Boğa Burcuyla Akşam Yemeğine Çıkmadan Önce Bilmeniz Gereken 8 Özellik

Favorilerime
Ekle

Heralogy, kullanıcılarının doğum haritalarını inceleyerek merak ettikleri soruları astroloji ışığında online olarak yanıtlayan bir soru & cevap ve içerik platformudur. Flörtünüzle uyumunuzu, yeni işe girme zamanınızı, ailenizle aranızın ne zaman düzeleceğini ve hatta Merkür retrosunun sizi nasıl etkileyeceğini çok yakında yayında olacak heralogy.com'a sorabilirsiniz. O gün gelinceye kadar da sorularınızı Heralogy Instagram hesabına iletebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda bir Koç burcu kişisiyle yemeğe çıktığımızda başımıza neler gelebileceğini öğrendik. Şimdi sıra en boğazına düşkün burcumuz Boğa'da!

Zodyak’ın en ağzının tadını bilen ve en yemeğe düşkün burcuyla bir akşam yemeğine çıkıyorsunuz, hazır mısınız?
Bir Boğa burcu için yemek kadar sanat, dokunmak, gezmek gibi 5 duyumuzla yaptığımız her şey oldukça önemli. Peki bu kadar maddesel dünyanın kaynaklarına düşkün ve keyif almasını bilen bir burç ile akşam yemeğinde neler yaşanacak?

Heyecan doruktaysa başlayalım bakalım.

Siz daha nereye gideceğinizi düşünmeden o rezervasyonu yapmıştır bile

Öncelikle bilmelisiniz ki bu akşam yemeğinin mekan seçimini Boğa burcuna bırakmalısınız. Sizden belki laf olsun diye fikir almak isteyecektir ama bir Boğa eğer sizi akşam yemeğine davet etmişse öncesinde çoktan kafasında gideceği yeri belirlemiş ve rezervasyon yaptırmıştır.

Rahatına düşkün ama: Şık mı, salaş mı?

Rahatına düşkün ve keyifçi olduğu kadar güzelliğe de düşkün Sevgili Boğa burcumuz yemekleri kadar ambiyansı da güzel şık bir restoranı tercih edecektir.

Bu akşam biraz kilo alacaksınız hazır olun

Yemekte ise karşınızda bir gurme edasıyla bütün menüye hakim, en küçük sosun bile içeriğini bilen birini görürseniz asla şaşırmayın. Bir Boğa burcu için yemek sadece doymak değil ondan muazzam bir keyif almak olacaktır. Dolayısıyla önerimiz yemek tercihini ona bırakmanız. O zaten sizin için bol karbonhidratlı, birbirinden farklı lezzetleri büyük bir keyifle seçecektir.

Onun yanında kibarlığa gerek yok, yumulun makarnaya

Bu akşam yemeğinde sohbetiniz, gülüşünüz ve en önemlisi “gerçekten yemek yemeniz” oldukça önemli. Bir Boğa karşısında keyifle kahkahalar atacak, içtenlikle her konuda sohbet edecek ve aynı zamanda iştahla yemek yiyecek birini görmek isteyecektir.

Yemek bittikten sonra tatlı ve kahvenizi sipariş ediyorsa yıldızlar da sizden yana demektir

Yemek hakkında fikrinizi bilmek de onun için oldukça önemli bir konu. Sizi yemek boyunca büyük bir dikkatle izleyip ortamdan ya da yemekten ne kadar keyif aldığınızı gözlemleyecektir. Yemeğinizin ardından tatlınızı akabinde kahvenizi de sipariş edip eğer sizden hoşlanmışsa çok uzun saatler aynı masada sizinle olmak isteyecektir.

Sıra geldi hesabı ödemeye...

Hesabı sizden lavabo izni isteyip ödemesi ve sizi rahatsız hissettirmemesi oldukça muhtemel. Bir Boğa size gerçekten kıymet veriyorsa her konuda oldukça nazik olmaya çalışacaktır. Ona güven vermişseniz ve ilk yemekte kafasındaki soru işaretlerine ışık tutabilmişseniz yemeğin sonunda garantici bir tavırla sizden bir sonraki yemeğin sözünü alacaktır.

Eve dönerken...

Yemek sonunda size evinizi bırakmayı teklif edecek, siz nezaket gösterip istemeseniz dahi bu konuda ısrarcı ve korumacı olacaktır. Yol boyunca sizden yemekte nasıl hissettiğinize dair sinyaller almaya çalışacaktır. Bolca soru sorup sizin fikirlerinizi öğrenip kafasındaki boşlukları dolduracaktır.

"İçeri gelip bir kahve içmek ister misin?"

zastavki

zastavki

Evinizin önüne geldiğinizde siz ona evinizde kahve ikram etmek isteseniz dahi bir sonrakine diyip size rahatsızlık vermek istememesi de çok olası. Buna rağmen size sarılıp yanağınıza gerçek bir öpücük kondurmayı da ihmal etmeyecektir. Boğa burcu için tensellik oldukça önemlidir. Apartmanın kapısından içeri girişinize kadar sizi bekleyip sonrasında kendi evine gidecektir.

Umarız Boğa ile keyifli, bol yemekli ve güven dolu bir yemek geçirmişsinizdir.

Bir sonraki burcumuzla farklı bir akşam yemeğinde görüşmek üzere.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?