-instagram-hesaplari-3

Neden takip etmeli: Dakikalar içinde şipşak yapabileceğiniz pratik tariflerden sizi sağlıklı beslenmeye ikna edecek kadar hafif ve lezzetli yemeklere, bu Instagram hesabında aradığınızdan da fazlasını bulacaksınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eatcleanbook

momminthekitchen

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin tam da aradığınız gibi ölçüleri tutan tariflerini bu Instagram hesabında bulabilir, bugüne dek evde yapmayı denemediğiniz tatları denemeye başlayabilirsiniz. Her gün en az bir kez profilini ziyaret etmek isteyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: momminthekitchen

jasmincakehausee

Neden takip etmeli: Başta tatlı severler olmak üzere mutfağa en az bir kez girmiş herkesin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında her damağa hitap eden muazzam tatlılar, zeytinyağlılar, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası var.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: jasmincakehausee

freshlybakedbymelo

Neden takip etmeli: Rengarenk profiliyle içinizi açacak, aynı zamanda iştahınızı kabartacak bir Instagram hesabı o. Gördüğünüz her bir lezzetin aynısını evde yapmanızı sağlayacak ayrıntılı tarifleri de nefis üstelik!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: freshlybakedbymelo

emine_cooks_

Neden takip etmeli: Her biri defalarca kez denenmiş ve tadına bakan herkesten tam puan almayı başarmış tariflerle dolu sayfasıyla bu Instagram hesabı da an önce tanışmanız gerekenlerden.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: emine_cooks_

nurlumixer

Neden takip etmeli: Genelde dışarıdan hazır olarak almaya alışık olduğunuz lezzetlerin bile evde kolayca yapılabileceğini kanıtlayan bu Instagram hesabında yok yok desek yeri. Mis gibi tatlılardan nefis ana yemeklere, çay saati tariflerinden atıştırmalıklara uzanan nefis lezzetleri keşfetmek için takip butonuna bekleniyorsunuz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nurlumixer

nimetli_lezzetler

haziran-2021-instagram-hesaplari-9

Neden takip etmeli: Tıpkı annenizin elinden çıkmışçasına lezzetli ve kıvamında tarifler arıyorsanız bu Instagram hesabında tam da aradığınızı bulacaksınız demektir. Hem de fazlasıyla...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nimetli_lezzetler

nacizhanekareler

https://www.instagram.com/nacizhanekareler/ | instagram

instagram

Neden takip etmeli: Birbirinden sağlıklı tarifleri bir arada bulabileceğiniz bu Instagram hesabı, size sağlıklı beslenmenin aslında nasıl lezzetli bir deneyim olduğunu kanıtlayacak kadar iddialı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nacizhanekareler


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?