Günde 1 Elma Seks Hayatına İyi Geliyor (Sadece Kadınlara)

yemek.com
Neşe Gülmez
Portobello mantarının mutlulukla bir ilgisi olmalı.
Neşe Gülmez
21767 takipçi414 içerik

Sıkça Yenen Konular

Duygu Arslan
Eylül 12, 2018
Zeynep Çetin
Şubat 18, 2019
YENİ
Vestel
Nisan 12
YENİ
Yemek.com
Nisan 16

"Günde bir elma doktoru uzak tutar"

Elmanın faydaları şeklinde bir liste yapmaya kalksak en az 40 maddeyi doldurmak durumunda kalırız. Adem'i cennetten eden elma, kefaretini ödemek için diş temizler, baş ağrısına iyi gelir, bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudu kanserden korur ve onlarca faydalı işe yetişir. Yapılan araştırmalar gösteriyor ki elma kendini geliştirip yatak odasına da yetişir olmuş. Günde 1 elma yiyen kadınların cinsellik deneyimleri yemeyenlere göre daha hareketli ve kaliteli oluyormuş.

Araştırma, 18-43 yaş aralığında herhangi bir psikolojik tedavi görmeyen ve cinsel hastalıktan müzdarip olmayan 781 İtalyan kadın katılımcıyla (iyi rakam) gerçekleştirilmiş. 781 kadın, her gün düzenli olarak elma tüketenler ve tüketmeyenler olarak iki gruba ayrılmış. Belirli bir süre sonra her iki gruba da orgazm olma oranları, seks sıklığı, fonksiyonları, fizyolojik yeterlilikleri ve genel tatminleri üzerine sorular sorulmuş. Günde bir elma yiyen kadınların yüzündeki gülümseme her şeyi anlatmaya yetiyormuş.

Elmanın bu insanlığın en büyük sorunlarından birini çözme yeteneğinin sebebi içerisinde bulunan phlorizin maddesi. Yani her şey bir placebo'dan ibaret olmadığı gibi elmanın biyolojik açıdan yeterliliği de söz konusu. Tebrik etmek gerek.

Söze başladığımız İngiliz atasözünü biraz değiştirerek son verelim.

"Günde 1 elma psikologu uzak tutar"

Youtube

Yemek.com'u Youtube'da takip etmeyi unutmayın!

Vallahi Bırakmayız, Bir Tabak Daha?