https://nayn.co/vedat-milor-ben-elit-degilim-takma-diyenler-elit/ | nayn.co

Vedat Milor Sıradan Bir Günde Kendi Evinde Neler Yiyor?

Favorilerime
Ekle

Bir süredir "Menemen soğanlı mı olur, soğansız mı?" tartışmasıyla gündemde olan Vedat Milor her ne kadar kendini gurme olarak tanımlamasa da kuşkusuz bu ülkede yemekten gerçekten en iyi anlayan isim.

Gittiği mekanlarda tek lokmada yediği yemeğin CV'sini çıkaran, tek bakışta soğanın elle kesilip kesilmediğini anlayan Vedat Milor ülkedeki yemek sektörünün nabzını tutuyor.

Onu hep televizyonlarda dışarıda yemek yerken gören bizlerin aklında ise tek bir soru var: Vedat Milor kendi evinde nasıl yemekler yiyor, sofrasında hangi yemeklere yer veriyor? Vedat Milor'un mutfağında hangi yemekler pişiyor?

Şimdi bu sorunun cevabını bu usta isimden almanın zamanı.

Vedat Milor öğlen ve akşam yemeklerinde ne yiyor?

Ekran başında onu izlerken acıkmamanın mümkün olmadığı aşikar. İşte Vedat Milor da bundan yola çıkarak YouTube kanalında yayınladığı bir video serisinde evinde neler yediği açıklamış ve evinin sofrasını bizlere açmış durumda.

Öğlenleri sadece bir kase badem sütü, meyve, keten tohumu tüketiyor Vedat Milor.

Akşam yemeğinde ise has zeytinyağıyla hazırlanmış koca bir kase yeşil salata, fırında pişmiş bamya ve onu lezzetlendirmek için domates sosu olan bir sofrada karnını doyuruyor Vedat Milor.

Hatta şöyle diyor: "Bir lokantada karşıma çıksa bu bamya hiç ilgimi çekmez."

Haftanın 4 günü vejetaryen besleniyor

nayn.co

nayn.co

Sebze ağırlıklı beslendiğini sırf bu sofradan bile anladığımız Vedat Milor genel beslenme düzenini ise sonradan şöyle açıklıyor.

Ailesiyle haftada 4 gün vejetaryen ya da vegan beslendiğini söylüyor Vedat Milor. Diğer 2 günde balık, geriye kalan günlerde ise et ya makarna yiyorlar.

Televizyon programlarında kokoreçten etli ekmeğe, işkembeden kebaba her türlü eti büyük bir iştahla yiyen Vedat Milor kendi mutfağında daha çok sebze ve karbonhidrat tüketiyor farklı bir deyişle.

Dışarıdaki Vedat Milor ile evdeki Vedat Milor biraz farklıymış, öyle değil mi?

Vedat Milor'un bizi sofrasına davet ettiği ve evinde neler yediğini açıkladığı videoları şuradan sırasıyla izleyebilirsiniz: 1, 2, 3.

Ayrıca Milor'un ağzına sürmediği bir yiyecek, asla yemediği bir yemek de var. Ne olduğunu merak edenleri şu içeriğimize doğru alabiliriz: Vedat Milor'un Yemediği Tek Yiyecek.Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?