Şubat Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni bir aya adım atarken sosyal medyada da yemeklerden uzak duramayanlara nefis önerilerle geldik!

Paylaştıkları en lezzetli yemekleriyle iştahları kabartmakla kalmayıp en özel tariflerini tüm detaylarıyla paylaşan Instagram hesaplarıyla karşınızdayız. Eğer aşağıda sizi bekleyen bu nefis Instagram hesaplarıyla bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıysanız, hiç vakit kaybetmeden hemen şimdi sizi takip butonlarına doğru alalım deriz.

Unutmadan, eğer hala takip etmeyen kaldıysa Instagram'da tabii ki biz de varız, tam şurada bekliyoruz, buyurunuz: Yemek.com Instagram hesabı

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter gözetmeden yaptık. Bu Instagram hesaplarının her biri zaten birbirinden mis kokulu, birbirinden lezzetli.

nilobutikpastakurabiye

Neden takip etmeli: Adı gibi nefis pastalar, kurabiyeler ve daha neler neler bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Üstelik sadece enfes fotoğraflar görmekle kalmayacak, gördüğünüz ve canınızın istediği her bir lezzetin tarifini de tüm detaylarıyla bulabileceksiniz. Tek kelimeyle nefis!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: nilobutikpastakurabiye

healthyfoodfu

Neden takip etmeli: Sağlıklı beslenmek istiyor ama bir türlü aradığınız motivasyonu bulamıyorsanız, lezzetli tariflerin hepsi çok zararlı oluyor diye düşünüyorsanız bu Instagram hesabı en büyük motivasyonunuz ve ilham kaynağınız olmaya aday, bizden söylemesi. Lezzetli beslenmenin en sağlıklı ve renkli halleri burada sizi bekliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: healthyfoodfu

gul_pasta_61

Neden takip etmeli: Adeta pastaneden hazır olarak alınmışçasına şık gözüken tatlılar, sadece görüntüsü iştah açan mis gibi hamur işleri ve ana yemekler... Bu Instagram hesabını takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gul_pasta_61

lifestyleguides_

Neden takip etmeli: Formuna dikkat edenler başta olmak üzere herkesin takip etmesi gereken bu Instagram hesabında sağlık ve lezzet bir arada! Evdeki malzemelerle yapabileceğiniz en farklı, en pratik ve en nefis tarifleri keşfetmek için tek yapmanız gereken takip butonuna tıklamak.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lifestyleguides_

kizcemlemutfakta

Neden takip etmeli: "Bugün ne pişirsem?" diye her gün düşünmekten yorulduysanız ya da çay saatlerinizi lezzetlendirecek farklı ve nefis hamur işleri, tatlılar keşfetmek istiyorsanız bu Instagram hesabı tam sizlik demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kizcemlemutfakta

ecleanfood

Neden takip etmeli: Görür görmez "Bunu hemen denemeyelim" diyeceğiniz, yaparken dahi eğleneceğiniz, daha da önemlisi evde tam da gördüğünüz lezzetin aynısını ellerinizle hazırlamanın tadını çıkarabileceğiniz, tam ölçülü tarifler bulabileceğiniz bir Instagram hesabı tam karşınızda duruyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ecleanfood

zuhalden_

Neden takip etmeli: Kendi tanımıyla denenmiş garanti tarifler ve mutfakta yeni olanlara nefis tüyolar veren bir Instagram hesabı o. En az nefis tarifler kadar sunumlara da önem verenlere ilham olacağıysa kesin.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: zuhalden_

semaninelinden_

Neden takip etmeli: Çok sevdiğiniz yemeklerin de, bugüne dek belki de hiç denemediğiniz sıra dışı ve nefis lezzetlerin de tariflerini bir arada bulabileceğiniz bir Instagram hesabı karşınızda. "Akşama farklı olarak ne pişirsem?" diye düşündüğünüz her an bir rehber olarak da değerlendirebilirsiniz üstelik.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: semaninelinden_

lezzetlidukkan

Neden takip etmeli: Tam kıvamında tarifler, görür görmez mutfağa koşup yapmak isteyeceğiniz lezzetler ve daha neler neler... Bu Instagram hesabı, tarif defterlerinize eklemeden edemeyeceğiniz kadar lezzetli tariflerle dolu!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: lezzetlidukkan

tezgahsalgirisimler

instagram

instagram

Neden takip etmeli: En tok anınızda bile paylaşımları midenizden gurultular yükselmesine sebep olabilecek kadar nefis tariflerle dolu bu Instagram hesabıyla bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıysanız sizi hemen aşağıya doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tezgahsalgirisimlerDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?