Çocukluğumuzdan Beri Tadından Vazgeçemediğimiz Bebe Bisküvileriyle Yapılan 10 Nefis Tatlı Tarifi

Favorilerime
Ekle

Bebekliğimizde tanıştığımız ve ne kadar büyürsek büyüyelim bir türlü lezzetinden vazgeçemediğimiz o mis gibi bebe bisküvileri ile yapabileceğiniz o kadar çok tarif var ki!

Bu bebe bisküvili tariflerde ister hazır olarak aldığınız bebe bisküvilerini değerlendirin isterseniz de evde, ellerinizle hazırladığınız bebe bisküvilerini, hiç fark etmez, enfes tatlar yakalamanız garanti.

7'den 77'ye herkesin afiyetle yiyeceği, tadı damaklarda kalacak bebe bisküvili tarifler karşınızda.

Unutmadan, "Ben bisküvilerimi de ellerimle hazırlamak istiyorum" derseniz sizi aşağıdaki tariflerden önce bu tarifimize bekleriz: Bebe Bisküvisi Tarifi

  • Bebe bisküvili cheesecake tarifi

Bugüne dek yaptığınız, yediğiniz tüm cheesecake'leri unutun. Bu cheesecake tarifinde başrol bebe bisküvilerinin olacak, kadayıflar da onu yalnız bırakmayacak.

Her lokması ayrı mutluluk: Bebe bisküvili cheesecake tarifi

  • Bebe bisküvili mozaik pasta tarifi

Bisküvili tatlıların en sevilenlerinden mozaik pastayı daha önce bebe bisküvisi ile hazırlamayı denemediyseniz çok şey kaçırmışsınız demektir. Mutfağımızın en klasik ve en pratik tatlılarından mozaik pastayı en yakın zamanda bir de böyle denemeli.

Böylesi çok daha lezzetli: Bebe bisküvili mozaik pasta tarifi

  • Dev kavanoz tatlısı tarifi

Hazırlaması sadece ve sadece 10 dakikanızı alacak, kısacık bir sürede böyle dev bir lezzeti hazırlamanın mutluluğuna ise diyecek olmayacak. Mutfakla arası çok iyi olmayanlar bile bu tatlıyı kolayca hazırlayabilir.

Tatlı krizlerine en pratik ve lezzetli çözüm onda: Dev kavanoz tatlısı tarifi

  • Manolya tatlısı tarifi

Ve tabii ki manolya! Son yıllarda bebe bisküvilerinin en çok kullanıldığı tatlı o desek pek de yanlış olmaz. Öyle de çok yakışıyor ki...

"İyi ki böyle bir tarif var" dedirtiyor: Manolya tatlısı tarifi

  • Bisküvili limonlu parfe tarifi

Ferah ve limon aromalı tatlılardan hoşlananları da hemen bu tarifimize doğru alalım. Tüm mutfak misler gibi limon koksun, her lokması damakta ferah bir tat bıraksın.

Dört mevsimin tatlısı: Bisküvili limonlu parfe tarifi

  • Vogue tatlısı tarifi

Kahve aromalı, muzlu ve tabii ki bebe bisküvileriyle lezzetlenmiş bir tatlı düşünün... Hazırlaması 15 dakikanızı alacak bu tatlıyı en yakın zamanda mutfağınıza konuk etmek için o kadar çok sebebiniz var ki...

Bu malzemelerin mükemmel uyumuna kapılmamak imkansız: Vogue tatlısı tarifi

  • Bisküvili puding tarifi

Klasik bir pudingin tadını bebe bisküvileriyle çok daha üst seviyelere çıkarmak mümkün. Üzerine de biraz muz ilave edip her kaşığında sizi çocukluğunuza ışınlayacak bir lezzet hazırlamak isterseniz...

Sizi hemen böyle alalım: Bisküvili puding tarifi

  • Çilekli bisküvili puding tarifi

Muzlu değil de çilekli tatlıları seviyorsanız hem içinde hem üzerinde bol bol çilek kullanarak hazırlayabileceğiniz bu tarif tam sizlik demektir. "Keşke dört mevsim taptaze çilekler olsa" dedirten bu tarif...

Tek başına çilek mevsimini bekleme sebebi olacak: Çilekli bisküvili puding tarifi

  • Trabzon hurmalı irmikli muhallebi tarifi

5 malzemeyle yapılabilecek en hafif, en lezzetli, en mükemmel kıvamlı tatlılardan biri karşınızda. İrmik sayesinde muhallebinin dokusu enfes bir kıvam alıyor, üzerindeki Trabzon hurmalarıyla lezzeti katlanıyor. Dilerseniz farklı meyvelerle de deneyebilirsiniz.

Her haliyle nefis: Trabzon hurmalı irmikli muhallebi tarifi

  • Raw cheesecake tarifi

Raw Cheesecake Tarifi

Raw Cheesecake Tarifi

Bebe bisküvilerini siz de en az bizim kadar çok seviyor ama sağlıklı beslenmeye özen gösteriyorsanız onu böyle hafif ve sağlık dolu tariflerde değerlendirebilirsiniz. İçinde ekstra rafine şeker kullanmanıza hiç gerek olmayan bir tarif.

Nefis: Raw cheesecake tarifiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?