Ocak Ayında Takip Edilmesi Gereken En Lezzetli 10 Instagram Hesabı

Favorilerime
Ekle

Yepyeni bir yıla lezzet dolu bir giriş yapmaya ne dersiniz? Instagram'da üzerinden misler gibi kokular yükselen, içi birbirinden enfes lezzetlerle dolu Instagram hesaplarını hep birlikte tanıyalım diyoruz bugün.

Kendi ürettikleri en özel tarifleri tüm püf noktalarıyla paylaşanlar da var, çektikleri yemek fotoğraflarıyla en tok insanı bile acıktıracak kadar iddialı olanlar da. "Ama ben yeni yılla birlikte diyete başlamıştım, yapılır mı bu bana" diyenler için de nefis önerilerimiz var, baştan söyleyelim.

Aşağıdaki Instagram hesaplarıyla bugüne dek tanışma fırsatı bulamadıysanız sizi hemen takip butonlarına doğru alalım. Buyursunlar, başlıyoruz!

Minik bir not: Aşağıdaki sıralamayı özel bir kriter göz etmeden yaptık, zira bu hesapların her biri ayrı bir harika!

obezdi

Neden takip etmeli: Yepyeni bir yıla sağlıklı beslenme üzerine kararlar alarak girdiyseniz, şu sıralar diyet yapıyor, kilo vermeye çalışıyor ya da formunuzu korumaya gayret ediyorsanız bu Instagram hesabı sayesinde hem motivasyonunuzu artırabilir hem de hangi gün ne yiyeceğinize kolayca karar vermenizi sağlayacak sağlık dolu öneriler bulabilirsiniz. Mis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: obezdi

tubaozcakmak

Neden takip etmeli: Farklı ve nefis yemek tarifleriyle mutfağınıza yepyeni tatlar taşıyacak bu Instagram hesabında, sadece tarifler değil muazzam yemek fotoğrafları da sizleri bekliyor. Her bir paylaşımına dakikalarca bakmak isteyeceğiniz kadar şık, iştah açıcı ve ilham verici.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tubaozcakmak

tatlituzluugraslar

Neden takip etmeli: Pastaneleri kıskandıracak lezzette ve güzellikte pastalar, börekler, poğaçalar, tatlılar... Bu Instagram hesabı sayesinde genelde dışarıdan hazır olarak almaya alışık olduğunuz lezzetlerin aynısını, hatta çok daha nefis hallerini evde ellerinizle hazırlamanın yollarını öğreneceksiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: tatlituzluugraslar

ozgesiyahli

Neden takip etmeli: En tok insanı bile acıktıracak, iştah açan yemek fotoğrafları mı dersiniz, görür görmez denemek isteyeceğiniz lezzetlerin tam ölçülü tariflerini mi istersiniz... Bu Instagram hesabını yemekle ufak da olsa ilgisi olan herkes takip etmeli!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: ozgesiyahli

mydeliciouspages

Neden takip etmeli: Sağlıklı tarifler, enfes öneriler ve çok daha fazlası bu Instagram hesabında sizi bekliyor. Başta sağlıklı beslenmeye özen gösterenler ve formda kalmaya çalışanlar olmak üzere herkes bu sağlık ve lezzet dolu Instagram hesabıyla bir an önce tanışmalı.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mydeliciouspages

eliflik_tatlar

Neden takip etmeli: Paylaştığı her tabak ayrı bir görsel şölen sunuyor, her sunumu "Keşke ben de böyle lezzetler yapabilsem" dedirtiyor. İşte tam bunu dediğiniz anda da karşınıza tam ölçülü tarifleri çıkıyor. Hal böyle olunca gördüğünüz ve beğendiğiniz her paylaşımını evde yapmanız da mümkün oluyor. Sözün kısası, o bir Instagram hesabından çok daha fazlası!

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: eliflik_tatlar

vildannergin

Neden takip etmeli: Bu Instagram hesabında tam ölçülü ve farklı tarifler ile anne elinden çıkmışçasına lezzetli ve samimi tarifler bir arada! Her birini kaydedip tek tek denemek isteyeceğiniz paylaşımlar görmek istiyorsanız buyurun hemen buraya.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: vildannergin

mlkcesunumlar

Neden takip etmeli: En sevdiğiniz tatları da hiç denemediğiniz lezzetleri de bulabileceğiniz bir Instagram hesabı olur kendisi. Üstelik her birinin tarifine de en ince ayrıntısına dek ulaşabiliyorsunuz. Nefis.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: mlkcesunumlar

happykitchenatelier

Neden takip etmeli: Mutfağımızın en güzel lezzetlerinin en özel tariflerini bulabileceğiniz bir Instagram hesabı o. Tok karnına takip ediniz, aksi halde karnınızdan yükselen gurultulara engel olamayabilirsiniz.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: happykitchenatelier

naymisin.mutfagi

instagram

instagram

Neden takip etmeli: Tüm detaylarıyla tariflerini paylaşıyor, en özel tariflerini bile bütün püf noktalarıyla takipçilerine anlatıyor. Sadece tarifleriyle değil sunumlarıyla da göz dolduruyor! Bu Instagram hesabını takip etmek için sebebiniz çok.

Daha fazla vakit kaybetmeden takip etmek için: naymisin.mutfagiDoyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?