Şekersiz Dondurma Tarifi

Bir Arkadaş Söyledi: Seksten Önce Yemeniz ve Yememeniz Gereken Yiyecekler

Favorilerime
Ekle

Bugüne kadar hep "Cinsel gücü artıran yiyecekler" tadında şeyler okudunuz, gizlice eşe dosta sordunuz, 'bir arkadaş' bu konuda bilimsel destek bile aldı. Öncesinde yenmesi gerekenleri bilmekten yana bir sıkıntı yok, bilgi her şeydir, bilinsin. Lakin, yenmemesi gerekenlerden ne haber?

Buyursunlar ikisini de yazdık.

Not: Bir de daha önce bunu yazdık, afrodizyak etkili yiyecekler.

Acı ama gerçek: Kola

Şimdi kalkıp kola çok kötü, içinde yüzbin milyon kesme şeker varmış, içmeyin demeyeceğiz. Yalnızca cinsel birliktelikten önce içmeyin diyeceğiz.

Sonrasında yersiniz: Hamburger ve sosisli

ulkeler-gore-bira-hamburger-fiyatlari-2

Metobolizmadaki enflamasyon oranını artırıp hormonların ayarının kaçmasına neden olur. Bu seferlik sonrasında yiyin e mi?

Oldu olacak ketçap mayonez de verelim: Patates kızartması

kajun-baharatli-patates-kizartmasi-tarifi
Zaten kalkıp saatlerce patates kızartması övsek (lezzetine laf yok) size bir gülme gelir. Kendileri seks öncesi yendiğinde libido düşüklüğü ve halsizlik veriyor.

Bildiğin çakal: Kokteyl

Şöyle ki içerisinde alkol bulunan kokteylleri içtiğinizde isteğiniz artacak ancak libidonuz yerlere düşecek. Hani şu "bir arkadaşın başına gelmiş" hikayeleri var ya hep ondan.

Yere batsın Amerikan filmleri: Dondurma

Amerikan filmlerinden izliyor, mola verdiğinizde (hay maşallah) dondurma yemek istiyor olabilirsiniz. Yemeyin annem yemeyin gülüm, zira dondurma yorgunluğa, bir minik depresyon atağına ve hatta migren kudurmasına neden olabiliyor.

Bu kadar olumsuz konuştuktan sonra biraz da yenmesi gereken yiyeceklerden bahsedelim.

Resmen tek başına destek timi: Ceviz

healthfitnessrevolution - ceviz

healthfitnessrevolution

Özellikle akşam yemeği sırasında yediğinizde. Biraz açık konuşacağız ama akşam yemeğini seksten 4 saat öncesine denk getirin (ya da seksin saatini ayarlayın orası size kalmış) ve 8 adet ceviz yiyin. 'Bir arkadaşa lazım' olan ilaçlardan çok daha etkili olacaktır.

Kod adları AKUT: Fasulye, kabak çekirdeği, fıstık ezmesi

gabak-cekirdegi

Bu arkadaşlar arjinin yani kadınların cinsel arzusunu, tatminini ve sıklığını artıran amino asit içerir.

Boşuna tüketmiyoruz: Akdeniz yemekleri

sizma-zeytinyagi-lokum

Başta zeytinyağlılar olmak üzere Akdeniz mutfağı kadınlar için cinsel arzu, tatmin ve orgazm, erkekler için de ereksiyon problemlerini azaltma anlamına geliyor.

İyi geceler.

Önemli Uyarı

Bu yazı genel bilgilendirme amaçlıdır, reçete niteliği taşımaz. Bu yazıdaki bilgiler de dahil olmak üzere doktorunuzun sizin için uygun görmediği hiçbir yöntemi denememelisiniz.


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

1

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?