İkizler Burcuyla Akşam Yemeğine Çıkmadan Önce Bilmeniz Gereken 6 Özellik

Favorilerime
Ekle

Heralogy, kullanıcılarının doğum haritalarını inceleyerek merak ettikleri soruları astroloji ışığında online olarak yanıtlayan bir soru & cevap ve içerik platformudur. Flörtünüzle uyumunuzu, yeni işe girme zamanınızı, ailenizle aranızın ne zaman düzeleceğini ve hatta Merkür retrosunun sizi nasıl etkileyeceğini çok yakında yayında olacak heralogy.com'a sorabilirsiniz. O gün gelinceye kadar da sorularınızı Heralogy Instagram hesabına iletebilirsiniz.

Geçtiğimiz haftalarda Koç burcu ve Boğa burcuyla yemeğe çıktığımızda başımıza neler gelebileceğini öğrendik. Şimdi sıra en çenebaz burcumuz İkizler'de!

Zodyak’ın en konuşkan ve en neşeli burçlarından biri ile farklı bir akşam yemeğine çıkıyorsunuz, hazır mısınız?
Bir İkizler burcu için güzel bir akşam yemeği her şeyden önce yanında yapılacak hoş sohbet ve yeni fikirlerin tartışılıp yeni konuların öğrenilmesiyle anlam kazanacaktır. Entellektüel konuşmalara fazlasıyla düşkün olan İkizler burcumuzun bir akşam yemeğinden bir anda sıkılıp kalkmaması için her şeyden önce onun ilgisini ve odağını yakalamalısınız. Peki bu bir yandan çok konuşan ve ani mod değişiklikleri ile sizi şaşırtabilen burcumuz ile akşam yemeğinde neler yaşanacak?

Haydi gelin akşamımıza önceden hazırlanalım.

Rezervasyonu siz yapın, onu şaşırtın

Mekan seçimini İkizler burcu yerine sizin yapmanız ve oldukça farklı sıra dışı bir yer seçmeniz sizin bu yemeğe 1-0 önce başlamanıza sebep olacaktır. Alışık olmadığı bir ambiyansın içine düşen İkizler burcu seçiminizden dolayı size hayranlık duyup büyük bir ilgi ile yemeğe başlayacaktır. Tabii bu çok uzun sürer sanmayın. Bilindiği üzere İkizler burcumuz fazlasıyla değişken ve birazcık da dengesizliği ile nam salmış bir burç.

Farklı olsun, hikayesi olsun: Ne yesek ki?

Yemekte menüden en farklı ve en denemediği yemeği tercih eden İkizler burcu sizin seçiminizin sebebini de sorgulayacaktır. Örneğin menüye yeni konulmuş sushi tercihinizi o sushinin hikayesi ve içeriği ile birlikte ona aktarırsanız kendi tercihini de değiştirip bir anda mıknatıs gibi ilgiyle gözlerini size dikecektir. Yemek onun için sadece bir yemekten öte bir hikayeye ya da farklılığa sahip olmalıdır. Farklı yemek tercihleri ile birbirinden alakasız tercihler yaparsa da sakın şaşırmayın. Muhtemelen bir tercihi yaparken diğerinde aklı kalmış olacaktır.

Bu akşam susmak yok!

Bu akşam yemeğinde sohbetiniz her şeyden önemli. İçtenlikle kendinizi aktarmanız, sessiz anlara fırsat vermeden konudan konuya atlayıp bol kahkahalı bir sohbet ortamı sağlamanız İkizler burcunu çok enerjik ve keyifli hissettirecektir. Burada bahsettiğimiz tabii ki zorlama ve sırf karşı tarafı memnun edecek bir konuşma akışı değil. İki tarafın da hem yemeklerden, o yemeklerin kültüründen ve belki de o yemeklerle ilgili yaşadıkları komik anılardan bahsetmeleri birbirlerine kısa zamanda yakınlaşmalarını sağlayacaktır.

Hesabı kim mi ödeyecek?

Yemek bittikten sonra hesap istendiğinde İkizler burcuna hesabı birlikte ödemeyi teklif edebilirsiniz. Hesabı paylaşmayı ya da ödeme konusunu bir güç gösterisi ya da şov olarak görmeyeceği için hesabı sizinle paylaşabilir ya da bir sonraki yemek için sizden söz alıp yemeği sizin yerinize de ödeyebilir. İkizler burcu bu konuya çok takılmayacaktır.

Yemekten sonra: Gece daha genç!

ikizler-gece

Yemek sonunda size evinizi bırakmayı teklif edebilir hatta sizin sohbetinizden ve enerjinizden çok keyif almış bir İkizler burcu size bir şeyler içmeyi bile teklif edebilir. Bizce kabul edin ve bu keyifli gecenin enerjisini daha da artırın. İkizler burcu için bu kadar uzun saatler sıkılmadan vakit geçirebileceği birini bulmak oldukça alışılagelmişin dışında bir durum olacaktır

Bir yeni mesajınız var

tribune

tribune

Gecenin sonunda sizi evinize bıraktığında yanağına küçük bir öpücük kondurup bu keyifli görüşmenin birazını da sonraya saklayıp evinize girin. Gece uyumadan size mesaj atma ihtimali çok yüksek olan İkizler burcu ile espriler yapıp konuşmaya koltuğunuzdan devam edebilirsiniz.

Umarız İkizler ile keyifli, bol kahkahalı ve farklı bir yemek geçirmişsinizdir.

Bir sonraki burcumuzla farklı bir akşam yemeğinde görüşmek üzere.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?