Reçelli Pasta Tarifi

Bir Kez Deneyince Her Gün Yapmak İsteyeceğiniz 9 Kolay Yaş Pasta Tarifi

Favorilerime
Ekle

Yaş pasta demek, kutlama demek, ortada kutlanacak hiçbir şey yoksa bile mutluluk demek, neşe demek...

Yaş pastanın adını duymak bile umutlandırıyorsa sizi de, yaklaşın böyle. Artık pasta yemek için doğum günü kutlaması beklemeyin mesela. Malzemeleri hızlıca hazırlayıp kolları sıvayın ve mutfakta kendinize kısa sürede efsane pastalar hazırlayın.

Dilerseniz pankeklerden, kedidili bisküvilerden bile pasta yapabilir, bu kolay yaş pasta tarifleriyle kendinizi her gün en pratiğinden mutlu edebilirsiniz.

Biliyoruz, siz yapmazsınız ama olur da bir yakınınızın doğum gününü son anda hatırlarsanız bu pastalar o anlar için de kurtarıcınız olabilir, bizden söylemesi.

  • Muzlu kolay pasta tarifi

Canınız pasta istediyse en lezzetli pasta en hızlı yapılan pastaya dönüşebilir. İşte o aradığınız pratiklik de tam burada.

Muzun enfes aromasıyla: Muzlu kolay pasta tarifi

  • Yanardağ pasta tarifi

Hazır pandispanya desteğiyle hızlıca oluveren bu pasta, görüntüsüyle, içindeki enfes harcıyla, hatta üzerindeki Hindistan cevizi ve Antep fıstığıyla diğer tüm pastaları lezzetiyle geride bırakacak.

En sevdikleriniz arasında yer alacak: Yanardağ pasta tarifi

  • Kedidili pasta tarifi

Pasta dediğin mutlaka uzun uzun pandispanya hazırlayarak hazırlanacak diye bir şart yok. Özellikle son anda akla gelen doğum günleri, aniden bastıran tatlı krizleri söz konusuysa bu şıklığı davet edebilirsiniz mutfağınıza.

Gören herkesi mutlu etmesi garanti: Kedidili pasta tarifi

  • Reçelli pasta tarifi

Çilek, frambuaz ya da başka bir reçel, fark etmez... Hangisini çok seviyorsanız seçin ve kolları sıvayın. Bu kez pastanın bir katını reçele emanet edeceğiz, üstelik onu farklı tatlarla bir araya getirip pastanın lezzetini katlamadan da edemeyeceğiz.

Sonrası dilimlerce mutluluk: Reçelli pasta tarifi

  • Kedidili bisküvili pasta tarifi

Kedidili bisküvinin pratikliğine kendimizi kaptırmadan edemiyor, onu bir kez daha sahneye davet ediyoruz. Öyle lezzetli oluyor ki her gün, her çay saatinde bizimle olsun istiyoruz.

Ona kapılmamak imkansız: Kedidili bisküvili pasta tarifi

  • Kolay yaş pasta tarifi

Pratikçe yapılıveren bir pasta arıyorsanız ondan daha kolayını bulmakta zorlanabilirsiniz, baştan söyleyelim. Üzerinde pratik bir krema ve mevsim meyveleri ile tam bir yaş pastaya dönüşüyor.

Meyve seçimiyse size kalıyor: Kolay yaş pasta tarifi

  • Çilekli rulo pasta tarifi

Dışarıdan, pastanelerden aldığınız rulo pastaların lezzetini evde, kendi yaptıklarınızda bir türlü bulamıyorsanız yaklaşın böyle, size verecek enfes bir reçetemiz, yapıp yapıp yemek isteyeceğiniz enfes bir pastacı kremamız var.

Hepsi tam şurada sizi bekliyor: Çilekli rulo pasta tarifi

  • Medovik pasta tarifi

Doğu Avrupa'da çokça tanınan, "Rus pastası" olarak da anılan bu lezzet, bildiğimiz pastalardan çok daha farklı bir tat. Çünkü o lezzetini içindeki bala, kat kat hazırlanan hamuruna ve labne peynirin dahil olduğu kremasına borçlu.

Onunla hiç vakit kaybetmeden tanışın: Medovik pasta tarifi

  • Dokuz kat yaş pasta tarifi

Dokuz Kat Yaş Pasta Tarifi

Dokuz Kat Yaş Pasta Tarifi

Kolay yaş pasta arayışımıza sizden de destek gecikmedi. Aysima Fındıkoğlu'nun enfes mutfağından çıkan bu kat kat lezzet, pratikliğiyle kalbinizi çalacak, daha ilk çatalınızda sizi kendine aşık edecek.

Ellerine sağlık Aysima, bu nefis tarif için çok teşekkür ederiz: Dokuz kat yaş pasta tarifi


Doyamayanlar için bir de videomuz var!

Yorumlar

0 yorum yapılmış

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?