Çünkü Gerçek Kahvaltı Balkonda Yapılır: DİMES ve Yemek.com'dan Ödüllü Yarışma!

Favorilerime
Ekle

Kahvaltıdan daha müthiş bir şey varsa o da balkonda yapılan kahvaltıdır. İtiraz eden kahvaltıdan sonra uyanıyordur.

Püfür püfür esen, güzel havanın bir dilim peynirde bile hissedildiği balkon kahvaltıları hiç bitmesin. Balkonunuz kahvaltı sofranızdan, sofranız balkonunuzdan güzel olsun.

Tüm bu söylediklerimiz gerçek olsun diye de harika bi' haberimiz var...

DİMES'le Gerçek Kahvaltı Balkonda Yapılır yarışmamız başlıyor!

Aşağıdaki fotoğrafta gördüğünüz, yaklaşık 1000 TL değerindeki her şey: "Ödüller neler?"

balkon-dimes-gkby-iki
Hediyelerimiz, balkonunuzda daha fazla sevdiğinizi ağırlayabileceğiniz ya da halihazırda kullandıklarınızı yenileyebileceğiniz masa ve sandalye seti, ortama daha fazla renk katacak çiçeklik, birbirinden güzel iki saksı, masanızı daha da ferahlatacak runner, tüm bu renklerle uyumlu yeşil bir halı , ister gündüz, ister gece balkon keyiflerinize eşlik edecek bir fener ve üzerinde nefis tariflerimizi yiyebileceğiniz tabaklar. Haftanın kazananı tüm bu ödüllerin sahibi oluyor. Yani bir nevi tüm balkonunuzu yenilemek gibi bir arzumuz var. Unutmadan fotoğraftaki kahvaltılıklar, çatal ve bıçak hariç. Onlar sizden.

Balkonda yaptığınız kahvaltının fotoğrafını #balkonkahvaltısı etiketi ile DİMES veya Yemek.com'u da etiketleyip sosyal medyada paylaşarak: "Nasıl katılırım?"

balkon-dimes-gkby-alti
Balkonunuzda yaptığınız kahvaltının fotoğrafını #balkonkahvaltısı etiketi, DİMES (Instagram: @dimes.tr Facebook: @dimestr, Twitter: @dimestr) veya Yemek.com'u (Instagram: @yemekcom, Facebook: @yemekcomm, Twitter: @yemekcom) etiketleyerek; Instagram (kalıcı post), Facebook (kalıcı post) ya da Twitter hesaplarınızın birinden paylaşmalısınız (istediğinizi seçebilirsiniz). Eğer"Gerçek Kahvaltı Balkonda Yapılır sayfamızda yer alıyorsanız, bilin ki jüri değerlendirmesinde kısa listeye kaldınız ve kazanma şansınız artık çok yüksek!

Not: Fotoğrafın kahvaltı fotoğrafı olması yeterli katılmak için. Selfie de olabilir, fotoğrafta siz de sevdikleriniz de yer alabilir, yalnızca kahvaltı sofrası da görünebilir. Nasıl isterseniz. Yeter ki başkasının fotoğrafı olmasın.

En önemlisi de profilinizin herkese açık olması: "Kurallar neler?"

balkon-dimes-gkby-uc

• #balkonkahvaltısı etiketi ile fotoğrafınızı paylaşırken hesabınızın "herkese açık" olması lazım. Ne yazık ki gizli hesaplar paylaşım yapsalar dahi fotoğrafa erişemeyeceğimiz için yarışmamıza katılamıyorlar.
• Bir üst madde de söyledik ama kendi çektiğiniz fotoğrafla yarışmaya katılmalısınız.

16 Ekim'e kadar, her hafta: "Ne zamana kadar sürüyor?"

balkon-dimes-gkby-dort
Yarışmamızın her hafta bir kazananı olacağı için şansınız bol. 16 Ekim'e kadar balkonda olunuz.

Cuma günlerinin şafağında Yemek.com'a bakın: "Kazananlar nereden ve nasıl açıklanacak?"

balkon-dimes-gkby-yeni-gorsel

Şafak biraz aşırı tabii ama her haftanın kazananları, her Çarşamba günü, saat 23:59'a kadar yapılmış paylaşımlar üzerinden değerlendirilecek. Perşembe günü jüri değerlendirmeleri olacak. Her Cuma günü saat 11:00'da "haftanın kazananı" açıklanacak. Öğrenmek için Yemek.com'u ziyaret etmeniz yeterli. Yarışmamız 16 Ekim Çarşamba 23:59'da son bulacak, 18 Ekim Cuma günü de son kazanan açıklanacak.

Her yeni kahvaltınız, bir öncekinden lezzetli olsun. Hadi balkona!


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?