Seçimlerini Yap, Kendi Burgerini Oluştur: 216 Farklı Burgerden Hangisi Seninki?

Favorilerime
Ekle

Kendi seçimlerinizle ilerleyecek projemizi anlatmaya başlamadan önce size ilk seçiminizi yaptıralım istedik. Aşağıdaki iki seçenekten birini seçin.

"Ne yapmışlarsa hemen denemek istiyorum" | "Özenle okuyup öğreneceğim, sonra deneyeceğim"

Seçim için 3 saniyeniz var.
.
.
.
Soldakini seçenler hemen buradaki bağlantıya tıklayabilirler, sağdakini seçenleri ise bir sonraki satıra alıyoruz.

Öyle güzel bir proje ki bizi de kendisine benzetti. Çok heyecanlıyız.

Herkesi kendi heyecanımızla Vestel Ankastre ile Ya Sen Yapsan? isimli, videoda yeni bir deneyimi yaşayabileceğiniz projemize davet ediyoruz.

Bu video siz nasıl isterseniz öyle ilerliyor: "Peki tam olarak nedir Vestel Ankastre ile Ya Sen Yapsan?"

ya-sen-yapsan-tanitim-ilk-ekran
Dışarıda yiyebileceğiniz en güzel burgerleri, evde en ekonomik haliyle oluşturabileceğiniz projemizde video sizin seçimlerinize göre ilerliyor. Hamburger ekmeği seçimiyle başlayıp, bir burgere çok yakışacak malzemelerden dilediğinizi seçip, toplam maliyetiyle birlikte burgerinizi oluşturabiliyorsunuz.

Tam 216 farklı senaryoda 216 farklı burger: "Kaç tane burger yapabiliyorum?"

ya-sen-yapsan-ikiyuzonalti
Evet, yazıyla da yazalım "Ya Sen Yapsan?"da tam "iki yüz on altı" farklı burger hazırlayabilirsiniz. Siz başlamadan önce hatırlatalım, bu 216 burger için tam 11 kg kıyma, 1 kg burger sosu, 2 kg burger peyniri, karamelize soğan için 6 kg soğan, sote mantar için 4 kg mantar, 150 yumurta, 150 kornişon turşu ve daha nice malzeme Yemek.com şefleri tarafından burgerlerde kullanıldı.

Not: Böyle bir proje için bu ayrıntıyı da eklemezsek olmaz, Yemek.com ekibi bu sıkı çekimler boyunca 6 litre kahve, 5 litre de çay içti. Bu arada merak etmeyiniz burgerler tüm ekip tarafından afiyetle yendi, hiçbiri ziyan edilmedi.

Malzeme seçimlerine karar verip şefimizi yönlendirin: "Videoda malzeme seçimlerimi nasıl yapacağım?"

domates-tursu-ya-sen-yapsan-tanitim
Size tanınan kısa süre içinde videodaki malzeme seçimlerinize karar verip, malzeme isminin üzerine tıklayarak ya da dokunarak seçimlerinizi yapabilirsiniz. Diyelim ki size önerilen iki malzemeyi de burgerinizde görmek istemiyorsunuz. O zaman "Atla" seçeneğini seçip, bu malzemelerden olmadan burgerinizi tamamlayabilirsiniz. Yani canınız nasıl istiyorsa o burger de öyle oluyor.

Malzeme fiyatları market ortalaması: "Malzeme fiyatlarını nasıl belirlediniz?"

bacon-pastirma-ya-sen-yapsan-tanitim
Öncelikle burgerinizin maliyeti tek burger üzerinden hesaplandığını belirtelim. Burgerlerde yer alan tüm malzemelerin fiyatları en uygun fiyatlar sıkıca araştırılarak eklenmiştir. Tabii bu fiyatlar birkaç ay içinde azalma ya da artma gösterebilir. O zaman geldiğinde editörlerimiz fiyatlarımızı tekrar güncelleyecektir.

Burgerinizi sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz: "Burger videomu sosyal medyada paylaşabiliyor muyum?"

ya-sen-yapsan-sm
Son adıma geldiğinizde burgerinizin maliyetini, burgerinizi ve paylaşım metnini göreceksiniz. Bu metne tıkladığınızda açılacak sosyal medya platformlarından istediğinizde burgerinizin bağlantısını paylaşıp, arkadaşlarınıza nasıl bir burger hazırladığınızı gösterebilirsiniz.

O halde aşağıdaki fotoğrafa tıklayın, bu yeni deneyimle çok seveceğiniz burgeri yapmaya başlayın!

ya-sen-yapsan-burger-son
Çünkü, "Vestel Ankastre ile Ya Sen Yapsan?" kullanarak hazırlayacağınız burger hem en ekonomiği hem de en lezzetlisi olacak.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

3

leafiliba29 Haziran 2020 11:31
Başlaya basıyorum açılmıyor
Yanıtla
Duygu Arslan 29 Haziran 2020 12:36
Yanıtla
Merhaba, şu bağlantıyı kullanmalısınız :) https://yemek.com/ya-sen-yapsan/
Yorgunum_yorgun19 Nisan 2020 11:39
açılmıyor
Yanıtla
melisasln17 Nisan 2020 10:41
açılmıyor
Yanıtla

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?