Aralık Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Instagram'da öyle lezzetli hesaplar var ki birçoğumuz görünce takip etmeden, her bir paylaşımını beğenmeden, hatta yemekle ilgilenen tüm tanıdıklarımızla paylaşmadan edemiyoruz, doğruya doğru. Eğer siz de tıpkı böyle sosyal medyayı enfes lezzetlerle tanışmak, yepyeni tarifler öğrenmek için kullananlardansanız, hemen yaklaşın böyle.

Aşağıda sizi birbirinden mis kokulu Instagram hesapları bekliyor. İçlerinde bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıklarınız varsa sizi hemen tanıştıralım, en sevdiklerinizi hiç vakit kaybetmeden güncel olarak takip etmeye başlayın. Mis.

Buyursunlar...

Küçük bir not: Bu Instagram hesaplarını alt alta sıralarken özel bir kriter gözetmedik, çünkü zaten hepsi birbirinden lezzetli!

pozitifyasamfittarifler

Neden takip etmeli: Haşlanmış nohuttan misler gibi bir kek yapabileceğinizi dahi gösterebilen, sağlık dolu tarifleriyle sadece yeme alışkanlıklarınızı değil, hayat kalitenizi de değiştirecek muazzam bir Instagram hesabı karşınızda. Onu takip etmek için sebebiniz çok kısaca.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: pozitifyasamfittarifler

mevyberry

Neden takip etmeli: Rafine şeker kullanmadan hazırlanan sağlık dolu tabaklar, şu zamana dek büyük ihtimalle hiç denemediğiniz farklı ve bir o kadar da enfes yemekler ve daha neler neler... Hiç vakit kaybetmeden tanışmanız gereken bu Instagram hesabı için sizi hemen takip butonuna doğru alalım.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mevyberry

kendimce_mutfagim

Neden takip etmeli: Her gün "Bugün ne pişirsem?" diye düşünmekten yoruluyorsanız bu Instagram hesabı sayesinde aklınıza takılan o soruya en pratiğinden en farklısına, birbirinden nefis cevaplar bulabilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: kendimce_mutfagim

creative.foodart

Neden takip etmeli: Instagram'ın en yeni yüzlerinden biri o. Özellikle yemek fotoğrafçılığıyla ilgilenenlerin mutlaka takip etmesi gereken ilham dolu bir sayfa üstelik.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: creative.foodart

gizemintarifi

Neden takip etmeli: Tam kıvamında tarifleriyle tam da istediğiniz lezzeti yakalamanızı sağlıyor, hem en sevdiğiniz yemekleri hem de çok farklı ve enfes lezzetleri bir arada bulmanıza destek oluyor. Bu Instagram hesabı takip edilmeyi fazlasıyla hak ediyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: gizemintarifi

eliphium

Neden takip etmeli: Her bir paylaşımına dakikalarca bakmak isteyecek kadar çok beğeneceğiniz yemek fotoğrafları ve o fotoğraflardaki lezzetlerin aynısını evde yakalamanızı sağlayacak detaylı tarifler... Bu Instagram hesabı, mutfakla ilgisi olan herkesin mutlaka takip etmesi gerekenlerden!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eliphium

somedeliciousbites

Neden takip etmeli: Sağlıklı tariflerin de çok lezzetli olabileceğinin kanıtı tarifleriyle mutfağınızı renklendirecek, nefis önerileriyle yepyeni tatlar keşfetmenizi sağlayacak bir Instagram hesabı o.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: somedeliciousbites

bahaartariflerii

Neden takip etmeli: Anne eli lezzetinde nefis yemekler, hamur işleri, tatlılar, atıştırmalıklar ve çok daha fazlası... Bu Instagram hesabı adeta tek başına dolu dolu bir tarif defteri.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: bahaartariflerii

fit.gd

aralik-2020-instagram-hesaplari-10

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz lezzetlerin dahi en hafif hallerini bulabileceğiniz, rafine şeker yerine hurma, bal gibi doğal lezzetler kullanarak hem daha sağlıklı hem de çok lezzetli tarifler hazırlamanızı sağlayacak bu Instagram hesabı ile henüz tanışmadıysanız şimdi tanışmanın tam zamanı demektir.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: fit.gd

eliminlezzeti_3

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Çorbalardan ana yemeklere, hamur işlerinden tatlılara, soslardan atıştırmalıklara... Bu Instagram hesabında yok yok. Üstelik her biri tüm detaylarıyla adım adım anlatılıyor, mutfakta acemi olanlar dahi kolayca yapabiliyor.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eliminlezzeti_3Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?