temmuz-2021-instagram-hesaplari-8-one-cikan

Temmuz Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Zeynep Çetin
Yemek.com Editörü / Yemek yemediğim zamanları, ne yiyeceğimi düşünerek değerlend...
Devamını okuyun

Sıkça Yenen Konular


Favorilerime
Ekle

Temmuz ayına hızlı bir giriş yaptığımız şu günlerde yine soluğu Instagram'da aldık, birbirinden nefis sayfaların mis kokulu paylaşımlarına kayıtsız kalamadık! Eğer içlerinde hala takip etmedikleriniz varsa daha fazla vakit kaybetmeyin diye sizinle de bir bir paylaşalım istedik.

Bu Instagram hesaplarının sahipleri evlerinde özenle yaptıkları, sonucundan çok memnun kaldıkları tariflerini tüm detaylarıyla paylaşıyor, nefis yemek fotoğraflarıyla iştahları kabartıyor, yemeğe, mutfağa ve nefis mekanlara dair mükemmel öneriler veriyorlar. Sözün kısası, onları takip etmek için sebebiniz çok!

Unutmadan Yemek.com olarak tabii ki biz de Instagram'dayız. Bekleriz efendim: Yemek.com Instagram hesabı

Küçük bir not: Aşağıdaki Instagram hesaplarını alt alta sıralarken özel bir kriter gözetmedik, zaten hepsi birbirinden mis kokulu, birbirinden nefis!

kitchenloverist

Neden takip etmeli: Bir iç mimarın mutfağından çıkan lezzetleri takip etmek, her biri şaheser gibi gözüken nefis yemek fotoğraflarına bakmak, daha da önemlisi görüp de özendiğiniz her bir lezzetin detaylı tarifini bulmak isterseniz hiç vakit kaybetmeden onunla tanışmalısınız.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kitchenloverist

beyzaskitchen

Neden takip etmeli: Şu zamana dek evde yapmaya bir türlü cesaret edemediğiniz lezzetlerin evde yapabileceğiniz en pratik ve lezzetli reçetelerini bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda! Onu takip etmek için o kadar çok lezzetli sebebimiz var ki takip butonuna tıklar tıklamaz siz de bize hak verecek, her gün bu sayfaya en az bir kez göz atmadan edemeyeceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: beyzaskitchen

_ogretmenin

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerine ulaşabilecek, "Benim yaptıklarım neden annemin yaptıkları kadar lezzetli olmuyor" diye düşündüğünüz lezzetleri evde nasıl kolayca ve tam kıvamında yapabileceğinizi öğreneceksiniz. Her bir paylaşımını kaydedip en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: _ogretmenin

bestososu

Neden takip etmeli: Hem "Tam da canım istiyordu" dediğiniz lezzetleri bulabileceğiniz hem de sizi hafif beslenmeye teşvik edecek sağlıklı tariflerle dolu bir Instagram hesabı karşınızda bu kez. Modunuza uygun olan tarifini seçip hemen yapmak ve her gün sabırsızlıkla takip etmek üzere hemen aşağıdan bekleniyorsunuz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bestososu

nosugarnogluten_healthylife

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsanız, diyetteyseniz ya da şekersiz ve/veya glutensiz beslenmeniz gerekiyorsa bu Instagram hesabı sayesinde sağlıklı beslenmenin en lezzetli örneklerini keşfedecek, her gün afiyetle doymanın da, sağlıklı beslenmenin de tadını doya doya çıkarabileceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nosugarnogluten_healthylife

greenshealthylife

Neden takip etmeli: Mutfağınıza yepyeni lezzetler kazandıracak, gördüğünüz her bir tarifini tek tek not etmek ve en yakın zamanda denemek isteyeceğiniz bu Instagram hesabını da takip etmek için sebebiniz çok. Paylaşımlarını görünce siz de bize hak verecek, hemen tarifleri içinde en sevdiklerinizden birini yapmak üzere malzemeleri hazırlayıp soluğu mutfakta alacaksınız, eminiz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: greenshealthylife

aburcubursuz

temmuz-2021-instagram-hesaplari-6

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmenin en renkli ve çeşitli haliyle tanışmaya hazırsanız, siz de daha fit olmak, formunuzu korumak ya da sağlıkla beslenmek isteyenlerdenseniz bu Instagram hesabından öğreneceğiniz tariflerle her gününüzü lezzetlendirebilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: aburcubursuz

uzmandiyetisyentamardemirci

Neden takip etmeli: Gerçek bir diyetisyenden günün her anına uygun sağlık deposu tarifler öğrenmek, harika sağlıklı beslenme tüyoları kapmak ve önerileriyle hayatınızı tepeden tırnağa sağlık ve lezzetle doldurmak isterseniz buyurun hiç vakit kaybetmeden sizi takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: uzmandiyetisyentamardemirci

cookyuummy

Neden takip etmeli: Tam kıvamında tatlılar, dışarıdan aldıklarınızı aratmayacak lezzetler, "Bugün ne pişirsem" sorunuza çare olacak ana yemekler ve daha neler neler... Bu Instagram hesabında mutfağa dair hemen her şey bir arada sizi bekliyor!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: cookyuummy

bieliften

https://www.instagram.com/bieliften/ | instagram

instagram

Neden takip etmeli: Evde kolayca hazırlayabileceğiniz pratik tarifler arıyorsanız, uzun uzun yemek hazırlamaya vakit ayıramıyorsanız bu Instagram hesabındaki tarifler tam size göre demektir. Özellikle tatlı severlerin mutlaka takip etmesi gereken bu Instagram hesabında pratik tartlardan tutun mis gibi çorbalara, o kadar çeşitli lezzetler var ki...

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bieliften


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?