Mayıs Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Mayıs ayına az bir zaman kala sizler için her ay olduğu gibi yine Instagram'ın en lezzetli yüzlerini derledik. Eğer siz de sosyal medyayı bolca yemek tarifi öğrenmek, yepyeni tatlar keşfetmek için kullananlardansanız bu Instagram hesaplarıyla bir an önce tanışmalısınız.

Özenle hazırladıkları yemekleri en lezzetli fotoğraflarıyla paylaşıyor, o fotoğraflarda gördüğümüz lezzetlerin aynısını evde de yapmamızı sağlayacak tariflerini tüm detaylarıyla anlatıyorlar. "Ama ben yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum" derseniz hiç üzülmeyin, sizin için de mükemmel önerilerimiz var, baştan söyleyelim.

Unutmadan, Instagram'dan söz etmişken hatırlatmadan geçmeyelim: Tabii ki biz de Instagram'dayız! Bekleriz efendim: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık, çünkü listemizdeki Instagram hesaplarının hepsi zaten birbirinden lezzetli!

withaleynna

Neden takip etmeli: İçinizi açacak ferah ve nefis bir profil, iştahınızı açacak mis gibi yemekler ve tatlılar, tüm püf noktalarıyla anlatılan özel tarifler... Bu Instagram hesabını takip etmek için o kadar çok sebebiniz var ki!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: withaleynna

dyt.salihabilge

Neden takip etmeli: Elinden geldiğince sağlıklı beslenmeye çalışanları, formuna dikkat edenleri hemen bu Instagram hesabına doğru alalım. Birbirinden nefis tarifleriyle sağlıklı beslenmenin aslında ne kadar lezzetli bir deneyim olabileceğini gösteriyor, diyet yapanlara da, formunu korumak isteyenlere de harika önerileriyle destek oluyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: dyt.salihabilge

kitchenbybulut

Neden takip etmeli: Aynı anda hem en sevdiğiniz lezzetleri hem de bugüne dek hiç denemediğiniz farklı tarifleri bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Mutfakta geçirdiğiniz vakti çok daha lezzetli hale getirmek, yeni tatlar keşfetmek istiyorsanız doğru adres karşınızda.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kitchenbybulut

selinvetarif

Neden takip etmeli: Hem sağlıklı beslenmek hem de nefis yemekler yemenin mümkün olduğunu gösteren bir Instagram hesabı karşınızda! Tam ölçülü tarifleriyle de yemek yapmayı herkese sevdirecek kadar iddialı. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: selinvetarif

diyeett_zamani

Neden takip etmeli: Hazırladığı sağlık dolu tabaklarla, birbirinden özel fit tarifleriyle sağlıklı beslenmeye ve kilo vermeye çalışanların en büyük destekçilerinden olacak bu Instagram hesabında hem çok pratik ve lezzetli tarifler hem de sağlıklı ve hafif öneriler sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: diyeett_zamani

haticeninnefissunumlari

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diyenlerin nefis yemekler, "Canım tatlı istedi" diyenlerin tam kıvamında tatlılar, "Çayın yanında ne yapsam" diyenlerin muazzam atıştırmalıklar bulabileceği, yok yok diyebileceğimiz bir Instagram hesabı karşınızda. Onunla henüz tanışmadıysanız...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: haticeninnefissunumlari

avec.ummus

Neden takip etmeli: Muazzam yemek fotoğrafları görmek, sadece görmekle yetinmeyip aynı lezzetleri evde de yapmak ve bunun için ihtiyacınız olacak tarifleri tüm ayrıntılarıyla bulmak isterseniz bu Instagram hesabı tam size göre demektir. Her bir paylaşımını kaydetmek ve en yakın zamanda denemek isteyeceksiniz, öyle diyelim.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: avec.ummus

i_n_mykitchen

Neden takip etmeli: Her gün uzun uzun ne pişireceğinizi düşünmek yerine bu Instagram hesabına göz atıp ne pişireceğinize hızlıca karar verebilirsiniz. Zira her gün enfes tarifler paylaşarak ilham oluyor, paylaştığı tarifleriyle mutfakta işlerinizi kolaylaştırıyor. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: i_n_mykitchen

healthyy.tasty

Neden takip etmeli: Sağlıklı tarifler belki de hiç bu kadar lezzetli olmamıştı! Mutfağınıza renk, sofranıza sağlık ve lezzet katacak tarifleriyle bu Instagram hesabı bir an önce takip etmeniz gerekenlerden!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyy.tasty

aylanin_mutfagi74

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Çorbasından ana yemeğine, salatasından tatlısına birbirinden nefis menüler hazırlamanızı sağlayacak öneriler mi dersiniz, görür görmez denemek isteyeceğiniz farklı tatlılar mı istersiniz... Sözün kısası, onu takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aylanin_mutfagi74


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?